Ka piestiprinat spoileri!

Virsbūves un salona tunings / Body and interior tuning

Ka piestiprinat spoileri!

Atbildēt Sprancis2014 » 01 Jūn 2014 23:00

Sveicināti esmu beidzot ticis pie GT-Four spoilera,ka vis labak viņu piestiprinat?
Skrūves,kniedes,kautkadas profesionalas putas>???
Lietotāja avatars
Sprancis2014
New one

Atbildes: 14
Pievienojies: 25 Apr 2014 10:39
Atrašanās vieta: Rīga

Re: Ka piestiprinat spoileri!

Atbildēt edvins » 01 Jūn 2014 23:19

Sprancis2014 rakstīja:Sveicināti esmu beidzot ticis pie GT-Four spoilera,ka vis labak viņu piestiprinat?

gen 6 liku virsū spolirei sākotnēji arī ar kautkādu kipa profesionālo līmi - putām, bet neturēja, tad nospljāvos un pieliku ar skrūvēm, cik zinu vēl tagad nav nokritis :)
Attēls Attēls
Lietotāja avatars
edvins
New one

Atbildes: 537
Pievienojies: 27 Jan 2009 16:29
Atrašanās vieta: Latvia

Atbildēt Sprancis2014 » 02 Jūn 2014 08:54

edvins rakstīja:
Sprancis2014 rakstīja:Sveicināti esmu beidzot ticis pie GT-Four spoilera,ka vis labak viņu piestiprinat?

gen 6 liku virsū spolirei sākotnēji arī ar kautkādu kipa profesionālo līmi - putām, bet neturēja, tad nospljāvos un pieliku ar skrūvēm, cik zinu vēl tagad nav nokritis :)

uz kada tipa skruvem?
Neleperē braucot,nevar izlūzt>
Jaliek uz kautkadam platam šaibam nezinu,itka lasiju forumos ka stiprina un kautkadam putam seddina,!

Lai nau ta ka brauksu un otrs saņems dāvanu no manis vējstiklā :D
Lietotāja avatars
Sprancis2014
New one

Atbildēt JackFrost » 02 Jūn 2014 09:40

Sprancis2014 rakstīja:
edvins rakstīja:

uz kada tipa skruvem?
Neleperē braucot,nevar izlūzt>
Jaliek uz kautkadam platam šaibam nezinu,itka lasiju forumos ka stiprina un kautkadam putam seddina,!

Lai nau ta ka brauksu un otrs saņems dāvanu no manis vējstiklā :D

Nu, skaties. Ja nemaldos spoilerim nāk trīs caurumi (vienā pusē) divi skruvēm un viens centrējošais ( plasmasas tapiņa) tā vis maz man bija)
Attēls
Lietotāja avatars
JackFrost
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 3867
Pievienojies: 28 Aug 2007 22:04
Atrašanās vieta: Rīga, LMC

Atbildēt Bilis » 02 Jūn 2014 13:11

es savējai izdarīju ļoti vienkārši, atzīmēju kur spoilerim jabūt, atmēri caurumu vietas un izborē 2 caurumus katra pusē. Skrūves jāņem tādas, kādas der, man piemēram visi caurumi bija sačakarēti ar samoreziem, nu tad skrūvēju ar tādiem, ja viss pa smuko, tad 6mm skrūves. Ar visādam līmem un putām, cik dzirdēts - agri vai vēlu pazaudēsi :oops:
Vienīgais ko vari izdarīt ir urbumam apkārt uzsmēret kaut ko, kas mitrumu aizturēs, jo parasti sāk tie caurumi rūsēt
rockin' around
Lietotāja avatars
Bilis
New one

Atbildes: 67
Pievienojies: 18 Nov 2011 11:57

Atbildēt Sprancis2014 » 02 Jūn 2014 21:32

man tas spoleris ir šāds!
Un viņam nau pilnigi nekadu skruvju vietu vienkarsi plika virsma,iespejams ka nekad nau lietots> vai nu ari bijis sedinats uz specialam limem,putam!
Tapec nezinu ka pareizak butu rikoties,jataisa jau 3 skruves jo diezgan pagarš stiprinajums!
Attēls
Lietotāja avatars
Sprancis2014
New one

Atbildēt JackFrost » 02 Jūn 2014 22:23

Sprancis2014 rakstīja:man tas spoleris ir šāds!
Un viņam nau pilnigi nekadu skruvju vietu vienkarsi plika virsma,iespejams ka nekad nau lietots> vai nu ari bijis sedinats uz specialam limem,putam!
Tapec nezinu ka pareizak butu rikoties,jataisa jau 3 skruves jo diezgan pagarš stiprinajums!
Attēls

Kā tas ir plika virsma??? -> (Bildes studijā )Visdrīzāk stikl-šķiedras pakaļdarinājums.... Nuuu, tad jā taisi vispirms caurumus līmē iekšā skrūves liec gumijas blīvi visapkārt (76882).....
un tad urb caurumus bagāžnieka vākā un pievelc ar uzgriežņiem.

Attēls

Nez, un ja nav GT-Fours man liekas labāk likt tikai to pirmo daļu bez paaugstinājumiem. Attēls (mans personīgais viedoklis)
Attēls
Lietotāja avatars
JackFrost
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 3867
Pievienojies: 28 Aug 2007 22:04
Atrašanās vieta: Rīga, LMC

Atbildēt Bilis » 05 Jūn 2014 12:53

Viennozīmīgi piekrītu, ka ja tev nav viss gt4 body, tad ņem spoileri bez tā paaugstinājuma. Protams, šis ir tīri subjektīvs viedoklis, bet savādāk izskatās... :?
rockin' around
Lietotāja avatars
Bilis
New one

Atbildes: 67
Pievienojies: 18 Nov 2011 11:57

Atbildēt samsons23 » 02 Jūl 2014 13:53

stiprini ar samoreziem :)
samsons23
New one

Atbildes: 20