Noobs ar iniciatīvu (g6)

Celicu īpašnieku individuāli veiktie projekti / Celica owners individual projects

Atbildēt Artis » 30 Dec 2013 20:51

Edzy rakstīja:
zirdzinsh rakstīja:Artis - tu izklausies zinošs cilvēks, bet tā agresija tavos postos brīžiem ir nepanesama.

Sorry par offtopicu.

Taa gan ir, pilnigi bail taisit savu postu, un aprakstiit savu auto, ko darishu, ko izdarijis, kadi plaani. :twisted:

Tad nelasi. Man nav vajadzīgs fanu klubiņš, kurš katru reizi, kad postēju, apčurājas.
Saimnieks ir apņēmies mainīt dzinēju, bet pats pat bremzes un siksnu nemāk nomainīt. Tad labāk saknē iepazīstināt ar realitāti, nevis paglaudīt galviņu un teikt - "mēģini, gan jau būs labi", bet tur nelien jo Tu neko nerubī no tehniskajām lietām.
Labākajā gadījumā, auto tiek pārdots un meklēts "jaudīgāks" ( lai pie luksoforā nepaliec kaunā kā tagad Attēls ), sliktākajā, dzinējs tiek izcelts un pēc gada auto nodots lūžņos, kā vairums uzsākto "projektu".
Lietotāja avatars
Artis
New one

Atbildes: 444
Pievienojies: 11 Dec 2006 22:56

Atbildēt Atus » 30 Dec 2013 22:00

Ja tiešām gribas jaudu utt, tad vajadzēja sākt ar 2.0 celica iepirkšanu, jo tas būtiski atvieglo motora maiņu utt. Ar 1.8 tālāk par smukiem spoileriem netiksi.

Ja tiešām interesē reāli projekti, tad apmeklē celicatech.com, bet rēķinies ar 8000$+ projekta izmaksās (tas ir cipars kas tika iztērēts lai ieliktu 2 paaudzes 3S-GTE motoru 4 priekšpiedziņas celica bundzā un smuki sataisītu visu).

P.S. Daži cipari "kaimiņa" sastādītajā tāmē liekas tīri kosmiski, bet nu kaimiņam jau nav žēl ;)
Rezerves daļas STR-Auto
Lietotāja avatars
Atus
New one

Atbildes: 282
Pievienojies: 29 Dec 2008 12:03

Atbildēt eozz » 30 Dec 2013 23:05

Artis rakstīja:Tad nelasi. Man nav vajadzīgs fanu klubiņš, kurš katru reizi, kad postēju, apčurājas.
Saimnieks ir apņēmies mainīt dzinēju, bet pats pat bremzes un siksnu nemāk nomainīt. Tad labāk saknē iepazīstināt ar realitāti, nevis paglaudīt galviņu un teikt - "mēģini, gan jau būs labi", bet tur nelien jo Tu neko nerubī no tehniskajām lietām.
Labākajā gadījumā, auto tiek pārdots un meklēts "jaudīgāks" ( lai pie luksoforā nepaliec kaunā kā tagad Attēls ), sliktākajā, dzinējs tiek izcelts un pēc gada auto nodots lūžņos, kā vairums uzsākto "projektu".

Saimnieks izskatās pēc auto entuziasta un cilvēka kurš ar prieku grib kaut ko darīt.
Neredzu nekur info par to ka viņš nemācētu nomainīt siksnu vai bremzes. Un pat ja nemācētu, kāda starpība, cilvēks izlemj ko vēlas un nodod servisā, lai ieceļ citu motoru, kur problēma?
Uzņemt info par tehniku ķimerēties, labot un uzlabot tehniskās prasmes var gandrīz jebkurš. Tāpat visi ir savulaik sākuši ar ierobežotām zināšanām un mazu pieredzi. Bet ētiski un ar cieņu komunicēt, bez diršanas, vajag baigi pacensties, kalorijas tērēt, mainīt ierasto leksiku utt. un tas jau var būt par grūtu ne?

Esi nu mierīgs, neviens nečurās ne karstu, ne aukstu no tava ieraksta, tikai nenolaid lūdzu foruma kultūru un bmwpower krānu gifus kolekcionē lokāli uz sava datora... (no offense bmwpower forumam).

Par projektu... Xeye Prieks, ka dalies ar progresu, mumsīm patīk. Cel to dzelteno brīnumu augšā. Jauda ir forši, bet izskatīgs un sakopts mazmotors gala rezultātā arī ir feins un Celicas nav jaudīgāko auto spektrs, bet izskatīgas gan, ja sačubina.
Do you even lift?
www.hefaists.lv
Attēls

2ZZ sounds better than Jay-Z!
Lietotāja avatars
eozz
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 476
Pievienojies: 03 Dec 2007 19:59
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt ziemyks » 31 Dec 2013 00:43

Artis rakstīja:
Edzy rakstīja:
zirdzinsh rakstīja:Artis - tu izklausies zinošs cilvēks, bet tā agresija tavos postos brīžiem ir nepanesama.

Sorry par offtopicu.

Taa gan ir, pilnigi bail taisit savu postu, un aprakstiit savu auto, ko darishu, ko izdarijis, kadi plaani. :twisted:

Tad nelasi. Man nav vajadzīgs fanu klubiņš, kurš katru reizi, kad postēju, apčurājas.

Jautājums Artim- Kautko citu bez mēslošanas internetā Tu darīt arī proti?

Xeye- Neņēm pierē cilvēkus kuriem skauž, Tu tāpat esi soli priekšā!
Lai veicas ar auto un tiekamies piektdienas vakarā pie Spices!
Lietotāja avatars
ziemyks
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 478
Pievienojies: 26 Apr 2011 21:43
Atrašanās vieta: Ventspils, Rīga

Atbildēt Xeye » 31 Dec 2013 15:22

Artis rakstīja:
Edzy rakstīja:

Sorry par offtopicu.

Arti, paldies par piedāvāto dvēseles caureju ar skaudības pieskaņu, bet varbūt es varētu palūgt, lai turpmāk savas domas paturētu pie sevis un nekomentētu šajā foruma ierakstā. No visiem veidiem, kā tu varēji pateikt savu viedokli tu to izdariji kā īsts D***A.

Bet kopumā par projektu, uzklausot pārējos kluba biedrus, esmu nolēmis, ka tomēr jaudu celt aukšā nevajag (tāds arī ir ši raksta mērķis - es kko plānoju darīt un ir labi, ka cilvēki pēc pieredzes saka "čali nedari to, nav tā verts!"). Par to ka vajadzētu iegādāties GT vai GTE uzreiz - taisnība, ķļuda izvēloties PIRMO mašīnu. Bet tas nenozīmē, ka esmu neapmierināts - pārdot es šo mašīnu tā vai tā netaisos, sliktākajā gadījumā nodošu otrai pusītei izmaintošanai(gi gi - tad būsim abi ar celicām ). Man patīk krāmeties ar lietām un savest tās kārtībā, pagaidām varbūt tiešām neko daudz nemāku un nezinu, bet tas ir tikai sākums - nav lietas, ko cilvēks nevar iemācīties + sarunāju ar savu izzīrētāju garāžu, kur varēšu pamazām apgūt ar kaimiņa palīdzību - kas kur un ko tajā mašīnā dara.

Izlasiju JackFrost postu par to, ka viņs ir ielicis gāzi mašīnā - padomāju varbūt ir vērts. Sametu uz papīra skaitļus izrādās, ka gada laikā atsitīšu ar uzviju. izlēmu, ja masīna nav jaudīga, tad būs ekonomiska :D . Savākšu šito un nopirkšu GTE vai labu Gen7 - tagad jau izmantojot jaunās zināšanas :D

Būtu labi, ja jūs pateiktu savu viedokli (pamatotu), vai ir vai nav vērts to darīt - ielikt gāzi.
Lietotāja avatars
Xeye
New one

Atbildes: 13
Pievienojies: 19 Dec 2013 14:15

Atbildēt eozz » 31 Dec 2013 15:43

Viedokļi par gāzi parasti ir polāri pretēji, daļa to stereotipiski saista ar smakām un problēmām, daļa cildina..

Savā ģimenē esmu braucis ar 3 auto, kas aprīkoti ar gāzes sistēmām, no primitīvākās - reduktors pūš pa taisno kolektorā, līdz iešpricei uz katru cilindru iekš v6 chryslera. Celicai šobrīd neplānoju likt...

Gāzes sistēmai nav ne vainas, ja ņem modernu un uzstāda gudri cilvēki, reizi gadā vajag pačekot filtrus un iekārtu kopumā, visādi citādi, ja neavarē un ir laba karmiņa, gāzes sistēma darbojas labi. Parasti ir jūtama jaudas izmaiņa, gāzes pedālis paliek biš mazāk ass, bet nu cik raksta, tagad tādas lietas arī novērš un attīsta.

Un nekas neaizstāj to sajūtu kad 100km vari nobraukt par 3Ls :)
Do you even lift?
www.hefaists.lv
Attēls

2ZZ sounds better than Jay-Z!
Lietotāja avatars
eozz
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 476
Pievienojies: 03 Dec 2007 19:59

Atbildēt Silvia » 01 Jan 2014 13:00

Man ir gazes iekarta, gan Gen 7, pagaidam nav nekadu problemu!!
Vari palasiit, foruma bija paris topiki par gazes iekartu uzstadiishanu, manas mashinas apraksta ar shis tas bij.
Attēls
Lietotāja avatars
Silvia
Toyota Celica Gen7

Atbildes: 4894
Pievienojies: 16 Nov 2008 23:31

Atbildēt Gloomdrifter » 06 Jan 2014 14:39

Xeye, es savai Gen5 ar 1.6 dzinēju pirms gada uzliku gāzi, pat ar visu to, ka dzinējs ir mazs un pārvietojos galvenokārt pa pilsētu, iekārta atpelnījās ~10 mēnešos, tā kā nu jau dzīvoju plusos :) Sajūta tiešām ir patīkama, kad sarēķinot pilsētā sanāk ~3.90Ls un ārpus pilsētas 3.40Ls uz 100km :)
Tfu, tfu, tfu - nekādas problēmas ar iekārtu nav bijušas, auto nesmird, jauda nav samazinājusies.
Es noteikti negribētu tev kā pilnīgs fanāts teikt ka gāze tas ir super liec virsū, TAGAD!! :D Gāzei ir savi plusi un mīnusi, kuri tev jāizsver, kā arī jāskatās kādu iekārtu likt virsū, un jāizdomā kā labāk :)

P.S. Labs sākums ar auto, mans favorīts ir beņķi! :) Veiksmi tālāk!
If in doubt - flat out!
Lietotāja avatars
Gloomdrifter
Toyota Celica Gen5

Atbildes: 37
Pievienojies: 07 Jūl 2012 11:05

Atbildēt Xeye » 07 Jan 2014 14:08

Vakar vienojos ar kantori, kas Silviai lika gāzi, ka 3dien braucu ielikt gāzi. Ceru, ka viss būs ok :D
Lietotāja avatars
Xeye
New one

Atbildēt Silvia » 07 Jan 2014 17:39

Xeye rakstīja:Vakar vienojos ar kantori, kas Silviai lika gāzi, ka 3dien braucu ielikt gāzi. Ceru, ka viss būs ok :D

Gan jau būs! :)
Man jau driiz bus 2 gadi un ptu ptu ptu, palielam viss ir ok ;)
Attēls
Lietotāja avatars
Silvia
Toyota Celica Gen7

Atbildēt anna123 » 09 Jan 2014 07:48

Diezgan labi esi pastrādājis! :lol:
Kā nopelnīt naudu internetā? Pavisam vienkārši!
anna123
New one

Atbildes: 1
Pievienojies: 09 Jan 2014 07:44

Atbildēt Xeye » 10 Jan 2014 09:02

Gāze ir iekšā:

Serviss: gazes-serviss.lv
Komplektācija: 4 cilindru sprauslas + vārstu eļļošanas sistēma
Ielikšanas laiks: pilnas divas dienas (trešdien 9:00 nodevu un ceturtdien 22:00 dabūju)
Cena: 715 Euro ( 615 gāze + 85 eļļošana + 15 gāzes uzpilde kalibrācijai)
Garantija: 2 gadi vai 40k nobraukums

Šodien pirmo reizi tā kārtīgi pabraucu ar gāzi - mašīna neraustās, nesmird pēc gāzes utt ... viss ir tip top, teiktu, ka palikusi pat biki mierīgāka un mīkstāka. Par to, ka jauda pazūd tur gan ir mazliet taisnība - pa kādiem 10% ir vājāka. Bet nu ikdienā braukājot baigi just nevajadzētu. Gan jau iemetīšu vēlāk kādu bildi =]
Lietotāja avatars
Xeye
New one

Atbildēt Palma » 10 Jan 2014 09:13

Man piemēram 3.8 bendzīns/gāze Grand Caravan autmātam izlīdzināja abas kartes gan degvielas gan gāzes un iet identiski vispār bez nekāda krituma skatījos karti stāvot blakus un viņas vienkārši ideāli pārklājas viena otrai takā tas ir atkarīgsno cilvēka kurš regulē kompi ;)

pēc idejas uz gāzes pat var iet labāk ja labi saregulē jo gāzei ir lielāks oktāna skaits ;)
This is no rocket science - it's TOYOTA !!!

Eagle Talon TSi AWD
Dodge Grand Caravan 3.8 LPG Sold
Toyota Celica Gen7 Sold
Toyota Celica Gen 5 Sold
Lietotāja avatars
Palma
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 1825
Pievienojies: 12 Aug 2010 00:11
Atrašanās vieta: Rīga,ķegums

Atbildēt Xeye » 10 Jan 2014 09:19

Es skatījos viņam tur nobīde bija ļoti minimāla (rādija kā kompī izskatās, izstāstija visu utt...), varbūt tiešām, tā ir tikai mana iedoma, ka jauda biki pazuda :D
Lietotāja avatars
Xeye
New one

Atbildēt Palma » 10 Jan 2014 09:27

Xeye rakstīja:Es skatījos viņam tur nobīde bija ļoti minimāla (rādija kā kompī izskatās, izstāstija visu utt...), varbūt tiešām, tā ir tikai mana iedoma, ka jauda biki pazuda :D

domāju ka nevajadzētu nekam tādam būt varbūt pirmajā brīdi leikas ka ir izmaiņas bet tas iespējams tikai psiholoģiskas aptuveni "bļin gāze, značit iet sūdīgāk" :D

apsveicu ar četrīti uz simts :D
varam veidot savu sadaļu "Gāzētāji" :D
This is no rocket science - it's TOYOTA !!!

Eagle Talon TSi AWD
Dodge Grand Caravan 3.8 LPG Sold
Toyota Celica Gen7 Sold
Toyota Celica Gen 5 Sold
Lietotāja avatars
Palma
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 1825
Pievienojies: 12 Aug 2010 00:11
Atrašanās vieta: Rīga,ķegums

Atbildēt Silvia » 10 Jan 2014 10:06

Apsveicu!! :)
Man ar driiz jadodas uz to kantori... uz pedejo oficialo apkopi... 40k bus nodziiiti :)) un ietaupiijums ljooooooti jutams :)
Attēls
Lietotāja avatars
Silvia
Toyota Celica Gen7

Atbildēt Xeye » 12 Jan 2014 00:09

Tāks, apņēmos rīt veikt vārstu regulēšanu - cik zinu, tad 7A-FE motoram un vispār japāņiem in general, to vajadzētu darīt. Šaubos, kāds to ir pirms tam manai mašīnītei darijis, tapēc līdz ar gāzes ielikšanu un kamēr esmu vēl karsts, būtu svētīgi to izdarīt :box2:
Lietotāja avatars
Xeye
New one

Atbildēt Xeye » 03 Feb 2014 15:26

Diemžēl biju traki aizņemts šitās nedēļas, tapēc arī nekādas bildes nesametu, bet re nu ir - bildes no gāzes ielikšanas.

četras sprauslas, stock - neņēmu nekādas advencētās

Attēls

pc - esot uz 250 hp

Attēls

ēļļošanas sistēma

Attēls

un labi sakārtoti kabeļi/trubas

Attēls

balons ir uz 53l rezerves riteņa vietā, bet to tgd aukstumā negribējās pakot vaļā - tapēc bilžu nav :P
Lietotāja avatars
Xeye
New one

Atbildēt Silvia » 03 Feb 2014 20:51

Tev nu gan lielu balonu ielika, man 42 l pat par lielu...
Attēls
Lietotāja avatars
Silvia
Toyota Celica Gen7

Atbildēt 131 » 04 Feb 2014 21:13

Silvij, tas tapēc ka gen7 zapaskas vieta mazāka :)
Attēls
Attēls
Lietotāja avatars
131
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 2525
Pievienojies: 13 Jūl 2007 18:36
Atrašanās vieta: Riga

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Projekti / Project

Kas ir Pieslēdzies