Jaunie - uz šejieni/Новенькие- сюда!!!

Par visu un neko / About all and nothing

Re: Jaunie - uz šejieni/Новенькие- сюда!!!

Atbildēt bumbiers0072 » 16 Mai 2017 11:44

Čau čau visiem. Manis sauc Mārcis.
Esmu pilnīgi svaigs šajā forumā. Lēnām iemanos kas te vispā notiek un protams gaidu kādu kopā sanākšanu lai varu atzīmēties arī ar savu mazulītit :)

Lai jums visiem jauka diena. :gun: :ende:
bumbiers0072
New one

Atbildes: 1
Pievienojies: 16 Mai 2017 11:04

Atbildēt JackFrost » 17 Mai 2017 11:53

Prieks redzēt ka vēl kāds te piekāpj :) Droši seko līdz, iespējams, ka te kaut kas parādīsies. Esam ļoti daudz biedri kas nu jau vairāk ir ģimenes statusā un aktivitātes klubam ir tā kā ir MAZ, bet droši.

Iespējams tā kā paliek silts mēs nolasīsimies uz kād volejbolu vai ko citu bet ierastie piektdienas mītiņi vairs nepastāv.
Attēls
Lietotāja avatars
JackFrost
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 3879
Pievienojies: 28 Aug 2007 22:04
Atrašanās vieta: Rīga, LMC

Atbildēt JackFrost » 18 Mai 2017 14:28

Varbūt brauc šeit :) Atrādīsi un iespējams kāds no mums vēl arī brauks :)

viewtopic.php?f=13&p=117427#p117427
Attēls
Lietotāja avatars
JackFrost
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 3879
Pievienojies: 28 Aug 2007 22:04
Atrašanās vieta: Rīga, LMC

Re:

Atbildēt tudriks2 » 05 Jūl 2018 19:15

Gunchik rakstīja:Sveicināti secīlieši!
Mans vārds ir Guntars
esmu dzimis 07.01.1986 tātad man ir 23 :)
Dzīvoju Rīgā

Iepriekšējais - pirmais auto bija BMW 320i 1993. gada sedans ar kuru nobraukāju 2 gadus :)

Pēc kāda laika sapratu, ka gribas kautko citu, kautko jaunu un tiešām labu. Laiks skrēja uz priekšu, un es jau tobrīd biju 2 nedēļas kā bez zirga zem kājām, tad nolēmu, ka gribu vai nu Honda Civic, vai Toyotu Celicu, ilgi un dikti pētīju celicas un uzdūros uz tobrīd lētākā varianta. Maksātnespēja
skrēju pāri visai pilsētai, lai apskatītu to zaļo brīnumu, kurš gala rezultātā tehniskajā pasē bija zem mana vārda :)
Pagāja 2 dienas un nolēmu aizvest zaļo pie ārsta lai izārstētu visu par ko bija pastāstījis iepriekšējais auto īpašnieks, gala rezultātā samaksāju 85LVL un nu auto ripoja krietni labāk. Tad vienā jaukā otrdienas rītā, kad man bija jādodas uz darbu es ilgi nedomājot devos uz stāvvietu pie zaļā un konstatēju ka akumulators ir tukšs, ilgi domāju un lauzu galvu kādēļ tā notika, bet nu gala rezultātā atradu vainu, benzīna sūknis bija izvilkts pa taisno, īsāk sakot benzīna sūknis darbojās pat tad, kad aizdedzē nebija atslēga. Uz darbu todien es netiku, bet dienas beigās tas nelielais defektiņš tika salabots ar manis pašām rokām :) Un nākamajā dienā zaļais tika pie pilnīgi svaiga akumulatora.
Pagāja 2 nedēļas un auto pārgāja no dzelzs R14 diskiem uz šādiem tādiem R15 lietiem diskiem ar jaunu BRIDGESTONE gumiju.
Pēc kāda laiciņa man parādījās brīvs brītiņš, kuru izmantoju stikla pacēlāja salabošanai, kā arī nolocītā kapota stūrīša labošanai/krāsošanai :)
Vēl tika veikti daudzi šādi maznozīmīgi remontiņi.

Visā visumā CELICA ir labs braucamais pret kuru man nav nekādu pretenziju un domāju, ka vēl ilgi nešķiršos no šī auto :)

Tas īsumā būtu viss..
.

Es vēl esmu celica's meklējumos.
Jānis. Ropaži.
tudriks2
New one

Atbildes: 1
Pievienojies: 05 Jūl 2018 19:09

Iepriekšējais

Atgriezties uz Priekšnams / Lobby

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 8 viesi