Pirmās paaudzes Celica (vairāk info) Otrās paaudzes Celica (vairāk info) Trešās paaudzes Celica (vairāk info) Ceturtās paaudzes Celica (vairāk info) Piektās paaudzes Celica (vairāk info) Sestās paaudzes Celica (vairāk info) Septītās paaudzes Celica (vairāk info)

Projekti

Attēls Tas viss sākās sensenos laikos (apm. 2007.g.), kad ar Maricjku bijām nolēmuši, ka mums vajag Celicu. Tā tika izskatīti daudz sludinājumu un apskatīti visādi varianti, bet tikai ieraugot vienu Celicu mums abiem bija tāda sajūta, ka tieši šī ir tā īstā! Tā arī 08.06.2007. tika iegādāta 2000.gadā ražota Toyota Celica GTS, kura uz Eiropu bija atceļojusi no tālā Ziemeļamerikas kontinenta. Oriģinālā krāsa bija Carbon Blue – ļoti tumši zila metālika. 

Neilgi pēc Celicas iegādāšanās piereģistrējos www.celicaclub.lv un sāku sekot līdz šeit notiekošajam. Un protams, ka apskatot kluba biedru Celicas radās ideja arī kko uzlabot mūsu auto. Tāpēc ar bijušā kluba biedra Led-Boy starpniecību tika piemērīti VeilSide bamperi. Jaunie bamperi patika, tikai pēc manām domām daudz labāk izskatītos, ja aizmugurē būtu divi izpūtēji, nevis viens.

 

 Turpmākās projekta gaitas lasi forumā 

 

 

Pēc vairāk vai mazāk ikdienišķiem modeļiem Andra īpašumā nonāca 2000. gada Toyota Celica. Sākotnēji pamatīgi nolaista un iepriekšējo īpašnieku nesaudzēta, tā trīs gadu laikā tapusi par vienu no skaistākajiem un ātrākajiem Celica eksemplāriem Latvijā.

 

Pirmie auto un Celica’s meklējumi
Kā pirmais Andra automobilis minams 1978. gada Opel Rekord, kas iegādāts pirms 12 gadiem. Tas bijis oranžā krāsā un ar tonētiem logiem – tā laika jaunieša sapnis. Diemžēl auto aizdošana draugam beidzās ar tā iznīcināšanu kokā. Nākamais auto bija klasiskais 1986. gada VW Passat, kam sekoja divi Audi modeļi – Audi 100 jeb tautā sauktais „cigārs” un Audi Coupe 20V Quattro jeb „burbulis. Sportisko vācu modeli nomainīja pret nosvērto un komfortablo 1998. gada Dodge Intrepid, tomēr pēc līdzšinējās Andra auto izvēles sakarības pēc lielā auto atkal bija jāseko mazam un sportiskam.

 

 

 

Our Instagram