St185 Carlos Sainz

Dzinēja, piekares un cits tunings / Engine, suspension tuning

St185 Carlos Sainz

Atbildēt matiss129 » 14 Jūl 2012 12:10

Sveiki ...Sabuveeju savam koyotam frontaalo kuulerii ..un gadu nebiju vinju darbinaajiss ..tukshgaidaa motors ruucc kaa vajag ..turbiina arii straadaa , bet ir biitisks jaudas zudums ...nav taa kampiena kas bja pirms tam ..ir kaadi variantii ?? Tiko samainiiju Zondi , jo gudrie teica, ka taa vareetu buut vainiigaaa , bet nu taa pat nav tas kas bijaa :o Paldies par atsauciibu jau ieprieksh :)
matiss129
New one

Atbildes: 5
Pievienojies: 19 Jan 2011 20:47
Atrašanās vieta: cesis

Atbildēt pelecis » 14 Jūl 2012 18:14

Sakuma vari sakt ar degvielas filtru mainu un jaunu devielu.Pa to gadu baka un visur citur radies kondensats un ari filtra.sveces nomaini,gaisa filtru lai vieglak motoram elpot un ellu ari nomaini motora jo tur rodas kondensats(udens).

P.S.
Tehnika nemil kad stav uz vietas,bet kad vina strada!
Lietotāja avatars
pelecis
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 522
Pievienojies: 17 Sep 2008 21:14
Atrašanās vieta: riga

Atbildēt matiss129 » 14 Jūl 2012 18:18

pelecis rakstīja:Sakuma vari sakt ar degvielas filtru mainu un jaunu devielu.Pa to gadu baka un visur citur radies kondensats un ari filtra.sveces nomaini,gaisa filtru lai vieglak motoram elpot un ellu ari nomaini motora jo tur rodas kondensats(udens).

P.S.

Nu es neesmu tikai filtru samainiijis ..paareejais ir jauns !
matiss129
New one

Atbildēt pelecis » 14 Jūl 2012 21:18

matiss129 rakstīja:
pelecis rakstīja:Sakuma vari sakt ar degvielas filtru mainu un jaunu devielu.Pa to gadu baka un visur citur radies kondensats un ari filtra.sveces nomaini,gaisa filtru lai vieglak motoram elpot un ellu ari nomaini motora jo tur rodas kondensats(udens).

P.S.

Tad nomaini filtru,ja vins ir tiesam nolietojies,tad pec mainas bus atskiriba.Ja nepalidz tad ir kas nopietnaks,jasledz kompis klat!
Lietotāja avatars
pelecis
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 522
Pievienojies: 17 Sep 2008 21:14
Atrašanās vieta: riga

Atbildēt matiss129 » 18 Jūl 2012 11:41

pelecis rakstīja:
matiss129 rakstīja:

P.S.

Tad nomaini filtru,ja vins ir tiesam nolietojies,tad pec mainas bus atskiriba.Ja nepalidz tad ir kas nopietnaks,jasledz kompis klat!

Nuu filtrs Nevareetu buut , tad jau man uz lieliem apgriezieniem neietu ....bet man neiet uz maziem :o Vinju jau laaga kompipm nevar piesleegt !
matiss129
New one

Atbildēt Artis » 16 Okt 2012 21:01

Cik lielu cooleri liki priekšā un vispār - kāpēc? :)

Varbūt ir boost leak's, varbūt cooleris pa lielu, varbūt turbīna vairs nepūš kā vajag. Internetā ir grūti izzīlēt kas Tev pa problēmu.
Lietotāja avatars
Artis
New one

Atbildes: 444
Pievienojies: 11 Dec 2006 22:56

Atgriezties uz Tehniskais tunings / Performance tuning

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi