Pirmās paaudzes Celica (vairāk info) Otrās paaudzes Celica (vairāk info) Trešās paaudzes Celica (vairāk info) Ceturtās paaudzes Celica (vairāk info) Piektās paaudzes Celica (vairāk info) Sestās paaudzes Celica (vairāk info) Septītās paaudzes Celica (vairāk info)

2011

Viens no vadošajiem speciālistiem korozijas novēršanas jomā saka:

„Lai rezultāts būtu labs, izmantotajam produktam ir jāspēj iespiesties visās neskaitāmajās spraugās un plaisās.”

KROWN ir izstrādājis šādu produktu, kas spēj iekļūt pat vismazākajās spraugās un porās. Un galvenais šis produkts ir ZAĻŠ – tas ir ekoloģiski tīrs.

Lai pārliecinātos un redzētu visu procesu savām acīm mums tika piedāvāta produkta prezentācija. Nu ko – paskatīsimies, paklausīsimies, novērtēsim un izdarīsim secinājumus.

Uz prezentāciju ieradāmies KROWN centrā (Jūrkalnes ielā 100, Rīgā) ar divām Toyota Celica automašīnām. Abas Celicas tiek ekspluatētas visu gadu, neskatoties uz laika apstākļiem. Tas ļaus pārbaudīt šī produkta reālo aizsardzības spēju mūsu klimatiskajos apstākļos.

  

Divu autoražošanas gigantu - Toyota un Subaru kopējas sadarbības rezultātā ir tapis 2 litru atmosfēriskais dzinējs, kas sevī apvieno šobrīd augstākā līmeņa tehniskās inovācijas un sasniegumus, kas izmantoti sporta auto dzinēju izstrādē.

 

Ar šādu dzinēju tiks aprīkota Toyota jaunā aizmugures piedziņas sporta kupeja FT-86, kuras masveida ražošana tiks sākta 2012. gadā.

 

 

CelicaClub pirmo gadu rīkoja sporta spēles kluba biedriem, un draugiem. Sporta spēles notika CelicaClub atpūtas sporta bāzē Ķegumā!

CelicaClub uz sporta spēlēm uzaicināja draugus - Latvijas Honda Preludes klubu, kā arī draugus no Japcar!

Sporta spēles tika aizvadītas netradicionālā stilā. Spēļu laikā tika pārbaudītas komandas uz ātrumu, veiklību, precizitāti, kā arī komandas kopējais spēks līdz uzvarai.

Sportistiem spēļu laikā vajadzēja griezties reibinošā karuselī, iemācīties staigāt ar dēļiem, pielietot hokeja atribūtiku, mazliet iejusties sieviešu lomā – iepazīt tamponu pielietojumu, mētāt bumbu ar dvieļiem, panēsāt zeķubikses, izbaudīt ūdens priekus karstajā vasaras dienā un darīt citas trakas lietas.

 

Celica Club sezonu atklāja 30.aprīlī, dodoties izbraucienā uz Kuldīgu un Kandavu!

Brauciens sākās no mūsu uzticamās tikšanās vietas - Spices, kur jau tika dots pirmais uzdevums, kas jāpaveic brauciena laikā līdz Kuldīgai. Lai brauciens būtu interesantāks, klātesošie tika sadalīti komandās, kas kopīgi piedalījās foto konkursā. Foto konkursā, kas norisinājās pa ceļam uz Kuldīgu, komandām bija gan jāatrod un jānofotografē dažādas vietas, jāmāk uzzīmēt Celica, jāatrod meitenes, kuras pozēja Celicu fonā, gan arī jāstāv uz galvas un jāveic vēl citas trakulības.

 

 Topošais klasiskās piedziņas divu durvju automobilis, kas pagaidām pazīstams ar nosaukumu FT-86, iespējams, galīgajā versijā tiks kristīts par Celica.Šādu iespēju pieļauj britu izdevums Autocar, norādot, ka ASV kupeja tiks tirgota ar Scion zīmolu un tā esot skaidra norāde, ka attiecībā uz šo modeli nebūs vienota globāla nosaukuma.

Līdz ar to pastāv reāla iespēja, ka auto Japānā un Eiropā tiek dēvēts par Celica, bet citos noieta tirgos citādāk - ar nosaukumā iekļautu skaitli 86, kas ļauj vilkt paralēles ar klasisko Toyota AE86. Kā zināms, jaunā kompaktā kupeja tiek izstrādāta Toyota sadarbībā ar Subaru un laika gaitā iznāks arī analogs auto ar Subaru zīmolu.Abos gadījumos tas būs auto ar aizmugurējo riteņu piedziņu un priekšā iebūvētu Subaru 2 litru četru cilindru opozītmotoru, kas izvēlēts zemā smaguma centra dēļ. Vairāk par Toyota jaunā modeļa specifikācijām - resursos. Gaidāms, ka sērijveida Toyota FT-86 pirmizrāde notiks šā gada nogalē Tokijas auto šovā, savukārt tirdzniecībā automobilim vajadzētu nonākt nākamā gada pirmajā pusē.

 

Ziņo TVNET

altJapānas autobūves kompānija "Toyota Motor Corp." otrdien paziņoja, ka Lielbritānijā Derbyshire rūpnīcā, kur tiek ražots Eiropas tirgum Avensis kā arī Auris un Auris Hybrid, uzstādīs 17 000 saules paneļu, lai samazinātu tās oglekļa dioksīda izmešus par 2000 tonnām gadā.

Saules paneļi aizņems 90 000 kvadrātmetru lielu platību (kas aptuveni līdzvētrīgs četriem futbola laukumiem). Projekta izmaksas būs aptuveni 10 miljoni sterliņu mārciņu (~ 7.8 milojoni latu). Paredzēts gadā saražot 4 600 000 kilovatus elektrību un samazināt Co2 izmešu daudzumu par 2000 tonnām gadā un tas būs pietiekami daudz lai saražotu 7000 automašīnas gadā.

Projekta realizācija ir sākta un tiek plānots elektrību ražot jau aptuveni pēc mēneša.

 

Our Instagram

Friday the 14th. - Templates Joomla