AUX uz KENWOOD

Auto stereo, ICE

AUX uz KENWOOD

Atbildēt THR » 11 Okt 2012 21:27

Lieta tāda, ka es nopirku mašīnu jau ar radio un iespēju pieslēgt tam radio savu telefonu, tik bij jāpārgriež kanāls uz "AUX".. Tgd man mašīnu metināja un atslēdza akumulatoru. Pieslēdza to atpakaļ un viss restartējās, nu labi, štrunts par to, bet tgd kad gribu pieslēgt savu telefonu, viņš man nemeklē to "AUX" kanālu.. Mana dzīve sāk apstāties :D... Palīdziet lūdzu !:) Kas man varētu būt jādara, lai man atkal viss darbotos :) es zinu, ka Jūs spējat man palīdzēt :)
Lietotāja avatars
THR
New one

Atbildes: 158
Pievienojies: 28 Aug 2012 21:10
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt edvins » 12 Okt 2012 02:57

pameklē maģītim iestatījumos, man sensenos laikos ar bija tads stulbs magits, kuram vajadzēja iestatījumos to AUX uzlikt uz ON.
Attēls Attēls
Lietotāja avatars
edvins
New one

Atbildes: 537
Pievienojies: 27 Jan 2009 16:29
Atrašanās vieta: Latvia

Atbildēt THR » 12 Okt 2012 09:22

edvins rakstīja:pameklē maģītim iestatījumos, man sensenos laikos ar bija tads stulbs magits, kuram vajadzēja iestatījumos to AUX uzlikt uz ON.

Es itkā vakar čakarējos, tā arī neatradu, nu labi, pamēģināšu vēlreiz, nevarētu būt tā, ka man vajag no paša maģistra izraut un iespraust to vadu atkal ??:)
Lietotāja avatars
THR
New one

Atbildēt THR » 12 Okt 2012 18:22

edvins rakstīja:pameklē maģītim iestatījumos, man sensenos laikos ar bija tads stulbs magits, kuram vajadzēja iestatījumos to AUX uzlikt uz ON.

Paldies, viss sanāca.. bija tieši kā Tu teici :):D
Lietotāja avatars
THR
New one

Atbildēt dauka » 01 Nov 2013 15:02

Jap, šitas ir pārbaudīts!
dauka
New one

Atbildes: 1
Pievienojies: 01 Nov 2013 15:01

Atgriezties uz Audio tunings / ICE

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 2 viesi