xinja Celica ar dvēseli

Celicu īpašnieku individuāli veiktie projekti / Celica owners individual projects

xinja Celica ar dvēseli

Atbildēt xinsh » 29 Mar 2015 13:45

Sveiciens visiem,
biju palaidis garām šo sadaļu, palasīju iepriekšējā topika autora darbu (Edzy),
un nolēmu mazliet pašpikot no viņa un arī ko ļoti līdzīgu uzcept, varbūt ar mazāk tehnisko detaļu nosuakumiem, bet vairāk epitetiem :)

Tad nu, reiz sen senos laikos, kopš pubertātes sāku sapņot cik skaisti būtu sevi redzēt pie Celicas.. Par cik tas bija visai sen, tad tolaik aktuālāka bija gen6.. Apaļās ācteles likās vnk mmm.. diemžēl man ar atvērtām acīm nācās sapņot kādus 10+ gadus, līdz mana carina bija tik tālu nodragāta, ka viņa man pilnīgi lūdza, lai atviegloju viņas likteni un aizvedu uz tolmetu. Bet kurš gan, sevis cienīgs latvietis, vedīs viņu uz lūžniem, ja skate vēl ir deriga :D Kad sapratu, ja mani apturēs ceļa policija, man tā vai tā nāktos no viņas šķirties, tad nu nolēmu ļoti ļoti cītīgi pieķerties auto iegādei.. Budžets svārstījās aptuveni no 2500-3000.. Nu, ja atrastu baaigo konču, tad noteikti izprasītos kādam čomam, lai aizlienē, bet tomēr centos nevienam neuzbāzties ar saviem jau senajiem sapņiem.
Par cik patīk japāņu auto, tad lūkojos un izvērtēju šādas auto markas - Toyota Celica gen6/gen7 (protams priekšgalā), Hyundai coupe (jā jā, Koreja) 2003g līdz 2006g ar v6 2.7 motoru (līdz brīdim, kad man šefs (bmw fans) pateica, ka, ja atbraukšu uz darbu ar Hyundai, varēšu griezties un braukt atpakaļ :D , mitsubishi eclipse 2000g - 2003g, Honda Prelude (tomēr esmu no tiem, kurš mazliet brauc arī ar mašīnas gadu, ne tikai mašīnu, un negribēju sastapties ar morālo novecojumu), Honda accord (priekš 2.2 vtec un kādu 2004g. bija par īsu budžets, bet, ja būs kādreiz ģimene, laikam tieši šis būs mans auto), Mazda rx-8 (mazliet par īsu budžets un biedēja motora resurss), vēl neizsapņots sapnis par Supru, kura tomēr vairāk ir kā fantāzija. Lai nu vai kā, apsrpiežoties ar apkārtējiem, kuri protams cits par citu zina vislabāk, paliku pie celicas, jo būtu tāda.. neizpildīta sajūta.. par piemēru, lai kāds kurš šo tomēr lasa saprastu - aizej uz veikalu, lai nopirktu kefīru, bet finālā paņem pienu.. dzert jau var, bet kefīrs tomēr būtu labāks..
Tad nu sākās tāda nenopietna Celicas meklēšana(katru dienu ss.lv/autoplius.lt apkārtējo apvaicāšana ).. Sākumā bija tikai viena doma - vajag celicu ar liftu, lai tur vai kas.. Bet kad nonācu pie realitātes, jau mazliet piekāpos savās prasībās. Sākumā apzvanīju braļukas, jo tiem ir daudz lielāka izvēle, un, lai arī riskētu nopirkt vienas mašīnas vietā vairākas, tomēr.. nu, arī tagad man nebija tas izdevīgākais pirkums.. Tā nu runājos ar leišiem, kamēr sapratu, ka ar tiem ir baigais čakars.. reti kad ceļ, tad nezin angļu, tad krievu valodu.. kontakts grūts, finālā nolēmu palikt pie ss.. Un tad nu ieraudzīju laikam profesionāla fotogrāfa darbu.. Es pat nezinu, bilde patika kā tāda vai pati mašīna.. Protams, nodīdījos pa krēslu, zvans, viss čiki puki, jālaiž skatīties, tikai nepatika, ka negrib līdz Rīgai atbraukt, jo te būtu iespēja uz zināmu servisu aizlaist.. Par cik man carina raudāja ieraugot, kad ar atslegām tuvojos viņai, tad laiks nebija palicis daudz, un baigi nepiedomāju pie tā, ka varbūt vajag ilgāk ko pameklēt. Aizbraucu, iesēdos un aiz laimes gandrīz apčurājos, ka reāli mašīna varētu būt mana.. Izmetu līkumu, tā saudzīgi pieklājīgi.. Jutu, ka nosmird sajūgs, bet situācijā, kad pats mazliet nolohojos, un nodomāju, ka meib mana vaina, bet nu.. sajūgu tak var nomainīt un viss ir čikiniekā, jo galvā bija doma - vajag, vajag, vajag.... Nekas negrabēja, rūsu nemanīju, nekas sapiķots nebija, salons diezgan kopts, tā nu 2900E un spļāviens saujā.. Bet tad es viņu aizvedu uz servi...

Toyota Celica 2001g wti (iegādāta 2014.gada decembra vidus) saukta vārdā Erotika

Izdarītais:

Sākotnējie standarta darbiņi - eļļas maiņa,sveces,salona/gaisa/eļļas filtri

Sajūga komplekta maiņa

Mainīti visi 16 vārsti, jauņas ķegas (džekiņš bija kko samocījis ar 2cm silikona kārtu un neorģinālām ķegām vilcis kopā, kur rezultātā viņas tika aplauztas un urbtas ārā), galvas remonts un visi pričendāļi, kas no tā izriet (manžete/blīves utt) <-- cik noprotu, tāds puskapitāls motora remontiņš

Nomainīta ķēde

Pārkrāsoti abi aizmugurējie spārni, V leņķī izliekta vieta starp spārniem un arku, lai pasargātu no riepas rīvēšanos pret metālu.. (Likās, ka palīdzēs, diemžēl nē. Ja bagāzniekā ir kas smagāks, tad joprojām kantējas.. Bet viss būs labošanas procesā)

Salabota un pārkrāsota priekšējā bampera lūpa

Vēl jāizdara (šī gada plāns):

Jāiegādājas otra atslēga (kādam varbūt ir info par $$?)

Jāpārlasa starteris

Jāsalabo centrālā. (Uz pults darbojas tikai atvēršanas poga, un dažreiz čakarējas, ka neaizslēdz/neatslēdz visu, kas būtu slēdzams)

Jāpaceļ aizmugure par aptuveni 1cm

Jāiegādājās jauns bagāžnieka mehānisms

Jāiegādājas signalizācija ar keyless go

Jāsalabo, lai degvielas dačiks rāda korekti

Jāsalabo ventilātors, lai darbojas visos režīmos(pašlaik ir tikai maksimālais)

Jānopulē viss auto (ieskaitot fāres) <-- pirms vasaras plāns

Lēnām jāpārkrāso viss auto <-- gada plāns

Noteikti kaut ko plānoju darīt ar lampiņās, bet tas, lai vēl paliek pie manis

Bilde.. kautkad noteikti būs..
Ar šo auto plānoju braukt kādus 3-4 gadus, un tad nu skatītes pēc finansēm un dzīves pavērsieniem.. par nākotnes auto ir doma 2005g celicu, noteikti ar liftu(ja izdosies šis, tad laikam būs mūža auto), accord ,vai nissan350Z..
Lietotāja avatars
xinsh
Toyota Celica Gen7

Atbildes: 86
Pievienojies: 16 Jan 2015 20:49
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Silvia » 30 Mar 2015 21:13

Nu jauki! Lai veicas gada plānu pēc iespējas ātrāk realizēt dzīvē! ;)
Attēls
Lietotāja avatars
Silvia
Toyota Celica Gen7

Atbildes: 4896
Pievienojies: 16 Nov 2008 23:31

Atbildēt 131 » 31 Mar 2015 07:24

Nu centrālās atslēgas problēmas, visdrīzāk ir saistītas tieši ar esošo signalizāciju, bet tā ka vēlies to mainīt, tad jau tos punktus vari apvienot vienā :)
Priekš kam aizmuguri celt augšā? Ja dēļ tā ka strīķējas, tad varbūt vajag vnk atbilstošus diskus vai vismaz uz šiem atbilstošākas riepas uzmontēt?
Attēls
Attēls
Lietotāja avatars
131
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 2525
Pievienojies: 13 Jūl 2007 18:36
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt xinsh » 31 Mar 2015 17:50

man signalizācijas nav vispār.. nezinu kā viņa tik ilgi ir noturēta.. laikam visapkārt labi cilvēki bijuši. Īļģuciemā es neticu, ka ir labi cilvēki :D
Par to celšanu - ja viens braucu tad ir +- okey.. tiešām, ja trāpas tāda bedre, kas pēctam sirdī iedzeļ, tad nostrīķējas.. divi, ja brauc jau ir tā baigi so so.. bet, ja esi kautvai viens un bagāzniekā ir kkas smagāks, tad uz katru bedrīti strīķē.. Diski patīk + jaunus pirkt skatījos apm 400E.. lētāk būs pacelt. Pie tam iepriekšējais šoferis ir sēdinājis. Riepu maiņa atrisinātu nedienas, bet finansiāli lētāk būtu uz ziemu atkal piečubināt to vietu, kur strīķē un riepas izmest, nekā tagad mainīt.. Vai arī nedaudz viņu pacelt.. vēl neesmu līdz galam izdomājis.
Lietotāja avatars
xinsh
Toyota Celica Gen7

Atbildēt Gunchik » 02 Apr 2015 21:29

xinsh rakstīja:man signalizācijas nav vispār.. nezinu kā viņa tik ilgi ir noturēta.. laikam visapkārt labi cilvēki bijuši. Īļģuciemā es neticu, ka ir labi cilvēki :D

Netici arī, es iļģuciemā 13:00 atsāju busu un uz stundu uzgāju pie klienta un nonākot lejā ap 14:00 konstatēju, ka maģis no busa ir izvilkts, panelis no tā noslēptais zem sēdekļa tika atrasts un nosperts, navigators no bardačoka nosperts, kolēģa cigaretes ar šķiltavām nospertas un pusizdzerta litrīgā fanta arī nosperta. Tas notika aptuveni nedēļas 2-3 atpakaļ...
Lietotāja avatars
Gunchik
New one

Atbildes: 265
Pievienojies: 21 Jan 2009 21:27

Atbildēt xinsh » 26 Jūn 2015 20:57

Attēls

mazliet uzprišināju:

1. lampas bija dramatiskas.. gandrīz jebkurš aizrādīja, ka jāsakopj, tad nu aizvedu noplēt

2. Nesen "uzrautā" uzlika atkal izskatās kā jauna

3. Apakšējā reste bija savā dabiskajā krāsā un skrūvju vietas bija pamatīgi norūsējušas. Lai arī līdz pēdējam domāju sākt pamazām hromēt šo to, finālā izvēlējos lētāko variantu.. Varbūt nākošgad..

4. Mazā restīte pašam acīs dikti dūrās, tagad izskatās daudz gaumīgāk :)
Lietotāja avatars
xinsh
Toyota Celica Gen7

Atbildēt Dhainaa » 26 Jūn 2015 22:50

Pa skaisto. Malacis 8)
@Celica_lv
Lietotāja avatars
Dhainaa
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 1523
Pievienojies: 19 Sep 2012 17:17

Atbildēt Silvia » 27 Jūn 2015 18:09

Lukturi laaabi!! :) Man ar bij liidziiga situacija ilgu laiku, kamer Ziemyks nepiekeras klat! :)
Attēls
Lietotāja avatars
Silvia
Toyota Celica Gen7

Atbildes: 4896
Pievienojies: 16 Nov 2008 23:31

Atgriezties uz Projekti / Project

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis