Pirmās paaudzes Celica (vairāk info) Otrās paaudzes Celica (vairāk info) Trešās paaudzes Celica (vairāk info) Ceturtās paaudzes Celica (vairāk info) Piektās paaudzes Celica (vairāk info) Sestās paaudzes Celica (vairāk info) Septītās paaudzes Celica (vairāk info)

2010

 4. jūnijā notika kārtējais volejbola turnīrs starp autoklubiem. Piedalījās 7 autoklubi, tai skaitā CelicaClub.lv un pateicoties mūsu sportiskajiem puišiem ieguvām 2. vietu. Apveicam!

Subaru Power Club, kurā darbojos no tā pirmsākumiem, mājaslapā 4.jūnijā tika ievietota informācija par to, ka pēc mēneša Rīgā biedrība „Latvijas Hondu Klubs” rīko autoklubu volejbola turnīru. Nolikums paredzēja, ka komandā jābūt pieciem spēlētājiem (4 uz laukuma un viens rezervē).

Lai gan neesam gluži uz „Jūs” ar visdažādākajiem sporta veidiem, tie tomēr vairāk saistīti ar visādām tehniskām lietām. Volejbols kā brīvā laika pavadīšanas disciplīna nemaz tik bieži netiek pielietots. Neskatoties uz to, biedru sapulcē vienbalsīgi tika nolemts, ka jādara viss iespējamais, lai turnīrā piedalītos. Iespējamais šajā gadījumā nozīmēja, ka ir jāpārskata iekšējās rezerves un jāatrod šie pieci spēlētāji.

Celica club kā jau katru gadu atklāj sezonu. Šoreiz pie t/c SPICE bija ieradušās vairāk nekā 15 dažādu paaudžu Celica. Sagaidījām vēl dažus aizkavējušos draugus un aiziet, devāmies ekskursijā uz LEXUS autosalonu un servisu. Tur mūs sagaidīja WESS Motors Lexus salona pārstāvis, kurš detalizēti pastāstīja mums par Toyotu un Lexus, kā arī izvadāja un parādija Lexus servisa telpas un aprīkojumu. Vēlāk mazliet neformālākā gaisotnē tika izrādīti arī jaunākie Lexus modeļi un tiem, kas vēlējas, bija iespēja izjust Lexus IS-F gaitā (~420 Zs, 5,0 litri, 8 cilindri) , ko protams mēs izmantojām - sajūtas bija vienreizējas.

 

Tuvojas jauns gads. Aizvadīti 12 gari, jautri mēneši. Klubs sagādājis nelielu pārsteigumu - Celica Club pirmais kalendārs! Kāds būs rezultāts? To drīz varēsiet skatīt savām acīm!

 

 

 

Jau sesto gadu pēc kārtas 18.septembrī norisinājās auto klubu sporta spēles atpūtas kompleksā „Minhauzena Unda” Saulkrastos.

 

Sporta spēlēs piedalījās Latvijas Honda Klubs, Prelude Team Latvia, VWMotion.lv, JapCar.lv, Audi-Style.lv, BMW Club Latvia, Burnout.lv, Subaru-Club.lv, Austrumlatvijas Audi Klubs, Forsāža un Celica club.

Klubi sacentās gan klasiskajos sporta veidos – futbolā, ielas bumbā, volejbolā un novusā, gan arī pašu izdomātās atraktīvās stafetēs – Sprints ar koka kājām, Pitstops, Lidojošais paklājs un Granātas mešana mērķī.

 

 Īpaši jaukā un saulainā 22.augusta dienā Japāņu auto klubs Japcar.lv rīkoja pirmo japāņu sporta auto salidojumu Latvijā.Pasākums tika rīkots sporta kompleksā „333”, kur Latvijas japāņu auto klubi varēja piedalīties auto klubu izstādē un sacensties dažādās nominācijās (eksotiskākais auto, sportiskākais auto, skaistākais auto, labākais stends, un citās kategorijās), kā arī piedalīties ar auto saistītos konkursos un atrakcijās. Dienas gaitā pasākuma dalībniekiem bija iespēja piedalīties dažādās disciplīnās kartinga trasē – Time track (sprints uz laiku), Gymkhana (auto slaloms/veiklības braucieni) un driftā.Pa to laiku, kamēr vieni piedalījās sacensībās, pārējie dalībnieki un skatītāji varēja apskatīt japāņu auto klubu stendus, individuālo īpašnieku spēkratus, tūninga autoservisa projektus, japāņu auto dīleru jaunākos auto, kā arī piedalīties balsošanā.  Celica club veiksmīgi piedalījās Japcar.lv rīkotajā pasākumā, un kluba stendā mūs pārstāvēja: 131, Umka (septītās paaudzes Celicas), Christin, Quik (sestās paaudzes Celicas), kā arī maliņā atsevišķi paslēpies Vamis (septītās paaudzes Celica). Klubs tika pārstāvēts godam, jo pateicoties interesantajam krāsojumam un aprīkojumam mūsu biedri ieguva nominācijas vairākās kategorijās, kā arī tika pie 1. vietas par labāko japāņu auto kluba stendu.

  • Eksotiskākais auto: 131
  • Skaistākais auto: Quik
  • Labākā Toyota: 131, Umka, Vamis
  • Labākais stends: Celica club

Diena pagāja jautri, jo pasākums bija izdevies, kā arī Celica club bija sabraukuši kuplā skaitā atbalstīt savējos.

Celica club malači, vienmēr esam kopā, lai piedalītos, atbalstītu, priecātos un kopā labi pavadītu laiku. Paldies organizētājiem Japcar.lv. Tiekamies 2011.gadā!!!

Bildes: 

Flickr Flickr Flickr Slideshow 200sx 

Video 

youtube videogaga

Neskatoties uz to, ka 6dien lija lietus un laiks nebija īsti tāds, kādu katrs no mums vēlētos, pasākums notika un notika ļoti pozitīvā gaisotnē!! Pasākuma tikšanās vieta – SPICE.

Visi kopīgi, devās uz Bowlero uzspēlēt biljardu un iemalkot kādu dzērienu. Pēc kopīgas un jautras atpūšanās Bowlero, cecīieši kopīgi piepludināja RIMI lielveikalu, iepērkot uzkodas un gardumus vakaram.

Ceļš turpinājās ar braucienu uz DK Poligona (Iecavas novadā) omulīgo pirtiņu, lai izbaudītu kārtīgu peintbola spēli un pēc tam izkarsētos ar malku kurinātā pirtiņā.

 

Our Instagram