BAN

Jautājumi, atbildes, noteikumi, informācija par CelicaClub.lv / Questions, answers, information about CelicaClub.lv

Atbildēt DazzleWand » 10 Jūn 2006 08:36

Nu es ariii pielikshu savus 10sant.
Dzeest vajag visu, kas liekas nepiemeerots, bez mazaakaas zjeelastiibas!
Aizejiet uz LHK forumu paskatieties - 99,9% spams. Jaa postu dienaa daudz, tachu viss spams.
Man ljoti patiik sheit tas, ka ir 3-5 posti dienaa, kuri lielaakoties ir PAR TEEMU.

Paldies Hal'am un JLo, ka shitaa smilshkaste tiek tiiriita. Turaas!
'01 Celica
samofals.com
Lietotāja avatars
DazzleWand
New one

Atbildes: 17
Pievienojies: 06 Mai 2006 07:24
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt Rein » 10 Jūn 2006 09:54

Neiet jau runa par jūsu entuziasmu un velmi uzturēt lapu un klubu. Es runāju par adminu vēlmi būt Dieva vietā un izlemt vai kādu banot vai nē.
Bieži vien no vienkārši stulba posta var izveidoties normāla diskusija, bet viens admins ņem un to izdzēš, un vel ļaunāk ņem un nobano useri. Vai tas ir normāli?

Mnuprāt vajadzētu vienkārši adminam nogaidīt un ja neizveidojas nekas tad vienkārši postu dzēst vai pārnest uz kādu konkrētu sadaļu. Nevis demonstratīvi pateikt, ka esi duraks, dzēst postu un nobanot.

Un nafig jūs skatāties uz citu formu adminiem, pašiem savas galvas nav uz pleciem?? Taisat labāku forumu par citiem.
Rein
New one

Atbildes: 17
Pievienojies: 03 Apr 2006 13:47

Atbildēt HaL » 10 Jūn 2006 11:31

btw - uz doto brīdi NEVIENS lietotājs nav nobanots, ir bijis tikai viens brīdinājums! un tas bija par lampu tēmu, kas daudzos topikos daudzas reizas atrunāts jau....

elementārā kārtība un visiem būs viss OK!
Life is what happens while you're busy making other plans
Outlaw Streetrace Club
402.lv
Lietotāja avatars
HaL
Site Admin

Atbildes: 463
Pievienojies: 30 Jan 2006 23:05

Atbildēt *Mr.Lapsinsh* » 10 Jūn 2006 12:05

JLo rakstīja:Rein...

Ja Tev nav kāds mērķis šeit būt un ar šiem cilvēkiem kontaktēties, tad kāpēc sevi tik ļoti apgrūtini un šeit viesojies? Lai pateiktu, ka te viss slikti?
So what, ja TEV te ir slikti? Ir cilvēki, kas pateicoties CelicaClubam ir piedzīvojuši skaistus un pat saviļņojošākos mirkļus savā dzīvītē. Tāpat kā visur, ir labais un ir sliktais un tas ir tikai normāli.

Par postu dzēšanu - jā, es to daru. Jā, to dara arī citi moderi. PALDIES viņiem par to! JO es neuzskatu, ka topicā BREMZES man ir jālasa par to, kur katrs ir manīts un topicā ES TEVI REDZĒJU man ir jālasa par to, kā kurš no rīta paēdis un kāda degviela rullz.
Neatbilstošus postus es arī turpināšu dzēst vai pārvietot uz tiem atbilstošu topicu. Hate it or love it.

Celicaclubs ir tāds, kādu mēs paši viņu veidojam - iespējas mainīt to ir katram no biedriem! Liels paldies tiem, kas kādā veidā ir palīdzējuši. Palīdzība ne vienmēr ir konkrēts darbiņš padarīts, bet vēlme ko darīt un palīdzēt pašos pamatos. Palīdzība ir arī ierašanās uz satikšanos!

Ja arī reinam vai kādam ir greizīrdība vai kas cits par to, ka ATKAL elpo tas, kas kādreiz bija viņa... sorry, neesmu pie tā vainīga. MAN celicaclubs ir kas vairāk kā tikai mājaslapa. Es gribu, lai viņš eksistē, elpo un dzīvo! Un kamēr vien spēšu, centīšos, lai tā arī ir!

Paldies, mīļie, ka esat!

:appl: :hug:
IN RALLY WE TRUST!!! :)
Lietotāja avatars
*Mr.Lapsinsh*
New one

Atbildes: 86
Pievienojies: 20 Feb 2006 10:34
Atrašanās vieta: Riga, TEIKA

Atbildēt *Mr.Lapsinsh* » 10 Jūn 2006 12:44

Un vispār... Par šo mājas lapu un celicaclub kā tādu, varu teikt tikai labu!!! Cilvēki jauki, interesanti, katrs ar kaut kādu savu odziņu!!! :) :flower:
IN RALLY WE TRUST!!! :)
Lietotāja avatars
*Mr.Lapsinsh*
New one

Atbildes: 86
Pievienojies: 20 Feb 2006 10:34
Atrašanās vieta: Riga, TEIKA

Atbildēt Haris » 12 Jūn 2006 09:22

HaL rakstīja:bļe zajebaļi visi sukas dirsēji... nepatīk kkas - pisies nahuj un nenāc atpakaļ, neesi tāds pimpis vajadzīgs... gribi kko citu - taisi celikaklubsbiksēskakātāji.lv un dzīvo savā iedomātajā idilītē, šajā klubā un forumā būs tā kā IR...

bļe es idiots, man vispār nekāda sakara ar celicu.. labu gribēdams veltīju daudz sava laika un nervu tam visam - nepatiks man tas viss - PODĀ NORAUŠU... bez nekādiem sirdzapziņas pārmetumumiem NAHRANIZĒŠU lapu tieši tikpat ātri kā pieteicu domēnu... un varēsiet visi gudrīši taisīt no jauna....

:bubu: :mele: :waf:

tu esi mazinjs un stulbs.. pirmkaart to pieraada lamuvaardu bliivums

naakoshais ir tava attieksme pret to, ka tu esi gandriiz dievs, lielais radiitaajs ar kura labveeliibas deelj tikai viss kustaas...
zini! taa ir iluuzija!
vai tu neesi admins kaadaa kantorii?

tu vispaar es padomaajis par to, ka shis forums ir temeets uz vienu konkreetu modelju seeriju? tev nav aizdomas, ka tas vareetu atsaukties uz max iespeejamo juuzeru skaitu? tu esi redzeejis/apskatiijis kaads liktenis ir citiem forumiem latvijaa kuri arii ar par vienu konkreetu modeli? Esi saliidzinaajis ar forumiem kas ir par veselu marku?

vai tu tikai bezgaliigi miili savu meiteni, tuunee amerikaanju "laivu", un gaidi kad vareesi iet pa uudeni deelj tam, ka esi viszheeliigi radiijis forumu, un veelies, lai visi nepaartrukti triic bailees par to, ka tik tu "VISU" nenodzees.. dievu dusmas...
eeeeEEEENNN....
Haris
New one

Atbildes: 78
Pievienojies: 09 Mai 2006 14:04

Atbildēt JLo » 12 Jūn 2006 09:26

Neko nesaprotu.. laikam esmu liela un stulba :D
JLo

Atbildēt Haris » 12 Jūn 2006 09:32

JLo rakstīja:Neko nesaprotu.. laikam esmu liela un stulba :D

Varbuut, bet varbuut arii cits variants...
eeeeEEEENNN....
Haris
New one

Atbildēt HaL » 12 Jūn 2006 09:33

pilnīgs idiots :D

nē, es neesmu "admins kādā kantorī"....

nodzēst celicaclub man nav bijusi nekad doma, tas būtu vienkārši muļķīgi pāris idiotu kā haris dēļ iznīcināt projektu, kurā ir ieguldīts tik daudz...

un tagadējais celicaclub kolektīvs ir vienkārši fantastisks, ir prieks satikt tos cilvēkus kaut vienkārši piektdienas vakarā un pabraukāt riņķī... tieši tāpat nākamajā mītā, kas būs drīzumā, es ar lielāko prieku ieradīšos un būšu ar tiem cilvēkiem....

secinājums ir tikai viens - dirš un neapmierinātību izrāda TIKAI tādi loši kā haris vai citi, kas ir pārāk lieli mīkstpēdiņi, lai ierastos uz kādu kopīgu pasākumu un pateiktu visu acīs. Aiz datora ekrāna kakāt jau mākam visi.

Kāpēc nepapmierinātību neizrāda cilvēki, kas ir tikušies mītos?

Hari prasītos nobanot, bet es būšu mazliet pieagušāks kā viņš... paaudzies puišeli un tad varbūt arī kāds ņems nopietni tavu niecīgo viedokli.
Outlaw Streetrace Club
402.lv
Lietotāja avatars
HaL
Site Admin

Atbildēt JLo » 12 Jūn 2006 09:34

Haris rakstīja:
JLo rakstīja:Neko nesaprotu.. laikam esmu liela un stulba :D

Varbuut, bet varbuut arii cits variants...

gan jau ka nē.. gan jau ka viss ir tā, kā tu saki...
JLo

Atbildēt HaL » 12 Jūn 2006 09:37

un pats haris ir "admins kautkādā kantorī" :D

VITA aka Valsts informācijas tīkla aģentūra
Outlaw Streetrace Club
402.lv
Lietotāja avatars
HaL
Site Admin

Atbildēt JLo » 12 Jūn 2006 09:43

Haris rakstīja:
tu esi mazinjs un stulbs.. pirmkaart to pieraada lamuvaardu bliivums

bet pietiekami liels un apķērīgs, lai būtu pārāks par daaaudziem citiem.

Haris rakstīja: naakoshais ir tava attieksme pret to, ka tu esi gandriiz dievs, lielais radiitaajs ar kura labveeliibas deelj tikai viss kustaas...
zini! taa ir iluuzija!

attieksme pret vienu un to pašu lietu dažādien cilvēkiem var būt atšķirīga... ja arī attieksme HaLam ir kā Dievam.. paprasi moš.. vai uzskats ir tāds pats??? Tas, ka tā attiecas ne vienmēr nozīmē, ka tā arī uzskata. ;)

Haris rakstīja: tu vispaar es padomaajis par to, ka shis forums ir temeets uz vienu konkreetu modelju seeriju? tev nav aizdomas, ka tas vareetu atsaukties uz max iespeejamo juuzeru skaitu? tu esi redzeejis/apskatiijis kaads liktenis ir citiem forumiem latvijaa kuri arii ar par vienu konkreetu modeli? Esi saliidzinaajis ar forumiem kas ir par veselu marku?

čali - tu esi ģēnijs... nemaz nebiju pamanījusi, ka te ir celicaclub nevis toyotaclub :D Ja Tu meklē masu - ej uz burnout.lv, kas apvieno visas markas un visus auto ;)
To, ka te ir celicaclub es pamanīju pat pirms idejas rašanās... to, ka celicas ir mazāk kā toyotas.. pat es varu izodomāt... tomēr viss ir tieši tā kā tas ir.. un tā tam būt būt.
tāpat ir atsevišķas sadaļas citiem auto un tāpat uz meetiem ir bijusi arī carina...

Haris rakstīja: vai tu tikai bezgaliigi miili savu meiteni, tuunee amerikaanju "laivu", un gaidi kad vareesi iet pa uudeni deelj tam, ka esi viszheeliigi radiijis forumu, un veelies, lai visi nepaartrukti triic bailees par to, ka tik tu "VISU" nenodzees.. dievu dusmas...

vo šito nesapratu.. skolā mācīja, ja teikums sākas ar vai, tad tam beigās jābūt jautājuma zīmei... bet laikam jau skola tizla bija...
JLo

Atbildēt Haris » 12 Jūn 2006 09:49

HaL rakstīja:pilnīgs idiots :D

nē, es neesmu "admins kādā kantorī"....

nodzēst celicaclub man nav bijusi nekad doma, tas būtu vienkārši muļķīgi pāris idiotu kā haris dēļ iznīcināt projektu, kurā ir ieguldīts tik daudz...

es esmu tam devis kaadu iemeslu?
HaL rakstīja:un tagadējais celicaclub kolektīvs ir vienkārši fantastisks, ir prieks satikt tos cilvēkus kaut vienkārši piektdienas vakarā un pabraukāt riņķī... tieši tāpat nākamajā mītā, kas būs drīzumā, es ar lielāko prieku ieradīšos un būšu ar tiem cilvēkiem....

that is so sweet! i`m so happy about you all!

HaL rakstīja:secinājums ir tikai viens - dirš un neapmierinātību izrāda TIKAI tādi loši kā haris vai citi, kas ir pārāk lieli mīkstpēdiņi, lai ierastos uz kādu kopīgu pasākumu un pateiktu visu acīs. Aiz datora ekrāna kakāt jau mākam visi.

ja es ierastos, un pateiktu kaut ko vai tas arii noziimee, ka veelamaas izmainjas tik veiktas, jo cik saprotu tagad veiniigaa nelaime ir par to kaadaa formaa tiek izteikta kritika
HaL rakstīja:Kāpēc nepapmierinātību neizrāda cilvēki, kas ir tikušies mītos?

em... nez.. tu zini?
HaL rakstīja:Hari prasītos nobanot, bet es būšu mazliet pieagušāks kā viņš... paaudzies puišeli un tad varbūt arī kāds ņems nopietni tavu niecīgo viedokli.

Cik labi, ka mani nenobanoja... nebuus man jaatais cits juuzeris Juris, jeshka vai anna...

par paaugshanos man naak praataa dzejas rindas:
"... gribu auto stuuri griest,
teetis saka - paaudzies!
kaadu man var pielikt raugu,
lai es aatraak lielaags augtu?..."

bet laikam man tevi nepanaakt pat ar ar raugu...!
eeeeEEEENNN....
Haris
New one

Atbildēt JLo » 12 Jūn 2006 09:50

Saulīt.. jau sen Tu esi devis iemeslu :D
JLo

Atbildēt Haris » 12 Jūn 2006 09:58

JLo rakstīja:Saulīt.. jau sen Tu esi devis iemeslu :D

Kaadu tieshi?
eeeeEEEENNN....
Haris
New one

Atbildēt JLo » 12 Jūn 2006 09:59

Haris rakstīja:

Kaadu tieshi?

Pārlasi, ko pats prasīji.. es atbildēju...
JLo

Atbildēt HaL » 12 Jūn 2006 10:03

Haris kā izskatās ir sīks punķutapa, kas slauka VITA servera telpas..
pielīda klusām pie kāda kompja paspamot :D

ej labāk spraud optiskos vadus un nesēdi pie kompja, boss vēl sarās :D
Outlaw Streetrace Club
402.lv
Lietotāja avatars
HaL
Site Admin

Atbildēt JLo » 12 Jūn 2006 10:05

un vispār.. VITA tak ar celicām nebraukā... tu kaut kā samaldījies esi, ne?
JLo

Atbildēt Haris » 12 Jūn 2006 10:06

JLo rakstīja:
Haris rakstīja:

Kaadu tieshi?

Pārlasi, ko pats prasīji.. es atbildēju...

neenu es gribeetu dzirdeet tavu viedokli tomeer...
eeeeEEEENNN....
Haris
New one

Atbildēt HaL » 12 Jūn 2006 10:06

JLo rakstīja:un vispār.. VITA tak ar celicām nebraukā... tu kaut kā samaldījies esi, ne?

ar STI brauc tikai vadība, otršķirīgiem tak nesanāk tādi auto :D
Outlaw Streetrace Club
402.lv
Lietotāja avatars
HaL
Site Admin

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Lapa un Forums / Site and Forum

Kas ir Pieslēdzies