Pirmās paaudzes Celica (vairāk info) Otrās paaudzes Celica (vairāk info) Trešās paaudzes Celica (vairāk info) Ceturtās paaudzes Celica (vairāk info) Piektās paaudzes Celica (vairāk info) Sestās paaudzes Celica (vairāk info) Septītās paaudzes Celica (vairāk info)

 

Ar spēlētāju atlasi varēja būt grūtības, jo īsteni labi spēlētāji uz ielas nemētājas. Tomēr jau 12.jūnijā notika pirmais oficiālais treniņš. Ja nu gluži to nevar saukt par zvaigžņu sastāva saspēlēšanos, tad par izlūkošanu, „ko nu kurš prot darīt ar bumbu”, gan. Pēc nedēļas sekoja vēl viens treniņš uz laukuma, bet tad visu sagatavošanās procesu nedaudz „pabojāja” Līgo svētku brīvdienas. Alus volejbolam ir draugs, taču jāzina mēru. Es neesmu volejbolists, tāpēc jau sākotnēji noskaņojos būt līdzjutēju pulkā.

Lai vai kā, spēlēt gribētāji un varētāji 1.jūlijā pulcējās Ķeizarmežā uz pēdējo treniņu pirms turnīra, pēc kura tad arī izkristalizējās komandas sastāvs – TheKidHoferisKristapsslaists un snpz.

Pie Olimpiskā sporta centra 4.jūlija pēcpusdienā pulcējās jaunizveidotā kluba komanda, kurai tika dots ģeniālais nosaukums – Subarupower.lv, kā arī paprāvs atbalstītāju pulciņš. Turnīrā kopumā bija pieteikušās septiņas komandas, kas nav pārāk daudz: Latvijas Hondu Klubs 1, Latvijas Hondu Klubs 2, Saabclub.lv, Celicaclub.lv, Subarupower.lv, japcar.lv un 300zx.lv. Sacensību formāts: katra komanda izspēlē vienu apli, lai tiktos ar katru pretinieku līdz uzvarai divos setos.

Laukā valdīja pamatīga svelme, kas spēlētājiem uzdevumu padarīja tikai grūtāku. Pie tam abos spēļu laukumos bija viena neērtā puse, kurā komandai bija jāspēlē, stāvot pret sauli. Pēc nelielas iesildīšanās Subarupower.lv diezgan vieglā divu setu cīņā uzvarēja 300zx.lv komandu.

Jāatzīmē, ka arī nākamo trīs spēļu scenārijs bija līdzīgs un ar pieklājīgu punktu pārsvaru divos setos tika uzvarētas japcar.lv, Saabclub.lv un Latvijas Hondu Klubs 2 komandas. Laukumā un ap to valdošais karstums gan nenozīmē, ka Subaru Power komandas līdzjutēji būtu paguruši

– līdzi jušana notika augstākajā līmenī un pietiekami skaļi, lai citi no mums bītos. Citām komandām līdzi bija savas “dočkas”, bet tas nedeva viņām cerību uzvarēt.

Pēc vairākiem pārtraukumiem, kurus Subarupower.lv pavadīja atpūšoties, kamēr pārējās komandas turpināja spēlēt, saule vairs tik ļoti nekarsēja, jo aizslēpās aiz Olimpiskā sporta centra. Piektā spēle zināmā mērā daudz ko izšķīra, jo pretī stājās labi sagatavotā celicaclub.lv volejbola komanda.

Taču arī tās pretestība tika salauzta un varējām svinēt kārtējo uzvaru divos setos.

Noslēdzošā spēle bija pēdējā visā turnīrā, kad pretī stājās saules nogurdinātā Latvijas Hondu Klubs 1 komanda. Spēku samērs jau sākotnēji liecināja par subāristu pārsvaru, taču abas komandas spēlēja no sirds un uz publiku, kas radīja ne mazumu jautru brīžu un arī intrigu, kad potenciāli vājākā komanda pietuvināja iegūto punktu skaitu līdz minimumam.

Tomēr viss beidzās laimīgi un iegūta kārtējā uzvara. Tā kā subarupower.lv turnīrā nezaudēja nevienu spēli, tad arī godam tika nopelnīta pirmā vieta, atstājot aiz sevis sīvākos konkurentus no celicaclub.lv.

Our Instagram