ST165

Celicu īpašnieku individuāli veiktie projekti / Celica owners individual projects

ST165

Atbildēt wiseacre » 15 Aug 2014 23:41

Nu, aljo, Tauta ! Ja kaads atceras, ja kaadam interesee, tad runa iet par st165 turbo4wd !
Ir jau ilgs laiks pagaajis, kameer neesmu seit bijis un meeginaajis no Jums "izspiest" kaadu info, kaada veidaa jaaiepeerk kaukas prieks celicaam. Pa so laiku esu palicis pats nedaudz gudraaks par so lietu. Sapratu, ka prieks taadiem veciem luuzniem nu ir ljoti gruuti ko sakariigu nopirkt, pat ieskaitot OE. Taas var dabuut, bet caur pieprasiijumu pasai Toyotai, ar ljoti gariem terminjiem un pat tad nav garantijas, ka sanjemsi to, ko pasuutiiji - bija man dziivs piemeers ar vienu sailenbloku - 2x suutiiju un abas reizes sanjeemu neriktiigu - man vajadzeeja ar iekseejo diam 20, bet abas reizes sanjeemu 18. Bet nu tas taa - peec tam konstateeju, ka tadaa veidaa buus nu ljoti ilgi un arii nevajadziigi daargi. Njemt daetaljas skaistaas kastiitees ar ljoti skaljiem un daargajiem brendiem arii ir daljeejs fufelis, jo tie izmantojot savu skaljo vaardu, taapataas savaa skaistajaa kastiitee iepako nu pavisam neskaistu kjiiniesu pameeslu !!! Luuk taada nu i mana pieredze ! Peec tam uz to visu nospljaavos un riikojos nepareizi - saaku mekleet nevis celicas detaljas, bet normaalas lietas, kas ir tai pielaagojamas --- un taadaa veidaa mans vecais dranduljets ir daljeeji salikts no taadam toyotaam, kaa camry, avensis un corolla, nissan qashqai, isuzu trooper un vw passat - un tas tikai par auto prieseejo galu !
Lietotāja avatars
wiseacre
New one

Atbildes: 20
Pievienojies: 28 Apr 2014 13:12
Atrašanās vieta: Riiga, Baldone

Atbildēt wiseacre » 15 Aug 2014 23:57

Kaut ko galiigi garaam saspaidiiju laikam, nu ir veel viens spams - mans !
Kas veel - motors arii jau no iekspuses ir redzeets, kaarbai sametinaatas uztaisiitaas plaisas, kas ar "skocu" bija saliimeetas, motors vizuaali arii piepuceets un nolikts taa vietaa, tikai liidz galam veel nav sakomplekteets. Paslaik staav auto pakaljgals uz malkas pagaleem . Kad nonjeemu pakaljas balku - rokas gandriiz nolaidaas, uz auto taa veel izskatiijaas taa neko, bet panjemot rokaa, gandriiz sadaliijaas saskaitaamajos ! Bet nu - smilsosanas, nezinu vai metinaasanas jeb jaunas uzbuuveesanas ir jau labaak tai un man ap duusu . BET - naakamaa probleema - ar pirmiem 2 piegaajieniem, izskataas beediigi atrisinaama- amortizatori ! Atkal nu jau 2 neveiksmiigas piegaades ........
Bet domaaju, ka gan jau buus labi- cerams jau naakamnedeelj !
Laikam, pagaidaam nu viss, protams, ja kaadam tas interesee...
Lietotāja avatars
wiseacre
New one

Atbildēt Silvia » 23 Aug 2014 07:34

Es Tev ieteiktu sakt savu topiku taisiit projektu sadalja ;) tad bus vienkarshak izsekot Taviem jautajumiem, komentariem un arii sniegt savus ieteikumus ;)
Attēls
Lietotāja avatars
Silvia
Toyota Celica Gen7

Atbildes: 4903
Pievienojies: 16 Nov 2008 23:31
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Chris » 11 Jan 2015 15:58

Seit kaut kas vel notiek? :)
VW Touareg - Daily
Celica - Ghost.
Celica: The name is derived from the Spanish word for "heavenly" or "celestial".
Lietotāja avatars
Chris
Toyota Celica Gen6

Atbildes: 340
Pievienojies: 09 Okt 2011 11:25
Atrašanās vieta: Cēsis.

Atbildēt wiseacre » 18 Jūl 2015 20:05

Aljo !
Protams, ka te viss notiek !
Dikti dikti leenaam, bet notiek !
Fiziska laika truukums :-(
No saakuma cereeju uz Celicas draugu padomiem no savaam beediigajaam vai laimiigajaam pieredzeem, bet............
Tagad ciinos pats .
Liela ceriiba, ka pietiks laika un gribeesanas sito auto ieruucinaat rudeni, bet tad jau redzees ........................................
Lietotāja avatars
wiseacre
New one

Atbildēt Silvia » 20 Jūl 2015 17:47

Tak raksti jautājumus - gan jau kkā varēsim palīdzēt! :)
Attēls
Lietotāja avatars
Silvia
Toyota Celica Gen7

Atbildes: 4903
Pievienojies: 16 Nov 2008 23:31
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Atus » 24 Jūl 2015 09:33

1) Tas, ka skaista kastīte un skaļš nosaukums nenozīmē, ka detaļa ir laba. Esmu redzējis daudz bildes abos celica forumos kur cilvēki tjipa rūpējas par saviem auto bet bildēs redzams, ka liek virsū ķīniešu utt detaļas (galvenais lai bodykit nauda pietiktu ahahhahha).

2) Bukses - noņem sviras un iedod kādam kantorim kurš var ieliet poliuretāna bukses

3) Amortizatori - Plaza Baltiz pārtaisīs jau esošos uz tādiem, kā ir priekšā (jāmaina tikai patrona)
Rezerves daļas STR-Auto
Lietotāja avatars
Atus
New one

Atbildes: 282
Pievienojies: 29 Dec 2008 12:03

Re: ST165

Atbildēt atrsdivans » 11 Apr 2017 14:01

izskatās, ka šī celica arī ir aizgājusi tolmeta ceļu.
atrsdivans
New one

Atbildes: 2
Pievienojies: 10 Apr 2017 12:50

Re: ST165

Atbildēt Kanis » 03 Mai 2017 12:04

Njā, žēl, ka tā.
Lietotāja avatars
Kanis
New one

Atbildes: 1
Pievienojies: 03 Mai 2017 11:56