Switch to full style
Tehiskās nianses! Par un ap auto niķiem, defektiem un remontiem! / Celica repairs and technical information
Publicēt atbildi

Toyota Celica GT4

07 Okt 2016 16:31

Sveiki.

Esmu nolēmis piepildīt sapni par Toyota Celica GT4 (Gen 6), un esmu vienu atradis, taču viņai ir stūri labajā pusē. :)
Vēlējos painteresēties vai nebūs problēmas ar pārbūvi... Un kā būs ar rezerves daļām...
Doma ir nopirkt vēl vienu Celicu ar 2.0 un izmantot to kā donoru. Cik es saprotu tad viņai nāksies pārmetināt starpsienu, kas ir starp motoru un salonu.
Un varbūt ir kādi ieteikumi, kam jājievērš lielāka uzmanība viņu pērkot, jo mājās dzīšu viņu pats ~2000km. :-D (Liels speciālists nēsmu, bet man ir bijusi parastā 1.8 Gen6 ar kuru esmu nobraucu 3 gadus un labojis ar savām rokām.) :)

Re: Toyota Celica GT4

13 Okt 2016 21:41

Es domāju ka donora celicu tu vari ņemt to pašu 1.8 starpsiena gluži neatšķirtās. Skaties uz rūsu, parasti durvju apakšā, sliekšņos.. Ja maz vai nav viss labi... Lai veicas, droši jautā un apraksti šeit projektu. Forums gan tāds neaktīvs šobrīd, bet tas tāpēc ka vecie kraķi ir izsmēluši savu sakāmo un jaunajiem bail nākt te :D

Vai arī neinteresē, vai spaisu lieto :D Ok tas oftopic :) Welcom

Re: Toyota Celica GT4

14 Okt 2016 07:27

Es domaju, ka pie vainas spaiss, ja. :D
Bet nost no off-topic un sveiciens! Butu labi atkal forumu uzcelt augsa un atgut aktivitati, bet nu Jacks jau visu pateica. Katra zina gaidam jaunumus!

Re: Toyota Celica GT4

14 Okt 2016 07:29

P.s. Ja, ja tikai starpsiena vajadziga, tad jau vajadzetu saiet ar 1.8, bet ja vajag ko vairak, piekarei, tad jau jamekle Celica ar Super-Strut piekari. :)

Re: Toyota Celica GT4

15 Okt 2016 11:00

Es domāju, ka varētu būt problēma ar stūres reiku... :( Bet neesmu 100% pārliecienāts.
Vnk man bija agrāk Ford Sierra 4x4 un viņai ļoti daudz kas bija savādāks nekā parastajai, pat stūres reika... Tas mani tā mazliet satrauc, jo man nav ne jausmas, kur varētu dabūt ko tādu priekš eiropas versijas GT4 :roll:

Re: Toyota Celica GT4

18 Okt 2016 14:14

Nu ka jau mineju, vajag Celicu ar Super Strut piekari. Ja nu kludos, tad labojiet mani.
Manai Celicai ir Super Strut un kad perku detalas, tad man prieksa ir jamekle pie sadalas Celica GT4. Domaju, ka reika ari ir tada pati ka GT4, bet par to gan tikai pienemu. Ja iegadasies GT4, uzdod zinu, varu aizbraukt uz garazu un salidzinat bildes. :)

Re: Toyota Celica GT4

19 Okt 2016 10:37

Varbūt kādam ir kādi kontakti, kur varētu meklēt rezerves daļas priekš GT4 vai ar kuru varētu pakonsultēties par pārbūvi...
Jo gribu gribu zināt vairāk kas nepieciešams būtu un kur meklēt kādas daļas, jabūs nepieciešams.
Donoru ar super strut piekari būs grūti atrast.

Re: Toyota Celica GT4

19 Okt 2016 18:08

Vari meginat pameklet otra foruma Celicu. Celica-club.lv , tur viniem biezi uzpeld visadi brinumi, ka ari uzraksti varbut si foruma biedram garfik.
Vel ir viens dzekins Valmiera, kas jauc Celicas, zinu, ka vinam ir visadas kjegas no Super Strut, bet no sakuma jau jazin ko Tu tiesi mekle. :)
Par parbuvem info gan jau labak meklet arpus LV robezam, piemeram 6gc.net , tas ir baigi liels forums, kur ir viss tikai par 6. Celicam. Un vispar man skiet, ka garfiks savu GT4 ari parbuveja no labas puses uz kreiso, bet atruma bail samelot. :)

Re: Toyota Celica GT4

19 Okt 2016 20:22

Pag, pag, parādīsies man nauda, arī sākšu savest kārtībā un uzlabot savējo Celicu :D bet tas arī off-topic. P.S. Nekurīju spaisu.

Re: Toyota Celica GT4

20 Okt 2016 16:40

hnsits rakstīja:Varbūt kādam ir kādi kontakti, kur varētu meklēt rezerves daļas priekš GT4 vai ar kuru varētu pakonsultēties par pārbūvi...
Jo gribu gribu zināt vairāk kas nepieciešams būtu un kur meklēt kādas daļas, jabūs nepieciešams.
Donoru ar super strut piekari būs grūti atrast.Jā otram CelicKLUBAM bija GT-4 projekts, ko no Japānas atdzina.... un arī pārlika stūri....

Nezinu tik kāpēc Mājaslapa viņiem neiet..

Re: Toyota Celica GT4

18 Nov 2016 22:50

Garfiks tikko chinija savu GT4, un vinam ir bijusi arii parasta Gen 6, gan jau vares kko ieteikt, tikai jasagaida, lai paradas te foruma! :)

p.s. welcome!! Lai izdodas realizet iecereto!

Re: Toyota Celica GT4

24 Nov 2016 11:12

Attēls
čau, Ir man celika ar parlikto sturi... ja kaut kas interese, droši zvani(29702964), vai raksti te vai facebooka ( https://www.facebook.com/garfik.vlad )... man ka tieši ir nonemts motors varesi piebraukt, paradišu un izstastišu kas un ka))
Principa ar detalam problemu Latvija nav, nem jebkuru donoru, un superstrat reiku var nopirkt Valmiera pa kadiem 100-150 eiro :)

Pirkot GT4 Loti rupigi skaties uz pašu bundžu, lai nebudu norusejusi... Tatad loti dargs ir motors, skaties lai turbina nedzen ellu un normali darbojas, un lai superstrats butu dzivs jo ari ir dargs prieks :)
Es ieteiktu no savas pieredzes nemt stock GT4, jo tie kuri ir ar kadu tunningu - 100% ir normali nodziti...

Re: Toyota Celica GT4

24 Nov 2016 11:16

Attēls
Attēls
Attēls
Publicēt atbildi