Pirmās paaudzes Celica (vairāk info) Otrās paaudzes Celica (vairāk info) Trešās paaudzes Celica (vairāk info) Ceturtās paaudzes Celica (vairāk info) Piektās paaudzes Celica (vairāk info) Sestās paaudzes Celica (vairāk info) Septītās paaudzes Celica (vairāk info)

2009

01.08.2009. Notika lielākais auto un izklaides pasākums, kura ietvaros notika gan Latvijas Dragreisa Čempionāta un „DrinkMe Cup 2009” 3. posms, gan pirmo reizi skatītājus priecēja unikāls brīvdabas šovs – Latvijas autoklubu un tūnēto auto izstāde. 
Mūsu klubu pārstāvēja piecas automašīnas, trīs septītās paaudzes, viena sestās un viena piektās paaudzes Celica. Pateicoties intersantajam izstādīto auto krāsojumam un aprīkojumam, mūsu stends piesaistīja apmeklētāju uzmanību, par ko arī tika saņemts augstākais vērtējums - 1. vieta par skaistāko auto (131 septītās paaudzes Celica) un par atraktīvāko klubu. Esam pierādījuši citiem un arī sev, ka esam ne tikai smuku mašīnu īpašnieki, bet arī atraktīvs un dzīvespriecīgs klubs! Hip Hip Urāā! ;)

Our Instagram

Friday the 14th. - Templates Joomla