Pirmās paaudzes Celica (vairāk info) Otrās paaudzes Celica (vairāk info) Trešās paaudzes Celica (vairāk info) Ceturtās paaudzes Celica (vairāk info) Piektās paaudzes Celica (vairāk info) Sestās paaudzes Celica (vairāk info) Septītās paaudzes Celica (vairāk info)

 31.10.2015 Halloween svētku ietvaros Celica Club Latvija noslēdza 2015. gada vasaras sezonu. No paša rīta Celicu īpašnieki pulcējās pie T/C SPICE, lai kopīgi dotos kolonnas braucienā caur Rīgu. Tālāk jau ceļš veda tālu prom no Rīgas uz Irlavas lidlauku, kur norisinājās veiklības braucieni, kuros tika ar pāris sekunžu starpību noskaidroti 1.,2. un 3. vietas ieguvēji.

Kad tika uztaisītas smukas bildes, tālākais celš veda uz kino pilsētiņu Cinevillu, kur Celicu īpašniekiem bija iespēja iejusties aktieru lomās un uzņemt pāris video - bija gan lidotāji, peldētāji, Supermens, meičas uz moča, karavīri un daudz kas cits. Cinevillas teritorijā iebrauca arī mūsu zemās Celicas, lai uztaisītu kopīgas bildes kino pilsētiņā. Spītējot laikapstākļiem tika dejots striptīzs un nu mums ir jauns biedrs Sorokins_21! Iestājoties tumsai Celicu īpašnieki tika sadalīti komandās, kur bija jāveic foto medības pa Cinevillas teritoriju. Uzvarētāji tika pie spēka dzēriena. Pēc Cinevillas aktivitātēm, visi kopīgi devās uz Tukumu iepirkt našķus vakaram un atrādīt skaistās Celicas. Našķus sapirkušies devās uz viesu namu, kur tika apbalvoti gan veiklības braucienu 1.,2. un 3. vieta, gan labākie Halloween tērpi. Tāpat arī Celica Club biedri izteica pateicības foruma lietotājiem, kuri bija aktīvi iesaistījušies 2015.gada vasaras sezonā. Vakara noslēgumā ballīte viesu namā, ar dažādām aktivitātēm, līdz pat rīta gaismai! Paldies visiem par kopīgi noslēgtu sezonu, turpinām sekot aktualitātēm forumā un tiekamies ielās!! 

 

Paldies Dhainaa par rakstu. 

Visas bildes lielformātā un citas diskusijas par noslēgumu meklē Forumā pasākuma sadaļā. ;)

 

Our Instagram

Tuesday the 13th. - Templates Joomla