Pirmās paaudzes Celica (vairāk info) Otrās paaudzes Celica (vairāk info) Trešās paaudzes Celica (vairāk info) Ceturtās paaudzes Celica (vairāk info) Piektās paaudzes Celica (vairāk info) Sestās paaudzes Celica (vairāk info) Septītās paaudzes Celica (vairāk info)

Attēls Tas viss sākās sensenos laikos (apm. 2007.g.), kad ar Maricjku bijām nolēmuši, ka mums vajag Celicu. Tā tika izskatīti daudz sludinājumu un apskatīti visādi varianti, bet tikai ieraugot vienu Celicu mums abiem bija tāda sajūta, ka tieši šī ir tā īstā! Tā arī 08.06.2007. tika iegādāta 2000.gadā ražota Toyota Celica GTS, kura uz Eiropu bija atceļojusi no tālā Ziemeļamerikas kontinenta. Oriģinālā krāsa bija Carbon Blue – ļoti tumši zila metālika. 

Neilgi pēc Celicas iegādāšanās piereģistrējos www.celicaclub.lv un sāku sekot līdz šeit notiekošajam. Un protams, ka apskatot kluba biedru Celicas radās ideja arī kko uzlabot mūsu auto. Tāpēc ar bijušā kluba biedra Led-Boy starpniecību tika piemērīti VeilSide bamperi. Jaunie bamperi patika, tikai pēc manām domām daudz labāk izskatītos, ja aizmugurē būtu divi izpūtēji, nevis viens.

 

 Turpmākās projekta gaitas lasi forumā 

 

 

Our Instagram

Thursday the 17th. - Templates Joomla