Pirmās paaudzes Celica (vairāk info) Otrās paaudzes Celica (vairāk info) Trešās paaudzes Celica (vairāk info) Ceturtās paaudzes Celica (vairāk info) Piektās paaudzes Celica (vairāk info) Sestās paaudzes Celica (vairāk info) Septītās paaudzes Celica (vairāk info)

 

 

2015.gada Auto klubu netradicionālās sporta spēles ir aizvadītas. 

22. augustā Latvijas auto klubi sanāca kopā Ķegumā, lai ceturto gadu pēc kārtas mērotos spēkiem dažādās netradicionālās sporta disciplīnās un cīnītos par Ceļojošo auto klubu kausu. 

 

Auto klubu sporta spēlēs piedalījās Quattroclub.lv, E46 Club Latvia, E36 Club Latvia, Mercedes Benz Club, Latvijas Honda klubs, E30 klubs, Celica-Club.lv, Latvijas Mazda klubs, DSM Club Latvia un Speedgang.lv. 

Auto klubu pārstāvji pirms sacensību sākuma iesildījās ar treneri Hardiju Janovski no Iron Gym. 

 

Visas dienas garumā komandas sacentās 4 turnīra disciplīnās 

ADParts dvieļbols 

 

Fantasy tautas bumba 

 

Netradicionālais futbols 

 

ADS Security slapjā stafete 

 

Kā arī 4 komandu stafetēs 

Piedzīvojumu stafete 

 

Smaržīgie sieriņi ar Fungi Spray 

 

Eparts detaļu trase 

 

Glassdoctor riņķi 

 

Sacensību laikā auto klubiem vajadzēja būt ātriem, izveicīgiem, radošiem un sadarboties kā komandai pārvarot dažādus šķēršļus. 

Visas dienas garumā auto klubu atbalstītājiem bija pieejams bērnu stūrīts ar dažādām spēlēm un foto stūrīts ar dažādu atribūtiku. 

 


Pēc obligātajām disciplīnām auto klubi piedalījās draudzības stafetē, kuras mērķis bija veicināt ciešāku auto klubu sadraudzību. Auto klubi tika apvienoti vairākās komandās, kuru uzdevums bija izspēlēt dažādas ainiņas iekš sporta spēlēm, piemēram, kāzas, apmācības jaunajos zemessargos, prezidenta vēlēšanas un deju svētku lieluzvedums. Šeit auto klubu pārstāvji ļāvās izdomai, un tapa ļoti interesanti un aizraujoši priekšnesumi. 

 

 

 

 

Pasākuma dalībniekiem visas dienas garumā bija iespēja balsot par trīs nominācijām – Auto klubu kačoks, Seksīgākais zaķis un Skaļākā balss. Uzvarētāji šajās nominācijās saņēma īpaši izveidotus kausus no mikroautobusu nomas „Essex Auto”. 

 

CelicaClub Latvija sadarbībā ar pasākuma atbalstītājiem, bija parūpējušies par ļoti iespaidīgu balvu fondu. Sporta spēļu uzvarētāji ieguva dāvanu kartes un veicināšanas balvas no mūsu atbalstītājiem Essex auto, Iglita autocentrs, Glassdoctor.lv, Peldošā pirts pa Daugavu, Rīgas Pulēšanas centrs, Eparts, ADParts, iAuto, Zarumi, Rocket burn, Abi2, ADS Serviss, Veselības laboratorija, Fantasy Park, Atpūtas bāzes, Silvanols, Almont, JFProjects, Force Fix. 

 

Šogad Ceļojošo auto klubu kausu ieguva DSM Club Latvia, aiz sevis atstājot Latvijas Mazda klubu un E36 Club Latvia komandas. 

 

Celica Club Latvija pasakās visiem auto klubiem par dalību un sadarbības partneriem par atbalstu! 

 

Bildes, video un citus failus iespējams meklēt Foruma sadaļā Šeit

 

Our Instagram