ZINĀMĀKIE REDZES KOREKCIJAS LĪDZEKĻI

Cilvēkiem, kuriem ir problēmas ar redzi, bieži vien ir vairākas iespējas, kādus redzes korekcijas līdzekļus lietot ikdienā. Visbiežākie risinājumi redzes korekcijai ir brilles un acu lāzeroperācija, taču abi divi risinājumi izmaksā salīdzinoši dārgi. Mūsdienās ir iespējams izmantot kontaktlēcas pat tiem cilvēkiem, kuriem ir samērā specifiskas redzes problēmas un iepriekš vienīgais risinājums bija briļļu valkāšana. Dažāda veida redzes korekcijas līdzekļi ir pieejami plašam klientu lokam šeit un lēcas ir ērtas ar to, ka tās ir grūtāk nozaudēt un ir praktiski nemanāmas. Kontaktlēcas ir iespējams iegādāties arī internetā, bez steigas, izvēloties sev piemērotākās, taču, pirms tam iesakām konsultēties ar optometristu, lai noskaidrotu kāda stipruma lēcas ir piemērotas un vajadzīgas.

IZMANTO KONTAKTLĒCAS IMIDŽA MAIŅAI

Internetā mūsdienās ir iespējams iegādāties visu, tostarp kontaktlēcas un brilles. Ir dažādi kontaktlēcu veidi, turklāt, iespējams valkāt arī lēcas, kas vienkārši izmaina acu krāsu, tādējādi, izmantojot tās kā imidža pilnveidošanas līdzekli. Pamatā lēcas tiek iedalītas pēc izmantošanas ilguma un valkāšanas veida. Tiem, kuri ir aizmāršīgi, noteikti ieteicams iegādāties lēcas, kuras nav nepieciešamība katru vakaru ņemt ārā, jo ne visi lēcu veidi ir paredzēti lietošanai arī pa nakti un vairāku dienu garumā pēc kārtas. Kontaktlēcas būs lieliska briļļu alternatīva gan tiem, kuriem ir tālredzība, gan tuvredzība.

KĀDA IR VIDĒJĀ KONTAKTLĒCU CENA?

Optikas preču cenas nekad nav bijušas no tām zemākajām. Lai arī cenas var būt atšķirīgas, starpība nebūs tik liela, ja vien neplānojat lēcas iegādāties atlaižu laikā. Piemēram, vienas dienas kontaktlēcas tiek pārdotas iepakojumos, kuros ir lēcas lietošanai mēnesim, vairākiem mēnešiem vai pat gadam. Finansiālā ziņā tas ir daudz izdevīgāk kā briļļu iegāde. Pirms lēcu iegādes, ieteicams laicīgi saprast kādi būs lēcu valkāšanas paradumi, kas arī spēlē lomu pašu kontaktlēcu cenai. Iespējams iegādāties arī multifokālās lēcas, kuru cena ir vidēji 30 eiro.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.