Bo celica st185

Celicu īpašnieku individuāli veiktie projekti / Celica owners individual projects

Atbildēt BriinumsBo » 21 Apr 2010 22:37

Siikais rakstīja:vai tik neesi iegadaajies Cressidu :) ja taa tad noceeli man Cressy no degungala :evil:

nee. cressida vai tad notirgota? tiko veel bija ss pa 695 :/ diemzheel nav taadas naudinjas uz sitiena, kaa arii cressida ir ilgterminja ieguldiijums, kas shobriid man nav pa celjam.. tur uzreiz reekjini ka vaig veel 2-3k prieksh laba 2JZ motora un kaarbas un piekares, tad tas auto ir speeks..
Lietotāja avatars
BriinumsBo
New one

Atbildes: 2058
Pievienojies: 11 Apr 2007 12:26
Atrašanās vieta: riga jou

Atbildēt Siikais » 27 Apr 2010 19:35

jaa, notigota :( pa 600 Ls aizgaaja.varbuut wnk iznjemta no ss.nevar saprast
2jz jau buutu prieks, sheit iirijaa kareiz tirgojas toyota soarer ar 2jz, gan automaats, bet 850 eiro 8)
pa letaam naudaam var arii sadabuut 1jz :)
Gas Grass Or Ass
Noone Rides For Free
Lietotāja avatars
Siikais
New one

Atbildes: 63
Pievienojies: 17 Mai 2007 06:31
Atrašanās vieta: Liivaani

Atbildēt BriinumsBo » 12 Nov 2010 10:50

kas attiecas uz Cressidu, tagad ss.lv staav pa 520ls.. tur gan ir virsbuuves ruusa, kas jaanoveersh un pa ziemu laikam nebuutu praatiigi ar taadu braukt.

kas attiecas uz manu celicu, shobriid ir dilemma - paardot daljaas vai celt augshaa. ir paaris cilveeki pieteikushies uz dazhaam daljaam, kas veicina pirmo variantu, bet ar tirgoshanu pa daljaam jau ir kaa ir. ja kaadam kautko vajag - PM. veel ir variants ka kaads panjem no manis visu celicu pa kaadiem 850Ls. kas jaaizdara: motors jaapaarlasa vai jaaliek jauns, izpuuteejs jaasametina. ir jau pilnais bliivju komplekts COMETIC plauktaa, ir pieejams arii pasvaigs bloks. ja kaads grib uznjemties - PM.

veel ir variants, ka kaads nopeerk no manis MR2 (250zs) un tad es varu pats buuveet atpakalj celicu, jo shobriid vnk nav naudas. lai arii MR2 ir stipri aatraaks (3.paaudzes 3SGTE motors ar papildus uzlabojumiem), man kautkaa vairaak patiik 4x4...
Lietotāja avatars
BriinumsBo
New one

Atbildēt WALA » 12 Nov 2010 18:53

NU jopcik - nu kur jūs tauta ātrāk bijāt tu un Vitamīns. NU ja nebūtu Rangeri sev nopircis paņemtu GT4 !!!
In cars we trust !!!
Lietotāja avatars
WALA
New one

Atbildes: 6018
Pievienojies: 09 Jūn 2006 12:06
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt BriinumsBo » 12 Nov 2010 19:03

WALA rakstīja:NU jopcik - nu kur jūs tauta ātrāk bijāt tu un Vitamīns. NU ja nebūtu Rangeri sev nopircis paņemtu GT4 !!!

un kur tu biji aatraak? man celica jau gadu gandriiz staav, sen buutu atdevis lietoshanai/taisiishanai :) padomaa, ja kas, tev pa leeto atdotu ar norunu, ka vinja tiks sataisiita un priecees jdm fanu acis :)
Lietotāja avatars
BriinumsBo
New one

Atbildēt WALA » 12 Nov 2010 19:49

BriinumsBo rakstīja:
WALA rakstīja:NU jopcik - nu kur jūs tauta ātrāk bijāt tu un Vitamīns. NU ja nebūtu Rangeri sev nopircis paņemtu GT4 !!!

un kur tu biji aatraak? man celica jau gadu gandriiz staav, sen buutu atdevis lietoshanai/taisiishanai :) padomaa, ja kas, tev pa leeto atdotu ar norunu, ka vinja tiks sataisiita un priecees jdm fanu acis :)

Tagad toč nevaru paņemt - esmu gandrīz sauss (t.i. no sievas esmu aizņēmies naudu, tā kā uz sitiena nebija vajadzīgāš summas - viņa nesapratis ja vēl vienu "problēmu" paņemšu) un vēl Rangeris jāuztaisa. Bet ja līdz vasarai novelc ar nepardošanu, nu vai vismaz ja virsbūve būs palikusi neskarta - tad domāju situācija būs uzlabojusies un varēsim runāt !!!
In cars we trust !!!
Lietotāja avatars
WALA
New one

Atbildes: 6018
Pievienojies: 09 Jūn 2006 12:06
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt MP_ICE » 13 Nov 2010 10:59

BriinumsBo rakstīja:veel ir variants, ka kaads nopeerk no manis MR2 (250zs) un tad es varu pats buuveet atpakalj celicu, jo shobriid vnk nav naudas. lai arii MR2 ir stipri aatraaks (3.paaudzes 3SGTE motors ar papildus uzlabojumiem), man kautkaa vairaak patiik 4x4...

Pa cik tirgo?
Lietotāja avatars
MP_ICE
New one

Atbildes: 148
Pievienojies: 08 Mar 2006 15:55
Atrašanās vieta: Sigulda

Atbildēt BriinumsBo » 22 Nov 2010 23:26

MP_ICE es tev jau japcaaraa kautkad rakstiju.. 2.4K TEV. a taa doskaa pa 2.9kls ieliku, ziemas cena prieksh vasaras ferrari :(

par celicu detaljaas - http://www.celicaclub.lv/forum/viewtopic.php?t=2442
ja kaads steidzami nopirx mr2, tad protams celica neies detaljaas un tiks lidz jaunam gadam sataisiita dziivoshanai. diemzhel shobrid apstaklji spiezh un kautkas steidzami jaanotirgo lai varu samaksaat par kursiem...
Lietotāja avatars
BriinumsBo
New one

Atbildēt BriinumsBo » 26 Nov 2010 16:34

Siikais rakstīja:vai tik neesi iegadaajies Cressidu :) ja taa tad noceeli man Cressy no degungala :evil:

Cressida tirgojas pa 520ls.. ir komentaari? man ir kaadas 20 bildes ar defektiem, bet tie tikai vizuaali kasjaki..
Lietotāja avatars
BriinumsBo
New one

Atbildēt BriinumsBo » 24 Jan 2011 12:55

baigi steidzami vaig $. tirgoju visu kopaa, jaanomaksaa pagaasghada nodoklis ~75ls + auto cena 750ls. var bez diskiem/riepaam pa 650ls.

izjaukts motors (nonjemta galva, turbo), nav izpuuteeja (pusmetru aiz downpipe ir nost - var uzreiz metinaat taalaak taisno trubu), piekaree bukses poly, torsen lsd, viss paareejais kas ir "stock st185". motoram noskrejiens ~290kkm, nezinu vai jeega kapitaalo taisiit, driizaak no uk jaunu motoru ar kuzavu komplektaa :D
Lietotāja avatars
BriinumsBo
New one

Atbildēt BriinumsBo » 03 Feb 2011 14:23

Bye Bye ST185..

Attēls

Attēls

Attēls

Attēls

cerams ka tuvaakaa gada laikaa vismaz buus ielaas..
Lietotāja avatars
BriinumsBo
New one

Atbildēt BriinumsBo » 21 Jūn 2011 08:27

iespejams ka motors veel bija dziivotaajs un pats vinju nomeerdeeju. atradu savu HKS radiatora vaacinju, salidzinaju ar MR2 vaacinju, tad pachekoju netaa - http://www.optionsauto.com/products.asp?dept=6254
es pasūtīju to N-type, kas ir tjipa mazāk izbīdītu to blīvētāju. Skatoties uz sava radiatora bildi, liekas tur vajag ar garo izbīdījumu (S-Type).
nav pieeja vairs radiatoram bet peec visa spriezhot bushu vien pats nobeidzinajis motoru, jo "zemais vaacinjsh" teoreetiski vislaik laizh garaam tosolu uz paarpluudes bachoku un rezultaataa tur tiek izpuusts viss tosols, liidz ar ko saveerpta galva vai izpuusta bliive..
Lietotāja avatars
BriinumsBo
New one

Iepriekšējais

Atgriezties uz Projekti / Project

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis