HP gain

Dzinēja, piekares un cits tunings / Engine, suspension tuning

Atbildēt THR » 27 Jūn 2014 06:16

NU labs ir... Saprotu, ka te īsti līdz galam man i neuztver vai arī es vnk neprotu izteikties.. Man nav vajadzīgs 1000+hp vai jelkāds cits monstrs, tīri elementāri varbūt bija iespēja kādā veidā mājas apstākļos kko pašrocīgi uzlabot. Un manuāļos tādas lietas neraksta.Man bija orģinālārokasgrāmata, tiesa gan nopuvusi, bet tik cik paspēju salasīt no vesalās puses, tad māca kā nomainīt antifrīzu, eļļu un tādas lietas... Un tikai nevajag sākt par to "prāta nav- nedari" => da bļe kā tad es to sajēgu dabūšu, izdirsīšu? nu ne taču... ok, nav variantu, tad nav, tik tā arīpasakat ;)
Lietotāja avatars
THR
New one

Atbildes: 158
Pievienojies: 28 Aug 2012 21:10
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt JackFrost » 27 Jūn 2014 09:52

THR rakstīja:NU labs ir... Saprotu, ka te īsti līdz galam man i neuztver vai arī es vnk neprotu izteikties.. Man nav vajadzīgs 1000+hp vai jelkāds cits monstrs, tīri elementāri varbūt bija iespēja kādā veidā mājas apstākļos kko pašrocīgi uzlabot. Un manuāļos tādas lietas neraksta.Man bija orģinālārokasgrāmata, tiesa gan nopuvusi, bet tik cik paspēju salasīt no vesalās puses, tad māca kā nomainīt antifrīzu, eļļu un tādas lietas... Un tikai nevajag sākt par to "prāta nav- nedari" => da bļe kā tad es to sajēgu dabūšu, izdirsīšu? nu ne taču... ok, nav variantu, tad nav, tik tā arīpasakat ;)

Nu, tad sāc ar to, ka nomaini labas sveces, svečvadus, biezākus par oriģināliem, uzkop motor telpu, noslīpē galvu, nomaini vecās lietas blīves utt. paeksperimentē.. Nebūs nekas daudz iekļausies savā budžetā būs neliels rezultāts.
Attēls
Lietotāja avatars
JackFrost
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 3879
Pievienojies: 28 Aug 2007 22:04
Atrašanās vieta: Rīga, LMC

Atbildēt Artis » 21 Aug 2014 21:54

eozz rakstīja:
WALA rakstīja:

Nopietno vīru forumi ir krietni zolīdāki sarunās...

Ja par nopietno vīru forumiem uzskati tos, kur viedokļiem apmainās ar epitetiem bagātākajām pasīvajām agresijām, tad mums laikam baigi jāsaņēmās padarīt šo forumu "nopietnu"

Krietni lietderīgāks ir komentārs ar argumentiem bez cilvēka viedokļa nolīdzināšanas. Jo "nolīdzināšana" samazina cilvēku aktivitāti forumā principā.

Kuri, pēc tava prāta, ir nopietno vīru forumi?
Ārzemju celicas forumos tas sen viss jau ir izrunāts kas tiek malts te. Jālieto google, nevis jāprasa, lai visu ieliek mutē. Kaut vai pa abiem klubiem sameklē telefona numurus un sarunā randiņu. Atceros kad pats braucu aukstā ziemas vakarā uz autobusu parku, runāt ar taksistiem par volgām un to sakārtošanu priekš dzintara apļa un tāpat informācija ir jāvelk ar stangām ārā. Bet šeit piereģistrēties un pačīkstēt ka kaut kas mašīnai nav un vēl dirst par to ka forumā jāj prātu, svēta lieta.
Šo forumu pacelt nevar. Te būs tikai par un ap kaut kādiem meetiem un beņķī izdegušu caurumu no cigaretes, forumu. Tehniskā sadaļa turās uz vienos rokas saskaitāmiem cilvēkiem, kuri tiešām ir kaut ko darījuši nevis ar kuvaldu situši dzinēja alumīnija detaļas aiz nezināšanas. Ja tev nepatīk kā ar tevi runā zinoši cilvēki, tad ej sēdi savā garāžā dauzi tālāk dzinēju ar kuvaldu un domā kāpēc viņš noklapēja.
Lietotāja avatars
Artis
New one

Atbildes: 444
Pievienojies: 11 Dec 2006 22:56

Atbildēt eozz » 21 Aug 2014 23:23

Artis rakstīja:
eozz rakstīja:
WALA rakstīja:

Ja par nopietno vīru forumiem uzskati tos, kur viedokļiem apmainās ar epitetiem bagātākajām pasīvajām agresijām, tad mums laikam baigi jāsaņēmās padarīt šo forumu "nopietnu"

Krietni lietderīgāks ir komentārs ar argumentiem bez cilvēka viedokļa nolīdzināšanas. Jo "nolīdzināšana" samazina cilvēku aktivitāti forumā principā.

Ārzemju celicas forumos tas sen viss jau ir izrunāts kas tiek malts te. Jālieto google, nevis jāprasa, lai visu ieliek mutē. Kaut vai pa abiem klubiem sameklē telefona numurus un sarunā randiņu. Atceros kad pats braucu aukstā ziemas vakarā uz autobusu parku, runāt ar taksistiem par volgām un to sakārtošanu priekš dzintara apļa un tāpat informācija ir jāvelk ar stangām ārā. Bet šeit piereģistrēties un pačīkstēt ka kaut kas mašīnai nav un vēl dirst par to ka forumā jāj prātu, svēta lieta.
Šo forumu pacelt nevar. Te būs tikai par un ap kaut kādiem meetiem un beņķī izdegušu caurumu no cigaretes, forumu. Tehniskā sadaļa turās uz vienos rokas saskaitāmiem cilvēkiem, kuri tiešām ir kaut ko darījuši nevis ar kuvaldu situši dzinēja alumīnija detaļas aiz nezināšanas. Ja tev nepatīk kā ar tevi runā zinoši cilvēki, tad ej sēdi savā garāžā dauzi tālāk dzinēju ar kuvaldu un domā kāpēc viņš noklapēja.

Skumji skatīties uz dirsēju..
Do you even lift?
www.hefaists.lv
Attēls

2ZZ sounds better than Jay-Z!
Lietotāja avatars
eozz
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 476
Pievienojies: 03 Dec 2007 19:59
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt ziemyks » 22 Aug 2014 00:13

Artis rakstīja:
eozz rakstīja:
WALA rakstīja:

:O tu esi piedalijies Dzintara Volga?
Lietotāja avatars
ziemyks
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 478
Pievienojies: 26 Apr 2011 21:43
Atrašanās vieta: Ventspils, Rīga

Atbildēt Artis » 22 Aug 2014 21:36

Man pagaidām ir tā stadija kad skrūvēt patīk vairāk kā braukt.
Atbildot uz Tavu jautājumu - nē, es nebraucu, bet pārsvarā būvēju tehniku ( dzinēji ).
Lietotāja avatars
Artis
New one

Atbildes: 444
Pievienojies: 11 Dec 2006 22:56

Iepriekšējais

Atgriezties uz Tehniskais tunings / Performance tuning

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis