DIVDESMIT PIRMĀ GADSIMTA OPCIJAS VAKANČU ATRAŠANĀ.

Mūsdienās vislabākais veids kā atrast darba vakances un jaunus darbiniekus ir dažāda tipa e-vides platformu izmantošana. Ne tikai vakances pie mums, bet arī darba piedāvājumi ārpus Latvijas joprojām ir ļoti aktuālas un līdz ar to labprāt tiek izmantotas. Sludinājumu interneta vietnes, īpašas darba piedāvājumu lapas un, protams, sociālie tīkli ir vislabākais veids kā atrast darbu sev interesējošā nozarē un darba devējam atrast kompetentus nozares speciālistus, ko ar prieku uzņemt savā darba komandā. Neatkarīgi, vai tevi interesē darbs cēsīs vai citās pilsētās, internetā tos atrast ir visērtāk! Uzzini vairāk šeit!

KĀ KOREKTI RAKSTĪT CV UN MOTIVĀCIJAS VĒSTULES?
Daudziem liekas, ka CV un motivācijas vēstules ir bezvērtīgas un tādēļ neiespringst uz to, kā veidot savu CV un motivācijas vēstuli, taču tieši šie divi rādītāji ir tie, kas ar vien biežāk ir ļoti lieli personas kompetences atspoguļotāji. Lai izveidotu piemērotu un konstruktīvu CV par savu izglītību un darba pieredzi, iesakām izmantot dažādus CV online veidošanas paraugus. Kādēļ izvēlēties internetā atrodamus CV veidošanas paraugus? Lai arī cik ļoti mēs vēlētos dalīties ar informāciju par absolvēto bērnu dārzu vai ar rokdarbiem saistītajiem hobijiem, darba devējs CV vēlas redzēt informāciju, kas ir saistīta ar konkrēto vakanci un arī izglītības līmeni. Ierakstot interneta meklētājā frāzi par CV paraugu veidošanu, ir iespējams atrast dažādus ērti aizpildāmus paraugus. Tur var atrast vairākus veidus CV un motivācijas vēstuļu izveidei tā, lai informācija būtu ērti pārskatāma. Vēl viena ļoti nozīmīga darba pieteikuma sastāvdaļa ir motivācijas vēstule, ko ar vien vairāki darba devēji lūdz pievienot savam CV un darba pieteikumam. Līdzīgi kā CV, arī motivācijas vēstuļu paraugi ir brīvi pieejami gan internetā, gan, piemēram, nodarbinātības valsts aģentūrā.

VIENKĀRŠS VEIDS KĀ ATRAST LIELISKU DARBU.
Darbs joprojām ir un paliks vienīgais veids, kā nopelnīt sev iztiku. Vakances Tukumā, gluži tā pat kā Rīgā vai Valmierā ir pieprasītas un darba tirgū neuzturas ilgi. Atliek vien pameklēt, un dažādas jaunas vakances attiecīgās nozarēs uzrodas ļoti īsā laika posmā. Pareizi pasniegta vajadzīgā informācija par sevi un savu pieredzi konkrētajā vakancē vai vismaz nozarē, ir ļoti būtiska, lai darba devējs varētu izlemt par labu konkrētajam kandidātam. Arī darbs ārzemēs joprojām ir aktuāls darba meklētāju vidū, un ir maldīgi uzskatīt, ka darba vakances ārpus Latvijas robežām vairāk nav aktuālas. Dažādi ārzemju darba piedāvājumi tiek publicēti gan oficiālās vietnēs, gan Latvijas nodarbinātības aģentūrā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.