ZEMES IEGĀDES UN MĀJAS CELTNIECĪBAS IESPĒJAS RĪGAS APKĀRTNĒ

Dzīvojot lielpilsētā bieži vien aizdomājamies par lauku mieru un klusumu, ko varētu baudīt ikdienā, taču tas nav tik viegli realizējams. 20 minūšu attālumā no Rīgas atrodas privātmāju ciemats Murjāņos, kas šādu iespēju sniedz ikvienam interesentam. Šāda veida ciematu kopienas nav nekas jauns un ekskluzīvs, tā ir izplatīta prakse visā pasaulē, kur privātmāju celtniecība un pārdošana slēgtā, privātā, apsargātā teritorijā ir ikdiena. Šādā veida privātmājas nav tas, ko esam pieraduši redzēt – plikā lauka vidū uzceltas garlaicīgas rindu mājas, kas šķiet bezpersoniskas un skumjas. Lai arī cilvēkus varētu izbiedēt jēdziens ciemats, mājas tiek būvētas nost no ziņkārīgo acu skatieniem, ieturot pilnīgi privātumu. 21. gadsimta tehnoloģijas ienāk mūsu ikdienā ar vien straujāk un modernas, hi-tech mājas ir arī privātmāju ciemata vīzija. Nav jāuztraucas par apsaimniekošanu un tamlīdzīgām lietā, jo visi šāda veida punkti šeit tiek atrunāti līgumā. Aizbēgt no ikdienas kņadas un trokšņa nekad nav bijis vienkāršāk kā tagad!

VAI APKĀRTNES SAKOPŠANA IR ATSEVIŠĶS PAKALPOJUMS?

Lai atvieglotu dzīvi iedzīvotājiem un uzturētu patīkamu atmosfēru īpašuma teritorijā, tiek nodrošināti dažāda veida apsaimniekošanas pakalpojumi. Visa gada garumā atkrīt jebkāda veida raizes par to, ka piesniguša ceļa dēļ varētu nākties kavēt darbu un nobirušas koku lapas aizsprostotu notekas. Apkārtnes labiekārtošanas un dārzniecības pakalpojumi ir pieejami visiem ciemata iedzīvotājiem visu cauru gadu, kas palīdz apkārtni padarīt vēl skaistāku. Mūsdienās cilvēki dzīvo laika trūkumā, tādēļ mēdz būt situācijas, kad var neatlikt tik daudz laika savlaicīgai apkārtnes sakopšanai, tādēļ šāda veida pakalpojumi ir ļoti vērtīgi.

GAUJA ROKAS STIEPIENA ATTĀLUMĀ

Lai ciemats nezaudētu savu ārpilsētas burvību modernajā pasaulē, tā teritorijā ir ierīkotas dažādas ūdenstilpnes un 800 metru attālumā atrodas Gauja. Skaidrs, ka ar šādām ekstrēmām atpūta ūdens ir neizbēgama un ir vēlme to darīt sakoptā apkārtnē. Apsaimniekošanas pakalpojumos ietilpst arī šo vietu uzturēšana kārtībā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.