Zirdzinsh Garazh

Celicu īpašnieku individuāli veiktie projekti / Celica owners individual projects

Zirdzinsh Garazh

Atbildēt zirdzinsh » 29 Apr 2013 10:47

Nu ko, lai gan mana sirds Celicām pieder jau no 2007.gada, kad pirmo reizi iekāpu Gen6 un sapratu - šis auto ir radīts man, tikai tagad saņēmos uztaisīt savu tēmu šeit! Bet labāk vēlāk nekā nekad! :)

1. Celica

Gen 6, sarkana, 2.0 motorītis

Paņēmu pilnīgu stock variantu.
Attēls
Attēls

Atceros, ka ņēmu pa 3500EUR līzingā. KASKO pat bija. :D Un labi vien, ka bija, jo pēc vienas neveiksmīgas skriešanās pa lietu ar vienu būmeru, sanāca nesavākties un sačakarēties meistarībā. Rezultātā - nošķīliens! KASKO izmaksāju labu naudiņu, pieliekot vēl klāt, sanāca baigā konfekte! Paldies būmeram un apdrošinātājiem! :D

Attēls
Attēls
Attēls

Tā nu laimīgi ripinājos kādu laiku. Kamēr vēlme ziemā slidināties, zīmēties pa ielām un relaksēties vakaros, kad totāls besis, noveda līdz tam, ka autiņš cieta. Bēdīgi. Bet pēc pāris gadiem skats jau bija šāds:
Attēls

Pie pirmajiem kasjakiem centos vest viņu kārtībā, bet viena laža pēc otras, jo kādam obligāti ir jāieskrien manā mazulītē,, vai arī ritošajai jāsāk vienkārši birt, vai arī rūsa cenšas mani uzveikt...un jā, es padevos. Atdevu par kapeikām labās rokās! Tagad mazulīte ir atdzīvojusies un ar viņu braukā Paulish. ;)

2. Celica

Gen6, violeta, 1.8 motors

Attēls
Attēls

Pilnīgi neplānoti tiku pie vienas simpātiskas mazulītes (edvina ex-celica). Baigi patīk šis Gen6 kits. Tiešām konfekte. Sākumā bija doma celt viņu augšā šovasar, bet diemžēl tā būtu katastrofāla izšķērdība. Bija baigi žēl atvadīties, jo projekts ir tiešām labs. Tikai jaudas prasījās vairāk un rūsa, mīļā rūsa

3. Celica

Gen5, sarkana, 2.0 motors

Attēls

Būtu, protams, forši paņemt tādu kā ir šai bildē, bet laiks, gadi, ziema, šaizes, ir darījušas savu. Līdz ar to mērķis ir sasniegt vismaz tādu līmeni kāds bija, ar dažām pārmaiņām!

Pirmais mērķis - iziet TA. Nav nemaz tik vienkārši kā sākumā likās. Bildes būs drīzumā!
Kas ar sidriņu uz mītu brauc, vakarā jau vesels draugs!
Jaunas auto daļas - lētāk kā citur!
Lietotāja avatars
zirdzinsh
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 7040
Pievienojies: 26 Jūl 2007 14:50
Atrašanās vieta: Riga, Upesciems

Atbildēt Silvia » 29 Apr 2013 11:31

Nu Zirdzinj, lai izdodas!! :) 3.reize parasti ir ta laimiiga :)
Attēls
Lietotāja avatars
Silvia
Toyota Celica Gen7

Atbildes: 4894
Pievienojies: 16 Nov 2008 23:31
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Dhainaa » 29 Apr 2013 14:14

Silvia rakstīja:Nu Zirdzinj, lai izdodas!! :) 3.reize parasti ir ta laimiiga :)

Tieši ienāca galvā - Treša uz laimi!! :) Nu ta, lai šitā ar ir tā laimīgā ;)
@Celica_lv
Lietotāja avatars
Dhainaa
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 1522
Pievienojies: 19 Sep 2012 17:17
Atrašanās vieta: Rīga

Atgriezties uz Projekti / Project

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis