Pirmās paaudzes Celica (vairāk info) Otrās paaudzes Celica (vairāk info) Trešās paaudzes Celica (vairāk info) Ceturtās paaudzes Celica (vairāk info) Piektās paaudzes Celica (vairāk info) Sestās paaudzes Celica (vairāk info) Septītās paaudzes Celica (vairāk info)

Celica Club Latvija ir auto entuziastu klubs, kas vairāk ir balstīts uz konkrētas auto markas entuziastiem, lai gan cenšamies dot informāciju un iespēju pievienoties arī citu Toyota marku auto entuziastiem un īpašniekiem. 

Šobrīd klubs sevī apvieno tādus biedrus, kas izjūt patiesu prieku un lepnumu par šo auto - tā izskatu un sniegto braukšanas prieku. Tāpat klubs ir arī liels atbalsts detaļu klāstam, servisu piedāvājumam un tūninga aksesuāriem, lai darītu savus auto vēl skaistākus un jaudīgākus. Kluba būtība un eksistence nesākas un nebeidzas vien ar auto - Toyota Celica.. Klubs jau ir kļuvis par cilvēku apvienību, kurus vieno piederība, atbalsts, padomi un uzticība gan saistībā ar auto, gan privāto dzīvi, gan darbu un izklaidi. 


Mēs aicinām piebiedroties katru, kurš ir Toyota Celica īpašnieks vai entuziasts un vēlas uzzināt ko vairāk par savu auto, vēlas to pārveidot un kopt. Tāpat aicinām ikvienu, kuram viņa braucamais nozīmē vairāk kā tikai auto vai pārvietošanās līdzeklis. Katru, kurš vēlas būt klubā, bet iespējams nezina, kāpēc. 

Kluba dzīve pārsvarā sastāv no dažādiem lielākiem un mazākiem pasākumiem gan Bowlero, gan pie Spices, gan citās vietās pēc pašu vienošanās.. Tāpat ikdienā notiek pļāpāšana Celica Club forumā. Priekšrocības dalībai klubā – piederība, informācijas kvantums, servisu un detaļu izdevīgums, paziņu loka paplašināšana, līdz ar to jaunu iespēju atrašana, utt.  

Lai kļūtu par Celica Club Latvija kluba biedru, TAVS pienākums ir: 
1. Pārvietoties ar Toyota Celica. 
2. Apmeklēt/ aktīvi piedalīties - iknedēļas mītos pie Spices (vai citā vietā, pirms tam tas būts atrunāts forumā) - vismaz 10 reizes. 
3. Apmeklēt/ aktīvi piedalīties- ikgadējos pasākumus (Sezonas atklāšana, Sezonas noslēgums, sporta spēles utt.) - vismaz 2 pasākumus. 
4. Pēc 1-3 punktu izpildes, izsaki vēlmi forumā pm veidā Ervisam vai Maricjkai, ka vēlies kļūt par biedru. (par ko apspriežas kluba biedri). 
5. Pēc 1-4 punktu izpildes, ja ir dots AKCEPTS, aizpildi anketu un iemaksā kontā iestāšanās maksu. (20 EUR pretī tiek izsniegtas uzlīmes, t-krekls un iekļauts 1 mēneša maksājums). 
6. Pēc 1-5 punktu izpildes, obligāti katru mēnesi pārskaitījuma veidā veic iemaksu kluba kontā. (4.00 EUR). 
7. Aktīvi atbalsti klubu un kluba biedrus, aktīvi piedalies diskusijās forumā, piedalies un palīdzi organizēt pasākumus. 
8. Ja kādu punktu no 1-7 nepildi, mums ir tiesības Tevi izslēgt no kluba. (par 6 punktu, ja nav veikta iemaksa 6 mēnešu apmērā).Par visām finanšu operācijām tiek vesta atvērta (ne dubultā) grāmatvedība, kas visiem biedriem ir pieejama brīvai apskatei.

  Ja ir kādi jautājumi uzraksti. 

Our Instagram

Tuesday the 11th. - Templates Joomla