vecā sāpē par LAMBO durvīm

Virsbūves un salona tunings / Body and interior tuning

vecā sāpē par LAMBO durvīm

Atbildēt everests » 27 Sep 2013 12:55

Čau, mani interesē kvalitatīvs LAMBO durvju enģu komplekts. cik saprotu, vajag stādīt unviersālo (uz augšu un standartā veramo), lai izietu TA, kā arī sertificētu. Skatos no štatiem var sūtīt kvalitatīvu komplektu, kas maksā ap 1,1K$, uzstādītu, tad tepat Latvijā.

Taču mani interesē jūsu pieredze. Mani neinteresē nekādi lētie ebay kaktu varianti vai letiņ bāleliņu apšaubāmie darinājumi. Esmu ieinteresēts kartīgu durvju uzmontēšanā, kuras neļurkājās un nečakarējās. Izmaksas šajā gadījumā arī mani nebiedē. Gribētu zināt jūsu pieredzi.
Subjektīvās domas (patīk, nepatīk) un man čomam, čoma čomam, vai "esmu dzirdējis", mani neinteresē. Interesē reāls lietotājs. Paldies.

Automāšina kurai plānoju uzstādīt ir Celica 2002g.
everests
New one

Atbildes: 4
Pievienojies: 27 Sep 2013 12:44

Re: vecā sāpē par LAMBO durvīm

Atbildēt edvins » 27 Sep 2013 18:20

everests rakstīja:Čau, mani interesē kvalitatīvs LAMBO durvju enģu komplekts. cik saprotu, vajag stādīt unviersālo (uz augšu un standartā veramo), lai izietu TA, kā arī sertificētu. Skatos no štatiem var sūtīt kvalitatīvu komplektu, kas maksā ap 1,1K$, uzstādītu, tad tepat Latvijā.

Taču mani interesē jūsu pieredze. Mani neinteresē nekādi lētie ebay kaktu varianti vai letiņ bāleliņu apšaubāmie darinājumi. Esmu ieinteresēts kartīgu durvju uzmontēšanā, kuras neļurkājās un nečakarējās. Izmaksas šajā gadījumā arī mani nebiedē. Gribētu zināt jūsu pieredzi.
Subjektīvās domas (patīk, nepatīk) un man čomam, čoma čomam, vai "esmu dzirdējis", mani neinteresē. Interesē reāls lietotājs. Paldies.

Automāšina kurai plānoju uzstādīt ir Celica 2002g.

Pats arī ar kāru aci metu aci uz tām eņģēm, LV var nopirkt ar to tuv sertifikātu, bet cik labas nezinu.... cik esmu noskaidrojis, ka pats labākais ir bolt on komplekts (šie saka, ka esot vienīgie, kas tādas ražo - verticaldoors.com) Pārējiem, esot līdzi kautkādi šabloni pēc kuriem ir jāurbj papildus caurumi un spārnos robi jāgriež.... nu nezinu kā tur īsti ir, tik uzskatu, ka cenas ir ļoti neadekvātas... teorētiski var atrast čali, kas ir metāla guru un paprasīt, lai uztaisa, bleķis un tie cilindri maksās noteikti lētāk par 1K un par 400$ ebay sūdiem.
Attēls Attēls
Lietotāja avatars
edvins
New one

Atbildes: 537
Pievienojies: 27 Jan 2009 16:29
Atrašanās vieta: Latvia

Atbildēt everests » 29 Sep 2013 19:50

jā, es arī tās verticaldoor.com skatījos, taču reku man citā forumā pastāstīja šo "Ставили на одну Т23. Только LSD на сколько я знаю, проходят ТО у нас. "

http://www.lsddoorsusa.com/ - cenas galīgi neadekvātas pa 2k doļiem. Btw, runāju ar čali no csdd, viņs teica, pajebaķ, galvenais ir tā Bolt On sistēma, respektīvi, ka verās ari uz sānu un pats galvenais, lai ir sertifikāts, tad skati var iziet. Ja gribēs, tad piesies par to sertifikātu un pārbaudīs vai nav viltots, bet jāņemot uz skati viņu obligāti līdzi.

Man iedeva numuru, tas džeks, kurš uzlika uz T23. Pa nedēļu uzzvanīšu un aizbraukšu apskatīties, kā realitāēe izskatās un funkcionē tās durvis, tad arī pastāstīšu sīkāk. Interesanti ko pastāstīs čalis.
everests
New one

Atbildes: 4
Pievienojies: 27 Sep 2013 12:44

Atgriezties uz Estētiskais tunings / Visual tuning

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis