Sporta Filtrs

Dzinēja, piekares un cits tunings / Engine, suspension tuning

Sporta Filtrs

Atbildēt klumpa » 23 Apr 2012 09:01

5G 2.0 16v
Parastajam filtram ir 2 savienojumi liela slauka kur gais iet un maza slauka (hvz kas tur iet) ,bet sporta filtram ir tikai 1 slauka un man ta skiet pat ir vajadzigs kautkads parveidotajs lai uzmauktu virsu sporta filrtu ,a un kur paliek ta maza slauka ? kads varbut ir saskaries ar so problemu varetu izpalidzet :)
fdfdds
klumpa
New one

Atbildes: 6
Pievienojies: 29 Dec 2011 12:46
Atrašanās vieta: 434

Re: Sporta Filtrs

Atbildēt chaliits » 23 Apr 2012 10:43

klumpa rakstīja:5G 2.0 16v
Parastajam filtram ir 2 savienojumi liela slauka kur gais iet un maza slauka (hvz kas tur iet) ,bet sporta filtram ir tikai 1 slauka un man ta skiet pat ir vajadzigs kautkads parveidotajs lai uzmauktu virsu sporta filrtu ,a un kur paliek ta maza slauka ? kads varbut ir saskaries ar so problemu varetu izpalidzet :)

Kam tev tas sporta filtrs?
Lietotāja avatars
chaliits
New one

Atbildes: 443
Pievienojies: 24 Jan 2009 16:32
Atrašanās vieta: Jēkabpils

Re: Sporta Filtrs

Atbildēt Palma » 23 Apr 2012 11:28

klumpa rakstīja:5G 2.0 16v

ja tu doma mainit visu iepludi tad ja tur mazājai šļauzinai vajadzetu palikt pāri un to vajag aiztaisit ciet vismaz septītajām tā ir
This is no rocket science - it's TOYOTA !!!

Eagle Talon TSi AWD
Dodge Grand Caravan 3.8 LPG Sold
Toyota Celica Gen7 Sold
Toyota Celica Gen 5 Sold
Lietotāja avatars
Palma
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 1825
Pievienojies: 12 Aug 2010 00:11
Atrašanās vieta: Rīga,ķegums

Atgriezties uz Tehniskais tunings / Performance tuning