Amortizatori

Tehiskās nianses! Par un ap auto niķiem, defektiem un remontiem! / Celica repairs and technical information

Amortizatori

Atbildēt Bamseh » 16 Jūn 2014 15:39

Kāds nezin, kur dabūt lētus amīšus? Gribas nosēdināt mašīnu, bet noteikti to nedarīšu ar fleksi! :-D
Bamseh
New one

Atbildes: 23
Pievienojies: 09 Dec 2013 17:18
Atrašanās vieta: Rīga

Re: Amortizatori

Atbildēt Atus » 17 Jūn 2014 13:58

Bamseh rakstīja:Kāds nezin, kur dabūt lētus amīšus? Gribas nosēdināt mašīnu, bet noteikti to nedarīšu ar fleksi! :-D

Ne jau amortizators nosaka to cik augsta ir mašīna. Sēdinot vajag īsākas atsperes, lētākais ir piemeklēt no cita auto lai sakrīt diametrs (praktiski nereāli atrast ko tādu). Tālāk, ja amortizatora gājiems ir krietni lielāks nekā jaunā atspere, tad lielākā bedrē iebraucot atspere var izkrist no savas vietas ...........................
Rezerves daļas STR-Auto
Lietotāja avatars
Atus
New one

Atbildes: 282
Pievienojies: 29 Dec 2008 12:03

Atbildēt Bamseh » 17 Jūn 2014 15:46

Atus rakstīja:Ne jau amortizators nosaka to cik augsta ir mašīna. Sēdinot vajag īsākas atsperes, lētākais ir piemeklēt no cita auto lai sakrīt diametrs (praktiski nereāli atrast ko tādu). Tālāk, ja amortizatora gājiems ir krietni lielāks nekā jaunā atspere, tad lielākā bedrē iebraucot atspere var izkrist no savas vietas ...........................

To es zinu, bet es gribu gan jaunus amīšus(cietākus), gan atsperes. Tā lai viss čotka. Esmu ļoti zemu mašīnu cienītājs, tapēc jautāju, kur to visu var dabūt letāk. Varbūt kāds zin.. :?
Bamseh
New one

Atbildēt Atus » 17 Jūn 2014 17:18

Bamseh rakstīja:
Atus rakstīja:Ne jau amortizators nosaka to cik augsta ir mašīna. Sēdinot vajag īsākas atsperes, lētākais ir piemeklēt no cita auto lai sakrīt diametrs (praktiski nereāli atrast ko tādu). Tālāk, ja amortizatora gājiems ir krietni lielāks nekā jaunā atspere, tad lielākā bedrē iebraucot atspere var izkrist no savas vietas ...........................

To es zinu, bet es gribu gan jaunus amīšus(cietākus), gan atsperes. Tā lai viss čotka. Esmu ļoti zemu mašīnu cienītājs, tapēc jautāju, kur to visu var dabūt letāk. Varbūt kāds zin.. :?

Priekš Gen5 parastajos katalogos ir tikai standarta amortizatori un atsperes, viss pārējais ir TUNING = dārgi. Var protams pārtaisīt amortizatorus ar Plaza kapsulām par ~300-400Eur bet tāpat vajag zemākas atsperes kas ar shipping maksā ~200Eur komplekts, bet saskaitot kopā ir skaidrs, ka šādā gadījumā jāņem coilover = ~600$+ shipping ~300$. Grozi, kā gribi, bet lēti nebūs.

P.S. Ja nu ņem coilover tad uzreiz jāliek iekšā 3S-GTE motors no Gen6 ..............................
Rezerves daļas STR-Auto
Lietotāja avatars
Atus
New one

Atbildes: 282
Pievienojies: 29 Dec 2008 12:03

Atbildēt JackFrost » 17 Jūn 2014 17:52

Bamseh rakstīja:

Ja, esi zemu mašīnu cienītājs tad nemeklē lētāk. tuninga atsperēm, kas ir sēdinātas ir tik pat cilpas cik orģinālajām. ja tu nogriezīsi ar fleksi, cilpas skaits samazināsies līdz ar to izturība utt. Ja nav žēl mašīnas, protams var tā darīt (Lauku šķūnings) Neiesaku spēlēties.
Attēls
Lietotāja avatars
JackFrost
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 3879
Pievienojies: 28 Aug 2007 22:04
Atrašanās vieta: Rīga, LMC

Atbildēt Bamseh » 17 Jūn 2014 18:53

JackFrost rakstīja:Ja, esi zemu mašīnu cienītājs tad nemeklē lētāk. tuninga atsperēm, kas ir sēdinātas ir tik pat cilpas cik orģinālajām. ja tu nogriezīsi ar fleksi, cilpas skaits samazināsies līdz ar to izturība utt. Ja nav žēl mašīnas, protams var tā darīt (Lauku šķūnings) Neiesaku spēlēties.

Es jau saku, netaisos griezt. Bet nav ne jausmas kur pat meklēt tādus amīšus un atsperes... :?
Bamseh
New one

Atbildēt noname » 17 Jūn 2014 20:13

Bamseh rakstīja:
JackFrost rakstīja:Ja, esi zemu mašīnu cienītājs tad nemeklē lētāk. tuninga atsperēm, kas ir sēdinātas ir tik pat cilpas cik orģinālajām. ja tu nogriezīsi ar fleksi, cilpas skaits samazināsies līdz ar to izturība utt. Ja nav žēl mašīnas, protams var tā darīt (Lauku šķūnings) Neiesaku spēlēties.

Es jau saku, netaisos griezt. Bet nav ne jausmas kur pat meklēt tādus amīšus un atsperes... :?

nezinu kā ar amīšiem, bet elkšņos redzēju sēdinātās atsperes gen5
принц на красной селике
Lietotāja avatars
noname
New one

Atbildes: 445
Pievienojies: 06 Sep 2009 21:14
Atrašanās vieta: salaspils

Atgriezties uz Tehnika & remonti / Technics and repairs

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi