KAMĪNKRĀSNIS UN PLĪTIS PAR ZEMĀM CENĀM

Tuvojoties gada aukstajiem mēnešiem, viennozīmīgi kļūst aktuāls jautājums par telpu apsildi un apkurināšanu. Tiem, kuri dzīvo daudzdzīvokļu mājās, šāda problēma nav, jo namu apsaimniekotājs pieslēdz apkuri, sākoties drēgnam laikam, un pavasarī to atkal atslēdz. Bet, kādas alternatīvas eksistē parastām mūra krāsnīm un pilsētas apkures sistēmai privātmāju īpašniekiem? Jebkurā būvētā namā, pat tad, ja no sākuma tam nav paredzēta apkure ar krāsni vai kamīnu, mitekļa pašā vidū, visbiežāk, tiek ieprojektēts dūmvads, pat tad, ja tam it kā nav reāla lietojuma. Tas novietots mājokļa vidū, lai apsildes iekārtas pēc iespējas būtu viegli pievienojamas no jebkuras telpas mājā. Jebkurā gadījumā pie ražotājiem ir pieejams katalogs, kur var atrast sev piemērotāko variantu.

KAMĪNKRĀSNS VAI ARĪ PLĪTS? KĀ VISLABĀK IZVĒLĒTIES?

Mūsdienās ir iespējams uziet dažādus veidus kā apsildīt savu mājokli. Pēdējā laikā populāri ir mājas apsildīt ar elektrību, taču tas ir arī salīdzinoši dārgs prieks, tāpēc, pēc aprēķiniem izdevīga alternatīva būtu krāsniņas, kamīni, granulu katli un tamlīdzīgi apkures varianti. Mājās sprakšķošs kamīns vai arī krāsniņa vienmēr asociējas ar siltumu un patīkamām emocijām. Nevajag baidīties par to, ka krāsns vizuālais izskats varētu kaitēt telpas interjeram. Tās lieliski pilda savu lomu un nav uzkrītošas. Piem., stūra kamīnkrāsns ir ekselenta izvēle lielām telpām, kā piemēram viesistabām vai studijas tipa virtuves – viesistabas apvienojumam. Skaistās malkas liesmas būtu redzamas no katras vietas telpā, pateicoties lielajam kamīna durtiņu stiklam. Eksistē opcija nopirkt arī kamīnkrāsni, kurā ir iebūvēta cepeškrāsns. Šāds risinājums katrā ziņā liksies komfortabls visiem, kuriem patīk darboties virtuvē. Saprotams, nevajag aizmirst arī par citām telpām vai blakus telpām. Kā piemēram, ja esat pirts saimnieks, eksistē dažādi veidi lai apsildītu arī šīs telpas. Ir iespējams izvēlēties starp divu formu pirts krāsnīm. Tādām, kas piesilda tikai saunas telpu, vai arī izvēlēties tādu krāsniņu, kas piesilda ne vien pašu pirti, bet arī priekštelpu, kas nereti tiek izmantota dažādu draugu kompāniju pulcēšanās reizēs. Arī pirts krāsnis, tā pat kā kamīni un malkas krāsniņas, tiek veidotas pēc askētiska un arī gaumīga skandināvu vizuālā noformējuma.

Atbilstošu apkures iekārtu savas mājas vai arī citu telpu apkurināšanai, uziet bez šaubām nav problēma, un arī nevajag aizmirst, ka gada drēgnajā laikā nekas tā neienes mājās un arī sirdīs siltumu, kā sprakšķoša krāsniņa vai kamīns!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *