Archuks Celica ST

Celicu īpašnieku individuāli veiktie projekti / Celica owners individual projects

Atbildēt Archuks » 22 Okt 2009 22:58

Pirmās dienas nobraukātas, esmu nedaudz negatīvi pārsteigts par patēriņu, jo korķos praktiski nav sanācis stāvēt, pārsvarā maršruts ir piņķi->jūrmalene->krasta iela un atpakaļ, pārslēdzos pie 2,5k rpm un grīdā nespiežu un ar visu to sanāk 8-8,5 litri :| Bet nu laikam biju pārāk sacerējies, ka ies uz gaisu :D
Lietotāja avatars
Archuks
New one

Atbildes: 14
Pievienojies: 16 Feb 2006 18:00
Atrašanās vieta: Rīga, Piņķi

Atbildēt DrogZ » 23 Okt 2009 08:17

Nu ja būs jāpastāv pie luksaforiem rēkini 10l uz 100 būs jo 1,8
ar korkiem ir 11l ;(
Lietotāja avatars
DrogZ
New one

Atbildes: 179
Pievienojies: 14 Jūl 2009 07:51

Atbildēt WALA » 23 Okt 2009 08:39

DrogZ rakstīja:Nu ja būs jāpastāv pie luksaforiem rēkini 10l uz 100 būs jo 1,8
ar korkiem ir 11l ;(

Godīgi sakot jau viņam arī "mizas" ir krietni platākas kā standartā - tas arī neveicina ekonomiju ;)
In cars we trust !!!
Lietotāja avatars
WALA
New one

Atbildes: 6018
Pievienojies: 09 Jūn 2006 12:06
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt DrogZ » 23 Okt 2009 10:33

Man ir 14" 195 un 18" 225 godiigi teikt neredzu nekādu atšķirību!
Ja arī ir tad 200-300 grami..
Lietotāja avatars
DrogZ
New one

Atbildēt LED-BOY » 23 Okt 2009 10:41

DrogZ rakstīja:Man ir 14" 195 un 18" 225 godiigi teikt neredzu nekādu atšķirību!
Ja arī ir tad 200-300 grami..

Я чувствую, летом 18" 225/40, а зимой 15" 195/65.... у меня зимой росхлд МЕНЬШЕ!!!!! ;)

я сам не очень дохлый. но 18" с покрышкаи тяжелова-то положить на верхюю полку в гараже.
Lietotāja avatars
LED-BOY
New one

Atbildes: 5374
Pievienojies: 09 Mar 2007 02:02
Atrašanās vieta: www.celica-club.lv

Atbildēt DrogZ » 23 Okt 2009 10:45

LED tu ziemā vnk esi resnāks :D a es vasarā piebarojos :D
tā kā no vadītāja atkarīgs :D
Lietotāja avatars
DrogZ
New one

Atbildēt Archuks » 01 Nov 2009 01:50

Pēc pāris dienām ienāksies naudu un būs jāpievēršas Celicai, tādēļ man pāris jautājumi lietotājiem:
1) kur par labām cenām iegādāties svečvadu(s)? man viens ar izoleni notīts(no iepriekšējā saimnieka), līdz ar to vismaz tas jānomaina
2) kur meklēt termostatu un visu tam piederošo (temp devējs/dačiks...), varbūt kāds var piedāvāt par labu ciparu?
3) kādas viskozitātes eļļa būtu jālej iekš mana 1.6?
4) vai būtu vēl kas profilakses nolūkos jānomaina, ja par iepriekšējo apkopes dzīvi neesmu informēts?

Būšu priecīgs par atbildēm :)
Lietotāja avatars
Archuks
New one

Atbildēt WALA » 01 Nov 2009 09:01

Archuks rakstīja:3) kādas viskozitātes eļļa būtu jālej iekš mana 1.6?

Latvijas apstākļiem piemotas ir 10w40 lai brauktu cauru gadu ( bet nu pie lieliem minusiem jama ir stipri "nekustināma" (tiesa virs -30 pie mums reti kad sasalst !!!). Savukart ja eļļu sanāk mainīt vismaz 2 x gadā tad var ziemā liet 5w30 un 0w30 var arī 0w40, 5w40 (pedejāsdivas gan noteikti būs dārgākas). Pietiks šim motoram pilnīgi ar pussintētiku vai ja liels nobraukums var pat mierīgi liet parasto - tiesa pie pirmās maiņas paskaties cik ilgi ar konkrēto eļļu izdodas nobraukt pirms tā paliek metama. Tāpat arī pēc 5000 km obligātio parčeko līmeni - šis motors nereti tiek saukts par eļļas rīmu lai arī man personīgi nekad vairāk par 0.5 litri uz 10000 km nav norijis.

Archuks rakstīja:4) vai būtu vēl kas profilakses nolūkos jānomaina, ja par iepriekšējo apkopes dzīvi neesmu informēts?

prifilakses parasti nomaina zobsiksnu un ruļļus - nu vai kā minimums uzmet tiem aci un novērtē cik ilgi var braukt. (Orig. toyotas siksnas jāmaina ik pa 100'000 km, labas aftermarket parasti ik pa 60 vai 80 tūkstošiem). Gaisa filtru pēc ieskatiem, kā ari citas siksnas ja izskatās bēdīgā stāvoklī.

Sveces un sevečvadus es gan pārāk neiespringtu - ja auto normāli skiren un nekas neraustas, vai teiksim autosam aukstam esot nav ari nedz iedarbināšanas nedz ari tukšgaitas problēmu. Man uz Carina E -vadi un sveces stāv kopš to auto nopirku es kādus 7 (???) gadus atpakaļ, un tas bija pirms 120'000 km ko es un sencis kopā esam nobraukuši ( pie kam vadi taisa gaismas mūziku mitrākā naktī). Mainīt ir nozīme tad ja grasies ar to auto bezmaz sacīkstēs piedalīties - tad jā.

Uz ziemu pārbaudi vai radiatora nav saliets ūdens !!! CItāk ja sasals tad gan radiators zdohen gan arī motoru var piebeigt!!!
In cars we trust !!!
Lietotāja avatars
WALA
New one

Atbildēt firefox » 01 Nov 2009 11:15

WALA rakstīja:Savukart ja eļļu sanāk mainīt vismaz 2 x gadā tad var ziemā liet 5w30 un 0w30 var arī 0w40, 5w40 (pedejāsdivas gan noteikti būs dārgākas).

Если я правильно понял, ты советуешь 5w и 0w только на зиму? Почему? Они как-раз отлично подходят круглый год. Только на мой взгляд 0w для наших мест - лишнее. Так что 5w-40 для этого мотора наверное оптимально.
Supra MK4 Turbo
///M3 3.2
530D

Настройка двигателей (AEM, MoTeC, Autronic, Solaris, Power FC, Megasquirt, VEMS, "довески" и т.д.)
Lietotāja avatars
firefox
New one

Atbildes: 396
Pievienojies: 08 Jan 2009 23:25
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt WALA » 01 Nov 2009 11:29

firefox rakstīja:
WALA rakstīja:Savukart ja eļļu sanāk mainīt vismaz 2 x gadā tad var ziemā liet 5w30 un 0w30 var arī 0w40, 5w40 (pedejāsdivas gan noteikti būs dārgākas).

Если я правильно понял, ты советуешь 5w и 0w только на зиму? Почему? Они как-раз отлично подходят круглый год. Только на мой взгляд 0w для наших мест - лишнее. Так что 5w-40 для этого мотора наверное оптимально.

Jā pa savam tev taisnība - tās arī mierīgi var lietot cauru gadu, tikai karstās vasarās (30+ grādi) uz nejauniem motoriem jamās būs mazliet par "šķidru" un var būt problēmas ar eļļošanu. (protams ja eļļas sūknis nejauši ir jauns tad tā nebūs problēma).

Ir protams eļļas kas domātas jau pavecākiem motoriem (spec. piedevas utml.) - tad ir principā pofigs kuru no minētājām liet - Xw30 parasti ir lētākas !!!
In cars we trust !!!
Lietotāja avatars
WALA
New one

Atbildēt firefox » 01 Nov 2009 12:04

WALA rakstīja:karstās vasarās (30+ grādi) uz nejauniem motoriem jamās būs mazliet par "šķidru"

За вязкозть при высокой температуре (рабочей), отвечает вторая цифра... Так что Xw- не должно влиять на то что масло будет слишком жидкое при повышенной температуре. Это все-таки показатель загустевания при снижении температуры. Вроде так... Чем гуще хотим масло при 90-120С, тем больше берем "вторую цифру".
Supra MK4 Turbo
///M3 3.2
530D

Настройка двигателей (AEM, MoTeC, Autronic, Solaris, Power FC, Megasquirt, VEMS, "довески" и т.д.)
Lietotāja avatars
firefox
New one

Atbildes: 396
Pievienojies: 08 Jan 2009 23:25
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Archuks » 01 Nov 2009 14:17

WALA rakstīja:
Sveces un sevečvadus es gan pārāk neiespringtu - ja auto normāli skiren un nekas neraustas, vai teiksim autosam aukstam esot nav ari nedz iedarbināšanas nedz ari tukšgaitas problēmu. Man uz Carina E -vadi un sveces stāv kopš to auto nopirku es kādus 7 (???) gadus atpakaļ, un tas bija pirms 120'000 km ko es un sencis kopā esam nobraukuši ( pie kam vadi taisa gaismas mūziku mitrākā naktī). Mainīt ir nozīme tad ja grasies ar to auto bezmaz sacīkstēs piedalīties - tad jā.

Ir problēmas ar lekšanu, tādēļ jau ir doma to svečvadu samainīt, varbūt kas uzlabojas, otrs variants, ka sūknis :) It kā jau nav problēma ilgāk darbināt, bet teiksim pēc kāda kino vai tml. apmeklējuma ar sieviešu kārtas pārstāvi ir nedaudz neērti, ka tik ilgi prasa pielekšana :D Tādēļ to gribās novērst, jo sāk 'nelekt' apmēram, ja nav kādu stundu pusotru stāvējis :roll:
Lietotāja avatars
Archuks
New one

Atbildēt WALA » 01 Nov 2009 14:40

Archuks rakstīja:Ir problēmas ar lekšanu, tādēļ jau ir doma to svečvadu samainīt, varbūt kas uzlabojas, otrs variants, ka sūknis :) It kā jau nav problēma ilgāk darbināt, bet teiksim pēc kāda kino vai tml. apmeklējuma ar sieviešu kārtas pārstāvi ir nedaudz neērti, ka tik ilgi prasa pielekšana :D Tādēļ to gribās novērst, jo sāk 'nelekt' apmēram, ja nav kādu stundu pusotru stāvējis :roll:

Nu tad paņem un pārbaudi kur slēpjas probza, jo ipasi ja ar degvielas sūkni. Man gan uz tās 2 litri melnās ar tas pats - šķiet ka sūknis netur spiedienu un paiet laiks kamēr uzpumpē.
In cars we trust !!!
Lietotāja avatars
WALA
New one

Atbildēt Wazzik & Sladusja » 17 Apr 2010 12:46

Машину продал как я понимаю?
Lietotāja avatars
Wazzik & Sladusja
New one

Atbildes: 658
Pievienojies: 29 Jūn 2009 16:29

Atbildēt Gunchik » 18 Apr 2010 22:30

pusotru gadu apakalj man sho celicu piedaavaaja pa 900ls :)
shamam toreiz viss shofera aizmugureejais spaarns bija nogrunteets, bet nebija nokraasots
bet taa jau gaaja tiiri ok
sorr par offtop :)
BMW e46
Celica AT200
Lietotāja avatars
Gunchik
New one

Atbildes: 266
Pievienojies: 21 Jan 2009 21:27

Iepriekšējais

Atgriezties uz Projekti / Project

Kas ir Pieslēdzies