BAN

Jautājumi, atbildes, noteikumi, informācija par CelicaClub.lv / Questions, answers, information about CelicaClub.lv

BAN

Atbildēt Rein » 09 Jūn 2006 10:11

Aljo Jlo, tev sakāpis galvā? Nafig vajag te kaut kādu kārtību ieviest. Kas tā ir par slimību visos forumos? Tev vai forumam un lapai paliek sliktāk no tā, ka kāds uzdod kādu tavuprāt stulbu jautājumu, vai arī ir bijis slinkum meklēt. Varbūt cilvēks vispār pirmo reizi pie neta, a pārgudrie un visu varenie admini ņem un izmet jamo no foruma.
Nu nepatīk, neatbildi un viss. Tam dēļ jau forumi ir domāti - jautāt, saņemt atbildes, vai vienkārši izlamāties.

Turklāt forums vispār ir pārāk maziņš lai te sāktu domār par kaut kādu kārtību.
Rein
New one

Atbildes: 17
Pievienojies: 03 Apr 2006 13:47

Atbildēt JLo » 09 Jūn 2006 10:33

ALJO... :lol:

Jā, man paliek sliktāk.

Forums maziņš (nesalīdzināmi lielāks ar to, kāds čats bija kādreiz), bet kārtīgs :D

Paskaties, kas darījās tavā lapā - nekas, viņas vairs NAV... iemesls - tas, ka visiem viss vienalga!

Es daru to, kas jādara nevis tāpēc, ka ES tā izdomāju, bet tāpēc, ka es neesmu vienīgā, kas tā domā.
JLo

Atbildēt Haris » 09 Jūn 2006 10:59

Nee taa nav!
Tu dzees aaraa arii to kas ir jaatstaaj. Tu un tev liidziigie! Man ir pilniigi droshsh fiilings, ka juusu admineeshana ir pilniigaa pakljaa godiigi sakot... Juus esat indiviidu grupa, kas ar savaam beernishkjiigajaam ambiicijaam meegjina reguleet nu jau publisku servisu! Respektiivi juus jau baazhat degunu citu dariishanaas.

Un kaa likums, shis teksts buus izdzeests, tapeec velti neizpluudiishu sarunaas. Jo redz shis ir nepatiikami.

Juus pat pashi neesat gatavi diskusijai, kur nu veel administreet diskusiju forumu!!
eeeeEEEENNN....
Haris
New one

Atbildes: 78
Pievienojies: 09 Mai 2006 14:04

Atbildēt Janco » 09 Jūn 2006 11:07

:doh: :appl:
Lietotāja avatars
Janco
New one

Atbildes: 262
Pievienojies: 20 Mar 2006 18:18
Atrašanās vieta: Rīga,Ādaži...

Atbildēt moon » 09 Jūn 2006 11:10

Haris rakstīja:Nee taa nav!
Tu dzees aaraa arii to kas ir jaatstaaj. Tu un tev liidziigie! Man ir pilniigi droshsh fiilings, ka juusu admineeshana ir pilniigaa pakljaa godiigi sakot... Juus esat indiviidu grupa, kas ar savaam beernishkjiigajaam ambiicijaam meegjina reguleet nu jau publisku servisu! Respektiivi juus jau baazhat degunu citu dariishanaas.

Un kaa likums, shis teksts buus izdzeests, tapeec velti neizpluudiishu sarunaas. Jo redz shis ir nepatiikami.

Juus pat pashi neesat gatavi diskusijai, kur nu veel administreet diskusiju forumu!!

ajekamoon... atshkjiriigais atradies :D

kas nav pa teemu, tas tiek dzeests. prieksh spama ir speciaals topiks, citur sarunas par teemu. un tikai!!!
un nevajag staastiit par beernishkjiigaam ambiicijaam seezhot pie datora - ir kas sakaams, tad atbrauc un pasaki aciis.
nez kapeec vairaak ir to, kas tikai chiikst un ir neapmierinaati ar visu, nekaa ti, kas kko dara?
moon
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 535
Pievienojies: 01 Feb 2006 10:09
Atrašanās vieta: RIX

Atbildēt Haris » 09 Jūn 2006 11:16

moon rakstīja:
ajekamoon... atshkjiriigais atradies :D

kas nav pa teemu, tas tiek dzeests. prieksh spama ir speciaals topiks, citur sarunas par teemu. un tikai!!!
un nevajag staastiit par beernishkjiigaam ambiicijaam seezhot pie datora - ir kas sakaams, tad atbrauc un pasaki aciis.
nez kapeec vairaak ir to, kas tikai chiikst un ir neapmierinaati ar visu, nekaa ti, kas kko dara?

aizbrauktu. tikai lai dariitu ko?

un vispaar shis nav vieniigais forums, kuraa esmu, bet taada "noklusinaashanas" sheema ir tikai te.
eeeeEEEENNN....
Haris
New one

Atbildēt Corrupt » 09 Jūn 2006 12:33

Cik man zināms, tad visos forumos ir normāla administrēšana un spams tiek dzēsts. IMHO tas ir tikai normāli ka forums tiek uzturēts kārtībā. Ja kko vajag atrast, atver vaļā sadaļu un izlasa. Un nav jārokas cauri spamam lai atrastu to ko Tev vajag. Tieši tā, spamam ir savs topiks, kur katrs var ietaisīt ko vien vēlas. Moderi savus pienākumus pilda labi. ;) Un nu jau te arī panesies spam spam spam. :) Par neapmierinātību par administrēšanu var rakstīt spama topikā vai arī izveido tas speciālu neapmierinātības topiku. ;) Peace! :tooth:
"Trying is the first step towards failure" Homer Simpson
CLICK ME
Nado štobi bilo smuki!
Lietotāja avatars
Corrupt
New one

Atbildes: 754
Pievienojies: 31 Jan 2006 13:07
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt vamis » 09 Jūn 2006 12:51

To: Haris

Posti tika dzeesti TIKAI TAAPEEC, ka bij neadekvaataa sadaljaa, nevis par to, kas vinjos bija rakstiits. Ok. var visu visu laiku moovot prom, bet vai nav vienkaarshaak atveert SPAM sadalju vai arii attaisiit jaunu topicu citaa sadaljaa un raxtiit tur. Nevis "piedrazot" kur pagadaas. Taapataas atverot 10 topicus ar vienu jautaajumu arii apgruutina navigaaciju un informaacijas mekleeshanu...
Celica GTS 2000 213Hp & 217 Nm
Attēls
Lietotāja avatars
vamis
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 1056
Pievienojies: 31 Jan 2006 10:44
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt JLo » 09 Jūn 2006 13:08

Rein...

Ja Tev nav kāds mērķis šeit būt un ar šiem cilvēkiem kontaktēties, tad kāpēc sevi tik ļoti apgrūtini un šeit viesojies? Lai pateiktu, ka te viss slikti?
So what, ja TEV te ir slikti? Ir cilvēki, kas pateicoties CelicaClubam ir piedzīvojuši skaistus un pat saviļņojošākos mirkļus savā dzīvītē. Tāpat kā visur, ir labais un ir sliktais un tas ir tikai normāli.

Par postu dzēšanu - jā, es to daru. Jā, to dara arī citi moderi. PALDIES viņiem par to! JO es neuzskatu, ka topicā BREMZES man ir jālasa par to, kur katrs ir manīts un topicā ES TEVI REDZĒJU man ir jālasa par to, kā kurš no rīta paēdis un kāda degviela rullz.
Neatbilstošus postus es arī turpināšu dzēst vai pārvietot uz tiem atbilstošu topicu. Hate it or love it.

Celicaclubs ir tāds, kādu mēs paši viņu veidojam - iespējas mainīt to ir katram no biedriem! Liels paldies tiem, kas kādā veidā ir palīdzējuši. Palīdzība ne vienmēr ir konkrēts darbiņš padarīts, bet vēlme ko darīt un palīdzēt pašos pamatos. Palīdzība ir arī ierašanās uz satikšanos!

Ja arī reinam vai kādam ir greizīrdība vai kas cits par to, ka ATKAL elpo tas, kas kādreiz bija viņa... sorry, neesmu pie tā vainīga. MAN celicaclubs ir kas vairāk kā tikai mājaslapa. Es gribu, lai viņš eksistē, elpo un dzīvo! Un kamēr vien spēšu, centīšos, lai tā arī ir!

Paldies, mīļie, ka esat!
JLo

Atbildēt Haris » 09 Jūn 2006 13:22

vamis rakstīja:To: Haris

Posti tika dzeesti TIKAI TAAPEEC, ka bij neadekvaataa sadaljaa, nevis par to, kas vinjos bija rakstiits. Ok. var visu visu laiku moovot prom, bet vai nav vienkaarshaak atveert SPAM sadalju vai arii attaisiit jaunu topicu citaa sadaljaa un raxtiit tur. Nevis "piedrazot" kur pagadaas. Taapataas atverot 10 topicus ar vienu jautaajumu arii apgruutina navigaaciju un informaacijas mekleeshanu...

par konkretiem gadiijumiem nezinu... t.i. peedeejo konflikta iemeslu nezinu

biju ieveerojis agraak slotu kas dikti kaartiigi izslauciija manus postus, kurus tomeer domaaju, ka dzeest/paarvietot nevajag...

vispaar citos foumos piekopj metodi dzeest/tiiriit topikus kad tur shums pierimis

bet ok! darat kaa gribat... es ar celicu taapat nebraucu un beigu beigaas - ja juus neveelaties pienjemt kritiku, lai maniitu visu uz labo pusi - man nevajag.
Adminu spogulis ir juuzeri, ja vinji protestee par kaut ko tas noziimee, ka kaut kas ir garaam. Neapmierinaatos suutiit kakaat vispaar ir atstojs!
eeeeEEEENNN....
Haris
New one

Atbildēt vamis » 09 Jūn 2006 13:29

Haris rakstīja: par konkretiem gadiijumiem nezinu... t.i. peedeejo konflikta iemeslu nezinu

Es vispaar nekaadu konfliktu nesaskatiiju. Katrs izsaka savas domas. Citi vinjas var pienjemt, var arii nepienjemt.

Ciinja shobriid notiek TIKAI PAR KAARTIIBU!!!

Posteejam tur kur jaapostee, un nepiedrazojam visu identiskiem jautaajumiem/atbildeem neskaitaamas reizes.

UN VEEEL
http://www.celicaclub.lv/forum/viewtopic.php?p=3838

Lai izbeigtu teemu par to, ka te viss ir &*^$*&$*
Celica GTS 2000 213Hp & 217 Nm
Attēls
Lietotāja avatars
vamis
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 1056
Pievienojies: 31 Jan 2006 10:44
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt Diablos » 09 Jūn 2006 14:35

To: haris un rein!!!
Adminu spogulis ir juuzeri, ja vinji protestee par kaut ko tas noziimee, ka kaut kas ir garaam.
Garām ir 2 jūzeri, kuri negrib vai nevar domāt uz priekšu - dzīvo tikai šodienai ;) No pārejiem nez kapēc nav protestu pret saita adminiem.
This is a block of text that can be added to posts you make. There is a 255 character limit
Lietotāja avatars
Diablos
New one

Atbildes: 488
Pievienojies: 10 Feb 2006 18:19
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt HaL » 09 Jūn 2006 14:48

blje galīgi ahriņeļi :pn:

nekā nav, nav labi.. viss iedots uz paplātes, atkal nav labi :evil:

pastāvēja CelicaClub.lv senu laiku atpakaļ, lapa sūkāja maksimālajā pakāpē, nezinu kā bija ar pasākumiem, bet viss mira dabīgā nāvē jau sen... kamēr nomira :pop:

un visiem kādu laiku bija labi.. kamēr stulbais HaL un JLo izdomāja, ka vajadzētu atjaunot CelicaClub pastāvēšanu. HaL kā jau riktīgam zābakam pienākas, nemaz nebija Celica īpašnieks un netaisījās tāds būt, bet mīļotās meitenes dēļ ņēma visas savas olas rokās un atjaunoja lapu.. labu gribēdams, sakontaktējās ar bijušo olu turētāju Rein bet viņš pasūtīja labi tālu un teicās, ka nedošot lapu, kuru esot TIK ilgi veidojis pats.. labi, lai lapa pūst un tiek norauta podā, pohuj dziļi un pie dirsas mazi ritentiņi...

izmantojot dizaina nianses, uztaisīju jaunu lapu, forumu utt... dienām ilgi sēdējo pārdizainējot forumu lapu utt....

a tagad vienam nepatīk tas, otram nepatīk tas.. tad atkal nepatīk kārtība utt....

bļe zajebaļi visi sukas dirsēji... nepatīk kkas - pisies nahuj un nenāc atpakaļ, neesi tāds pimpis vajadzīgs... gribi kko citu - taisi celikaklubsbiksēskakātāji.lv un dzīvo savā iedomātajā idilītē, šajā klubā un forumā būs tā kā IR...

bļe es idiots, man vispār nekāda sakara ar celicu.. labu gribēdams veltīju daudz sava laika un nervu tam visam - nepatiks man tas viss - PODĀ NORAUŠU... bez nekādiem sirdzapziņas pārmetumumiem NAHRANIZĒŠU lapu tieši tikpat ātri kā pieteicu domēnu... un varēsiet visi gudrīši taisīt no jauna....

:bubu: :mele: :waf:
Life is what happens while you're busy making other plans
Outlaw Streetrace Club
402.lv
Lietotāja avatars
HaL
Site Admin

Atbildes: 463
Pievienojies: 30 Jan 2006 23:05

Atbildēt JLo » 09 Jūn 2006 15:16

mjā... ņemot vērā, ka ikdienā pārvietojos ar Honda.... un esmu LHK biedrs... arī man vairs nav pienākums te ko darīt... bet nu.. darbā jau nav galīgi ko darīt un tāpēc plēšam dupsi uz pusēm un kko...

ņemot visu kopā.. celicacluba noraušana podā aizņem 15 sek...
JLo

Atbildēt o515 » 09 Jūn 2006 15:17

njaa - te C vitamiina doza tika ieguuta pamatiiga :D:D:D
Lietotāja avatars
o515
New one

Atbildes: 217
Pievienojies: 01 Feb 2006 14:29
Atrašanās vieta: My Riga

Atbildēt JLo » 09 Jūn 2006 15:18

izskatās, tu citronus ēd...

smejoties ražojas D ;)
JLo

Atbildēt Īve » 09 Jūn 2006 17:15

JLo rakstīja:mjā... ņemot vērā, ka ikdienā pārvietojos ar Honda.... un esmu LHK biedrs... arī man vairs nav pienākums te ko darīt... bet nu.. darbā jau nav galīgi ko darīt un tāpēc plēšam dupsi uz pusēm un kko...

ņemot visu kopā.. celicacluba noraušana podā aizņem 15 sek...

Gribu tomēr pateikties ILO un HAL, ka šī lapa pastāv. Man tā noder, jo no tehnikas neko daudz nejēdzu, bet te var palasīties.
Gribu Jūs abus nomierināt - nu nevajag tik ļoti uztraukties pa5 kritiku, reizēm tā ir laba. Ja tā neder - neatbildiet un aizmirstiet to. Katrā ziņā, kā teica Deils Kārnegijs - ja par tevi runā, tātad tu esi dzīvs un kādam tu interesē.
P.S. Bet rupjie izteicienus, lai vai kādas emocijas, man tomēr ĻĻOOOTI nepatīk lasīt.
Paldies. Lai veicas !
Īve
New one

Atbildes: 46
Pievienojies: 01 Jan 2008 21:31
Atrašanās vieta: Jelgava

Atbildēt HaL » 09 Jūn 2006 23:49

laikam lapai būs būt tomēr :D

bet tas tā zināšanai, ka nebarot un nekaitināt, viss var ļoti ātri un vienkārši izbeigties!
Life is what happens while you're busy making other plans
Outlaw Streetrace Club
402.lv
Lietotāja avatars
HaL
Site Admin

Atbildes: 463
Pievienojies: 30 Jan 2006 23:05

Atbildēt JLo » 09 Jūn 2006 23:51

HaL rakstīja:laikam lapai būs būt tomēr :D

bet tas tā zināšanai, ka nebarot un nekaitināt, viss var ļoti ātri un vienkārši izbeigties!

:ura1:
:hug:
JLo

Atbildēt Īve » 10 Jūn 2006 01:33

HaL rakstīja:laikam lapai būs būt tomēr :D

Nu re, laikam izbrauciens un tik kupls fanu pulks būs mainījuši domas. Paldies, ka ļāvāt iepazīt Jūs sejā, diemžēl likās samērā neveikls pasākums, jo likās, ka tā ir mana pirmā un pēdējā reize, kas tiekamies.
Ceru, uz drīzu tikšanos.
P.S. Un tomēr, tik ātri nevajag svākt savu spainīti, lāpstiņu un iet uz citu smilšu kasti. Esat tomēr abi un, varbūt vēl kāds (nezinu) lielu darbu ieguldījuši.
Īve
New one

Atbildes: 46
Pievienojies: 01 Jan 2008 21:31
Atrašanās vieta: Jelgava

Nākošais

Atgriezties uz Lapa un Forums / Site and Forum

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis