NODARBINĀTĪBAS PIEDĀVĀJUMI LATVIJĀ

Katram no mums ir nepieciešams darbs, lai nodrošinātu savas ikdienas pamatvajadzības. Darba piedāvājumu skaits ir proporcionāls darba meklētāju skaitam, vajag tikai meklēt. Labu darbu šeit nevar iegūt negodīgā ceļā, tādēļ svarīgi pareizi noformēt visus nepieciešamos dokumentus un sniegt godīgu informāciju. Viens no labākajiem CV papildinājumiem ir motivācijas vēstule. Daudzi darba meklēšanai izmanto internetu – sociālos tīklus un sludinājumu portālus.

CV UN MOTIVĀCIJAS VĒSTULES ĀRZEMJU VALODĀ

Daudziem šķiet, ka vairumā vakanču, motivācijas vēstules un CV loma ir pārvērtēta. Tas ir ātrs un viegls veids, kā darba devējam pārliecināties un uzzināt kandidātu pieredzi, prasmes un iemaņas, kas saistītas ar konkrēto vakanci. Daudziem par pārsteigumu, CV un motivācijas vēstuļu paraugus var atrast tiešsaistē. Kurš gan nevēlas izturēt atlasi un tikt uzaicināts uz darba intervijas otro kārtu vai pat tikt pieņemtam darbā?

KĀ ATRAST DARBU ĀRZEMĒS?

Joprojām netrūkst interesentu, kuri vēlas iekārtoties darbā ārzemēs. Lielbritānija un Nīderlande labu laiku bija vienas no populārākajām izvēlēm darba meklētāju vidū, taču tagad līdera pozīcijas ieņem Skandināvija. Dzīvojot informācijas laikmetā, nav sarežģīti atrast visu vajadzīgo informāciju par vakanci un darba devēju. Ja darbs tiek meklēts caur darbā iekārtošanas aģentūrām, kas nav valsts pakļautībā, nepieciešams rūpīgi apsvērt visus par un pret, kā arī iepazīties ar informāciju drošos avotos. Visa nepieciešamā dokumentācija, kas nepieciešama, lai iekārtotos darbā, parasti tiek kārtota no aģentūras vai nodarbinātības dienesta puses.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.