Auto riepu apkope un konsultācijas.

Auto bez riepām nav iedomājama, ta pat kā cilvēks bez apaviem. Auto riepām un to tehniskajam stāvoklim noteikti ir ārkārtīgi loma ceļu satiksmes drošībā. Mašīnai jāatbilst visiem drošības kritērijiem, neskatoties uz to, vai izmantojat jaunas vai arī lietotas riepas. Auto riepas noteikti ir nopērkamas plašā cenu amplitūdā. Pirms riepu iegādes, vienmēr iesakām konsultēties ar servisa speciālistu, lai pārliecinātos par izvēles pareizību. Riepu serviss nodrošina arī auto riepu uzglabāšanas pakalpojumus.

Mašīnas riepu un arī auto disku apkope garāžā.
Jebkurš riepu serviss piedāvā dažāda tipa riepu un disku apkopes piedāvājumus. Mašīnas diski ir svarīgs elements mašīnas riepu montāžā un kopējā auto tehniskajā stāvoklī. Izšķir visāda veida auto diskus – Lietie diski, tērauda auto diski, kaltie auto diski. Pārvietojoties pa sliktu ceļa segumu, diskus var ļoti viegli sabojāt. Vedot savu automašīnu uz mašīnas riepu servisu, noteikti nepieciešams pārbaudīt arī disku stāvokli kā arī, nepieciešamības apstākļos, tos labot. Auto riepu servisi papildus auto disku labošanai, nodrošina arī mašīnas riepu balansēšanu un arī to maiņu.

Ziemas un vasaras riepas.
Sākot no 1. oktobra līdz pirmajam martam pie mums drīkst braukt tikai, ar ziemas riepām aprīkotos automobīļos. Veikalos un servisos ir iespējams iegādāties gan jaunas, gan jau lietotas riepas. Galvenā atšķirība jaunām un arī lietotām riepām noteikti ir to lietošanas ilgumā un cenā, kas var būt pat 40% zemāka, ja tiek pirktas mazlietotas mašīnas riepas vai arī mašīnas riepu komplekti. Ar vasaras riepām tā pat līdzīgi. Lietotas vasaras riepas izmaksā teju uz pusi mazāk. Pirms jaunu vai lietotu mašīnas riepu nopirkšanas, iesakām parunāt ar speciālistu, lai gūtu labāku nojausmu par to, kādi ir lietotu un mazlietotu mašīnas riepu plusi un arī mīnusi, ja ir plāns pasūtīt jau lietotas auto riepas.

Kur meklēt riepu garāžu?
Ērta riepu garāža ir atrodama Rīgā. Tur piedāvā arī riepu noliktavas pakalpojumus, kuras ir ērti tiem, kuriem vajadzīgs nodot glabāšanā savus nesezonas riepu komplektus, taču mājoklī vai garāžā tam nav vietas. Riepas Rīgā un Ulbrokā ir iespējams pārbaudīt, labot, nomainīt un arī visādi citādi savest kārtībā esošajai vai nākošajai darba sezonai. Mašīnas riepu serviss piedāvā visa veida mašīnas riepu un auto disku apkopes pakalpojumus, sākot ar auto riepu balansēšanu kā arī nobeigumā ar riepu un arī disku labošanu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *