Kāda atšķirība starp elektrisko degvielas sukni un mehā

Tehiskās nianses! Par un ap auto niķiem, defektiem un remontiem! / Celica repairs and technical information

Kāda atšķirība starp elektrisko degvielas sukni un mehā

Atbildēt Edgars2014 » 01 Jūl 2014 23:02

Kāda ir atšķirība starp elektrisko un mehānisko degvielas sūkni? Elektriskais maksā grosā 36 Euro, bet mehāniskais 178 euro. Ar ko tad elektriskais ir sliktāks un, kas mehāniskajam ir labāks?

Interesējos tādēļ, ka šķiet, ka drīz viņš būs jāmaina.
Edgars2014
New one

Atbildes: 73
Pievienojies: 15 Jūn 2014 20:17

Re: Kāda atšķirība starp elektrisko degvielas sukni un m

Atbildēt Dhainaa » 02 Jūl 2014 06:47

Edgars2014 rakstīja:Kāda ir atšķirība starp elektrisko un mehānisko degvielas sūkni? Elektriskais maksā grosā 36 Euro, bet mehāniskais 178 euro. Ar ko tad elektriskais ir sliktāks un, kas mehāniskajam ir labāks?

Es tā skatos, ka tev ir daudz jautājumi, varbūt uzraksti visus jautājumus vienā topikā, lai visu laiku netaisītu jaunus ;)
@Celica_lv
Lietotāja avatars
Dhainaa
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 1528
Pievienojies: 19 Sep 2012 17:17
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Edgars2014 » 02 Jūl 2014 08:16

Ja tā var es labprāt tā izdarītu, jo katru dienu parādās kāds jauns jautājums. Piemēram šodien izspiežot sajūgu un atlaižot parādās tāda metāliska skaņa takā sasistu kopā divus plānus metāla gabaliņus. Pedāļa uzbūvi es nezinu kāda ir, bet pirmā doma ir kaut kas varētu būt ar atsperi vai kaut kas tamlīdzīgs.
Edgars2014
New one

Atbildes: 73
Pievienojies: 15 Jūn 2014 20:17

Atbildēt Atus » 02 Jūl 2014 09:03

Edgars2014 rakstīja:Ja tā var es labprāt tā izdarītu, jo katru dienu parādās kāds jauns jautājums. Piemēram šodien izspiežot sajūgu un atlaižot parādās tāda metāliska skaņa takā sasistu kopā divus plānus metāla gabaliņus. Pedāļa uzbūvi es nezinu kāda ir, bet pirmā doma ir kaut kas varētu būt ar atsperi vai kaut kas tamlīdzīgs.

Degvielas sūkni jāliek tādu, kāds ir paredzēts tavam auto.

Sajūga metāliskā skaņa visticamāk no groza + gultņa = jāmaina sajūga komplekts. Sajūgs celica ir hidraulisks un no pedāļa nekādām metāliskām skaņām nevajadzētu būt.
Rezerves daļas STR-Auto
Lietotāja avatars
Atus
New one

Atbildes: 282
Pievienojies: 29 Dec 2008 12:03

Atbildēt WALA » 03 Jūl 2014 22:17

Atus rakstīja:
... Sajūgs celica ir hidraulisks un no pedāļa nekādām metāliskām skaņām nevajadzētu būt.

Neiebilstu ka tā var būt/ir - taču man kaut kādam "spainim" ar hidraulisko bija prikols ka atspere pie pedāļa taisīja stulbu troksni klakšķi pret pedāļa asi, kad sasmērēja pazuda.
In cars we trust !!!
Lietotāja avatars
WALA
New one

Atbildes: 6018
Pievienojies: 09 Jūn 2006 12:06
Atrašanās vieta: Riga

Re: Kāda atšķirība starp elektrisko degvielas sukni un m

Atbildēt WALA » 03 Jūl 2014 22:32

Edgars2014 rakstīja:Kāda ir atšķirība starp elektrisko un mehānisko degvielas sūkni? Elektriskais maksā grosā 36 Euro, bet mehāniskais 178 euro. Ar ko tad elektriskais ir sliktāks un, kas mehāniskajam ir labāks?

Kā jau te minēja - jāliek tāds kāds tev jau tur ir.

Pirmkārt protams ir grūti no tevis rakstītā saprast par ko ir runa - kāds ir tās atškīrības, jo atklāti neatceros ka būtu dzirdēis ka Toyotām pedējo 30 gadu laikā būtu bijis mehāniskais sūknis, t.i. man ir aizdomas ka mēs runājam par dažādām lietām, un visticamāk abi sūkņi ir elektriskas piedziņas, bet iespējams atšķiras darbības princips (kā piemēram ūdens sūkņiem centrbēdzes preststatā membrānas utml.)

Otrkārt ja vien sūknis degvielu vispār dod - ir vērts pārliecināties vai problēma nav filtros, aispiestās/aizdirstāš trubiņās utml. īpaši gadījumos ja auto ir dabūjis pastāvēt. Tāpat nekur nav teikts ka spraulsas strādā korekti utml. Protams ja ir veikta konkrētu mezglu diagnostika kas ļauj spriest par konkrēta elementa darbspēju - tad tas ko es rakstīju neattiecas uz tēmu - jo šī protams ir " virtuālā ārstēšana" ar visām no tā izrietošajām sekām.
In cars we trust !!!
Lietotāja avatars
WALA
New one

Atbildes: 6018
Pievienojies: 09 Jūn 2006 12:06
Atrašanās vieta: Riga

Atgriezties uz Tehnika & remonti / Technics and repairs

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi