Steidzami nepieciešams auto remonts? Brauc pie ekspertiem!

Mūsdienīga pasaule tomēr ir diezgan mainījusies, kā rezultātā šodien ar jaunām mašīnām var braukt ne vien ļoti bagāti klienti, bet arī vienkāršie cilvēki, kuriem ir vidējās algas. Līzings un, protams, patīkamā cena jauniem auto ar katru dienu vairāk rosina klientus iegādāties nevis vecus lietotus, bet jaunos auto. Pamata starpība būs tajā, ka tieši ar veciem auto viegli spēja tikt galā pat automašīnas īpašnieks un nopirkt vajadzīgo auto detaļu, vai īstenot nelielu remontu. Bet mūsdienu automašīnas visas ir pārpilnas ar elektroniku, kas neļauj vairs veikt pastāvīgi remontu, kā rezultātā spiež cilvēkus griezties tādās vietās kā, piem., sertificēts lexus autoserviss vai citas markas serviss. Tāpēc ir būtiski, lai ir atlasīts ne vien cenu ziņā patīkams autoserviss Rīgā vai citās pilsētās, bet tajā pat brīdī arī ar lielu pakalpojumu klāstu, kas tad tiks veikti kvalitatīvi. Riepu maiņa, savirzes regulēšana, turbīnas remonts – to visu var paveikt vienā servisā!

Kā dalās servisi?

Ikviens autoserviss Juglā vai citā Rīgas mikrorajonā var būt iedalīts 3 galvenajās grupās, sertificēti konkrētu marku dīleru servisi, parasts autoserviss un visbeidzot privāto garāžu meistaru pakalpojumi. Ar ko viņi atšķiras un, kāds būtu vislabākais izvēles variants, centīsimies uzzināt.
Oficiāls dīleru serviss, tāds var būt, piem., sertificēts toyota autoserviss, konkrēti tie visbiežāk būs izveidoti kā noteiktas auto brenda markas pārstāvniecības, kuru remontā un garantijas servisā tie specializējas. Vairumā gadījumu tā ir automašīnas apkope pēc garantijas, tā kā, ja, piem., vajadzīgs auto remonts, mašīnas saimnieks būs spiests maksāt “kārtīgu” cenu. Nenoliedzami, tāda lieta nenotiek visos sertificētos servisos, tāpēc šis apstāklis būtu kārtīgi jāpārbauda.
Oficiāli reģistrēts autoserviss Rīgā vai arī citur mūsu valstī, kas tieši ir reģistrēts, ievērojot likumdošanu un tie pilnīgi jau ir atbildīgi par veikto servisu, arī tad, gadījumā ja klientiem nepieciešama vienīgi riepu montāža un balansēšana. Tāds serviss ir diezgan pieprasīts, tādā servisā būs kā sertificēts auto elektriķis, tā arī automehāniķis, gan arī labas kvalitātes pakalpojumu klāsts. Tanī pašā laikā darba izmaksas ir zemākas.
Privātās garāžas, kurās sniegtais auto remonts tiks izdarīts neoficiāli. Bez šaubām, šajās vietās ir mazas cenas, bet šeit nav arī jebkādu garantiju, kā arī atbildības par piedāvātajiem pakalpojumiem. Turklāt jauno auto diagnostika drīzāk nebūs precīzi realizēta.

Kritēriji, ko jāievēro, kad ir meklēts autoserviss Rīgā vai arī jebkur citur Latvijā

Kad tiek meklēts autoserviss Juglā vai arī jebkur citur, nevajadzētu skatīties vienīgi uz darba cenām. Būs nepieciešams izvērtēt autoservisa darbinieku kvalifikāciju un nepieļaut, ka Jūsu auto diagnostika būs veikta kādā nezināmā garāžu darbnīcā. Vislabākajā izkārtojumā būs iztērēta tikai nauda un laiks. Sliktākajā – var būt vajadzīgas jaunas rezerves daļas vai auto. Te būtu labākais variants tāds – līdz brīdim, kamēr eksistē garantija, auto apkope un remonts jāveic tieši pie dīlera. Taču jau pēc garantijas serviss jau nav izdevīgs, kā arī tam jau nemaz nav lielas jēgas. Labāk būtu griezties pie lieliem servisiem, kas tieši var klasificēties kā, piemēram, sertificēts lexus autoserviss. Kas attiecas uz servisiem privātajās garāžās, tad to pakalpojumus varētu lietot vienīgi tad, ja Jums ir kāds drošs automehāniķis vai arī auto elektriķis, Savādāk labāk būtu izlasīt citu uzņēmuma klientu rekomendācijas, jo pat slikti veikta riepu montāža un balansēšana var arī novest pie avārijas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.