pārkrāsošana

Virsbūves un salona tunings / Body and interior tuning

pārkrāsošana

Atbildēt Zver4ix » 05 Mar 2012 19:57

Sveiki. Jautājums tāds, kādas izmaksas būtu gen5 pārkrāsošanā un vai zinat kur tas būtu iesējams par labu samaksu? Man auto ir sarkans bet šausmīgi pabalējis un šur tur ir mazi burbulīši. Kā arī korozijas novēršanu ritošajai daļai jo apakša diez ko labi neizskatās un ir vajadzīga apkope. Tā kā man nau garažas un sētas vidu iespējams tas nau vai varat ieteikt kādu labu meistaru kam varu uzticēt savu auto?
Paldies iepriekš par ieteikumiem
Lietotāja avatars
Zver4ix
New one

Atbildes: 28
Pievienojies: 04 Mar 2011 18:56

...

Atbildēt Gacha » 05 Mar 2012 22:07

Tieši tāta pati problēma, bet nu cik esmu dzirdējis tad krāsošana +/- 350 Ls, varbūt kļudos .
Bet jā es arī gribētu zināt cik izmaksā parkrāsot .....
Lietotāja avatars
Gacha
New one

Atbildes: 209
Pievienojies: 16 Jūn 2011 11:37
Atrašanās vieta: Valmiera

Atbildēt WALA » 05 Mar 2012 22:16

nu pa 350 Ls visdrīzāk nekas labs nebūs, ābsolūts minimums ir savi 800 Ls pie kura var cerēt uz labu kvalitāti.
Taču tehniski teiksim izbalējusi krāsa ir atsvaidzināma ar pulēšanu, un varbūt ka krāsot gala beigās var tikai kādu daļu kas tiešām bez krāsošanas nevar - varbūt var izdomāt variantu ka auto paliek divkrāsains, bet tas ne vienmēr izskatās gaumīgi - tur tā teikt ir par ko padomāt.
In cars we trust !!!
Lietotāja avatars
WALA
New one

Atbildes: 6018
Pievienojies: 09 Jūn 2006 12:06
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt Zver4ix » 05 Mar 2012 23:02

WALA rakstīja:nu pa 350 Ls visdrīzāk nekas labs nebūs, ābsolūts minimums ir savi 800 Ls pie kura var cerēt uz labu kvalitāti.
Taču tehniski teiksim izbalējusi krāsa ir atsvaidzināma ar pulēšanu, un varbūt ka krāsot gala beigās var tikai kādu daļu kas tiešām bez krāsošanas nevar - varbūt var izdomāt variantu ka auto paliek divkrāsains, bet tas ne vienmēr izskatās gaumīgi - tur tā teikt ir par ko padomāt.

Nju esmu pulējis taču tas ir uz nedeļu diemžēl.
WWarbūt ir kkāds alternatīvs jo 800ls ir diezgan augsts kāposts. Un tas balējums nevarētu būt dēļ lakas? uzklājot jaunu lakas kārtu uzlabojumi nevarētu būt pozitīvi?
Lietotāja avatars
Zver4ix
New one

Atbildēt chaliits » 05 Mar 2012 23:05

Ja tev nav ļoti labi pazistams kāds krāsotājs, tad bez 700ls neviens nemaz neķersies. Man sanāca savējo krietni lētāk nokrāsot, jo krāsotājs labs draugs. Tev tur materiālos vien aizies minimums 150ls.
Lietotāja avatars
chaliits
New one

Atbildes: 443
Pievienojies: 24 Jan 2009 16:32
Atrašanās vieta: Jēkabpils

Atbildēt Zver4ix » 05 Mar 2012 23:16

chaliits rakstīja:Ja tev nav ļoti labi pazistams kāds krāsotājs, tad bez 700ls neviens nemaz neķersies. Man sanāca savējo krietni lētāk nokrāsot, jo krāsotājs labs draugs. Tev tur materiālos vien aizies minimums 150ls.

Nu summa nau diez ko iepriecinoša.
cik skatijos tad autoaprūpe nodarbojas ar pulēšanu. būs pagaidām jauzpucē. savādāk kauns braukāt kad auto nomazgāts un kapots traki nobalējis.
Paldies par konsultēšanu
Lietotāja avatars
Zver4ix
New one

Atbildēt mattrikss » 06 Mar 2012 00:48

nu vēl jau paliek variants visu auto ar pļonku nolīmēt,varētu būt kādi 400ls.
der kvoken pa baloten-hujakt hujakt!!!!
Lietotāja avatars
mattrikss
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 891
Pievienojies: 13 Dec 2007 10:50
Atrašanās vieta: Riiga

Atbildēt zirdzinsh » 06 Mar 2012 10:46

mattrikss rakstīja:nu vēl jau paliek variants visu auto ar pļonku nolīmēt,varētu būt kādi 400ls.

+1! '

Būsim inovatīvi! ;)
Kas ar sidriņu uz mītu brauc, vakarā jau vesels draugs!
Jaunas auto daļas - lētāk kā citur!
Lietotāja avatars
zirdzinsh
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 7040
Pievienojies: 26 Jūl 2007 14:50
Atrašanās vieta: Riga, Upesciems

Atbildēt Zver4ix » 07 Mar 2012 00:06

mattrikss rakstīja:nu vēl jau paliek variants visu auto ar pļonku nolīmēt,varētu būt kādi 400ls.

:lol:
Lietotāja avatars
Zver4ix
New one

Atbildēt JackFrost » 07 Mar 2012 09:55

chaliits rakstīja:Ja tev nav ļoti labi pazistams kāds krāsotājs, tad bez 700ls neviens nemaz neķersies. Man sanāca savējo krietni lētāk nokrāsot, jo krāsotājs labs draugs. Tev tur materiālos vien aizies minimums 150ls.

Nu tā nu tas ir var jau atrast kas pa 500 nokrāsos :D un varbūt lētāk bet garantijas nekādas :D Manai mašīnai krāsa izmaksāja ja nemaldos 130Ls Bet tā bija baigākā atlaide jārēķinās vajadzēs vēl grunte laka, + darbs arī jau 700Ls pa mašīnu lētākais ko daudz maz kvalitatīvi var nokrāsot.

Brālis mans var nokrāsot, bet nu uz vasaru vairāk jārunā būs tagad ir viņam jau pāris mašīnas rindā... :)
Attēls
Lietotāja avatars
JackFrost
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 3866
Pievienojies: 28 Aug 2007 22:04
Atrašanās vieta: Rīga, LMC

Atbildēt Artis » 09 Feb 2013 22:46

Iepostēšu, lai nākotnē nav lieki jautājumi...

Efektīvākais variants ir pulēt, nevis ar roku, bet sākt ar slapjajiem smilšpapīriem un tad attiecīgi ar pastām, līdz finišam. Mana celica bija izbalējusi pleķaina [ jumts, kapots ] un likās ka nekas vairs nav glābjams, bet beigās pēc divu dienu pulēšanas izskatījās ļoti labi. Tikai rēķinies ka pēc pulēšanas redzēs vissīkākās buktes.

Parasti celicas nāk krāsotas ar akrilu, nevis metāliku, tāpēc lakot nedrīkst, jo laka pēc laika pati nāks nost.

Auto pārkrāsošana maksā vidēji sākot no 700Ls. Nerēķinot ka ir draugi kuri nokrāsos pa lēto.
Jo lētāk prasa par krāsošanu, jo lielāka iespēja ka vajadzēs krāsot vēlreiz [ slikta kvalitāte ] vai tas ir tā vērts, ir jāizdomā pašam. Krāsošanas cenas ir adekvātas, pamēģini pats sagatavot vismaz vienu-divas mašīnas, līdz krāsošanai. Visa rūsa, kantes, taisnos bleķus dabūt taisnus utt, tur ir ko čakarēties.
Plēves līmēšanas variants nebūs ilgāk par sezonu. It sevišķi ja brauc arī pa ziemu un rēķinies ka plēvi nevarēs uzpulēt. Ja pēc laika paliks matēts tad tikai pārlīmēšana palīdzēs...
Lietotāja avatars
Artis
New one

Atbildes: 444
Pievienojies: 11 Dec 2006 22:56

Atbildēt ervisss » 09 Dec 2014 22:19

Paskaties šajā pašā sadaļā nedaudz zemāk ir topiks BLAST.LV
Vismaz viens no piedāvātājiem.
Vai te uzreiz ir links
http://www.celicaclub.lv/forum/viewtopic.php?t=3994
ervisss
CelicaClub godfather