Pakalejie bremzu suportu vadiklas

Tehiskās nianses! Par un ap auto niķiem, defektiem un remontiem! / Celica repairs and technical information

Pakalejie bremzu suportu vadiklas

Atbildēt Viesha » 21 Apr 2014 12:57

Loti saubos ka man vienigajam ir problema ar gen7 aizmugurejo suportu vadiklam.
izjaucu notitiju saliku visu pilnigi jaunu liekot virsu vell parbaudiju vadiklas vai viegli kustas viss super, pagaja pus gads un atkal nomira un si nav pirma reize :twisted: nekas nekustas diski un kluci nedilst vienmerigi vadiklas pilnigi mironi. Varbut ir kadi ieteikumi ko darit es jau domaju varbut ka var piemeklet no cita visu suportu jo man baigi nepatik visa ta vadiklu sistema ar tam gumijam...
Viesha
New one

Atbildes: 22
Pievienojies: 02 Dec 2012 00:27
Atrašanās vieta: Ventspils

Re: Pakalejie bremzu suportu vadiklas

Atbildēt eozz » 21 Apr 2014 19:22

Viesha rakstīja:Loti saubos ka man vienigajam ir problema ar gen7 aizmugurejo suportu vadiklam.
izjaucu notitiju saliku visu pilnigi jaunu liekot virsu vell parbaudiju vadiklas vai viegli kustas viss super, pagaja pus gads un atkal nomira un si nav pirma reize :twisted: nekas nekustas diski un kluci nedilst vienmerigi vadiklas pilnigi mironi. Varbut ir kadi ieteikumi ko darit es jau domaju varbut ka var piemeklet no cita visu suportu jo man baigi nepatik visa ta vadiklu sistema ar tam gumijam...

Pats pēdējās dienās daudz noņēmos ar pakaļējām bremzēm, man šķietami OK viss kustās, protams, pirmo reizi noņemot viss bija stīvs un ierūsējis...

Manā gadījumā palīdzēja daži desmiti sitienu ar āmurīti un trekns pirksta spiediens WD40. Pēc tā - viss ok.

Celica gan manā pieredzē nav vienīgais auto, kuram bremžu vadīklas pēc ilgāka laika sāk sprūst un ierūsēt... tāpat ir arī fordiem un volvo ar ko esmu darbojies..
Do you even lift?
www.hefaists.lv
Attēls

2ZZ sounds better than Jay-Z!
Lietotāja avatars
eozz
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 476
Pievienojies: 03 Dec 2007 19:59
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt ziemyks » 21 Apr 2014 22:36

Viesha rakstīja:Loti saubos ka man vienigajam ir problema ar gen7 aizmugurejo suportu vadiklam.

ar kādu smēri vadīklas smērēji?
Lietotāja avatars
ziemyks
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 478
Pievienojies: 26 Apr 2011 21:43
Atrašanās vieta: Ventspils, Rīga

Atbildēt 131 » 23 Apr 2014 08:30

ziemyks rakstīja:ar kādu smēri vadīklas smērēji?

+1

Nepareiza smēres izvēle parasti ir pie vainas, jo jārēķinās ar augstu temperatūru un parasta smēre izkalst un tikai paātrina vadīklu ieēšanos. 8)
Attēls
Attēls
Lietotāja avatars
131
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 2526
Pievienojies: 13 Jūl 2007 18:36
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt Viesha » 23 Apr 2014 18:36

augsta temparatura? man likas ka tur ipasi nekadas temperaturas nav cik tad vinas tur pabidas? pardevejs ieteica grafita smeri to ari liku. ja kadam kas sakams pamacams drosi sper vala ;)
Viesha
New one

Atbildēt Sorinson » 23 Apr 2014 18:39

Viesha rakstīja:augsta temparatura? man likas ka tur ipasi nekadas temperaturas nav cik tad vinas tur pabidas? pardevejs ieteica grafita smeri to ari liku. ja kadam kas sakams pamacams drosi sper vala ;)

nu pasas vadiklas staigajot tur karstumu netaisa bet gan bremzes normali uzkarst pie lielakas slodzes un tas karstums tiek ari vadiklam...
Sorinson
New one

Atbildes: 33
Pievienojies: 15 Sep 2013 15:19

Atbildēt Viesha » 23 Apr 2014 18:45

Sorinson rakstīja:
Viesha rakstīja:augsta temparatura? man likas ka tur ipasi nekadas temperaturas nav cik tad vinas tur pabidas? pardevejs ieteica grafita smeri to ari liku. ja kadam kas sakams pamacams drosi sper vala ;)

nu pasas vadiklas staigajot tur karstumu netaisa bet gan bremzes normali uzkarst pie lielakas slodzes un tas karstums tiek ari vadiklam...

Kadu smeri iesakiet?
Viesha
New one

Atbildēt 131 » 23 Apr 2014 19:34

Neatceros kā sauca, bet tai pašā grosā var nopirkt tādos mazos iepakojumos. Esmu vel smērējis ar vara smēri, arī nebija problēmu.:tooth:

Par grafiteni ar neko sliktu nebiju dzirdējis, tad jau varbūt tev vaina ir putekļu gumijās? Tās mainījis esi? :tooth: Reāli jau tur nekāda kosmosa zinātne nav. Smērei jabut pietiekoši viskozai lai vadikla labi staigātu, bet pie aukstām temperatūrām tā neiztecātu atkal ārā vai nežutu. Bet jebkurai smērei ilgstoši tiekot klāt netīrumiem un ūdenim (no kā pasargā putekļu sargs) tur tāpat nekas labs nebūs!

Un bremzēm tur normāls karstums ir, pamēģini strauji sabremzēties no 100 un pieliec pirkstu

:shura:
Attēls
Attēls
Lietotāja avatars
131
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildēt Viesha » 23 Apr 2014 20:35

131 rakstīja:Neatceros kā sauca, bet tai pašā grosā var nopirkt tādos mazos iepakojumos. Esmu vel smērējis ar vara smēri, arī nebija problēmu.:tooth:

Par grafiteni ar neko sliktu nebiju dzirdējis, tad jau varbūt tev vaina ir putekļu gumijās? Tās mainījis esi? :tooth: Reāli jau tur nekāda kosmosa zinātne nav. Smērei jabut pietiekoši viskozai lai vadikla labi staigātu, bet pie aukstām temperatūrām tā neiztecātu atkal ārā vai nežutu. Bet jebkurai smērei ilgstoši tiekot klāt netīrumiem un ūdenim (no kā pasargā putekļu sargs) tur tāpat nekas labs nebūs!

Un bremzēm tur normāls karstums ir, pamēģini strauji sabremzēties no 100 un pieliec pirkstu

Par to karstumu kur rodas sapratu,Bet pirkstu bazt es tur netaisos lai parbauditu cik karsts vins ir :-D suportam ir uzlikts pinigi viss jauns sakot no vadiklam lidz pat mazajam atsperitem vienigais ko nenomainiju tie bija cilindrisi un skatos tie tadi aprusejusi ari ir un noteikti tie varetu but kas taisa ziepes neesmu vinu kustinajis to cilindru tagat iespejams ka nokilejis un plus vell visam masinu ari nebiju ilgu laiku kustinajis taka naksies vien visu jaukt ara un skatities. Paldies par info ;)
Viesha
New one

Atbildēt eozz » 23 Apr 2014 20:50

Viesha rakstīja:
131 rakstīja:Neatceros kā sauca, bet tai pašā grosā var nopirkt tādos mazos iepakojumos. Esmu vel smērējis ar vara smēri, arī nebija problēmu.:tooth:

Par to karstumu kur rodas sapratu,Bet pirkstu bazt es tur netaisos lai parbauditu cik karsts vins ir :-D suportam ir uzlikts pinigi viss jauns sakot no vadiklam lidz pat mazajam atsperitem vienigais ko nenomainiju tie bija cilindrisi un skatos tie tadi aprusejusi ari ir un noteikti tie varetu but kas taisa ziepes neesmu vinu kustinajis to cilindru tagat iespejams ka nokilejis un plus vell visam masinu ari nebiju ilgu laiku kustinajis taka naksies vien visu jaukt ara un skatities. Paldies par info ;)

Vadīklām putekļu gumijas ar kkur pirki ? vari pateikt kur un aptuveni pa kādiem cipariem?
Do you even lift?
www.hefaists.lv
Attēls

2ZZ sounds better than Jay-Z!
Lietotāja avatars
eozz
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 476
Pievienojies: 03 Dec 2007 19:59
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt ziemyks » 23 Apr 2014 20:57

+1 vara smēri iesaku
Lietotāja avatars
ziemyks
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 478
Pievienojies: 26 Apr 2011 21:43
Atrašanās vieta: Ventspils, Rīga

Atbildēt Edzy » 23 Apr 2014 21:35

Jabuut ir remkomplektiem, kipa visaam bliveem gumijaam, gan izspiedej cilindriem, vadiklaam un parejai crapam :D

labi nezinu kaa gen7, bet vismaz vienam no mana muuza spekratiem bija ;)

maksaaj kapeikas.
darbs nomainjai - easy speej tik izjaukt un saskruveet. ;)

Man vismaz remonta komplekts bija bodee uz vietas, es taa domaju ka vinjus pat piemeklee, vai ir sarazoti kaut kaadi universaalie... jo gumija tachu, laikam ka nedaudz stiepjaas (vismaz cik esmu redzejis un dzirdejis) ;)

Daudz lieku teikumu, bet domu uzķēri ;) :D
Edzy
New one

Atbildes: 329
Pievienojies: 07 Jūl 2013 21:38

Atbildēt Atus » 24 Apr 2014 13:27

Gen7 ir pieejami remkomplekti (vadīklas, gumijas, smēre), cena ar nav liela ~8-10Eur.
Rezerves daļas STR-Auto
Lietotāja avatars
Atus
New one

Atbildes: 282
Pievienojies: 29 Dec 2008 12:03

Atbildēt Viesha » 24 Apr 2014 19:15

eozz rakstīja:
Viesha rakstīja:

Vadīklām putekļu gumijas ar kkur pirki ? vari pateikt kur un aptuveni pa kādiem cipariem?

Cenu toc neaceros nekas baigi dargs nebija sutiju orginalu vienigais nekas nebija uz vietas pilnigi nekas :twisted: Tagat vienigais janomera cilindrs jo veikala piedava divus izmerus 32 un 34 mm
Viesha
New one

Atbildēt Atus » 25 Apr 2014 09:02

Viesha rakstīja:
eozz rakstīja:
Viesha rakstīja:

Cenu toc neaceros nekas baigi dargs nebija sutiju orginalu vienigais nekas nebija uz vietas pilnigi nekas :twisted: Tagat vienigais janomera cilindrs jo veikala piedava divus izmerus 32 un 34 mm

Nu nez kas tas par tādu "veikalu", EU katalogos uzrāda tikai 34mm
Rezerves daļas STR-Auto
Lietotāja avatars
Atus
New one

Atbildēt 131 » 25 Apr 2014 09:32

Man ar visur uzrāda 34mm cilindrs :oops:
Attēls
Attēls
Lietotāja avatars
131
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildēt Viesha » 25 Apr 2014 17:48

Atus rakstīja:
Viesha rakstīja:
eozz rakstīja:
Viesha rakstīja:Nu nez kas tas par tādu "veikalu", EU katalogos uzrāda tikai 34mm

Tas ir favorit west ventspili. nebiju slinks un nomeriju 32mm :?
Viesha
New one

Atbildēt Atus » 25 Apr 2014 18:54

Viesha rakstīja:
Atus rakstīja:
Viesha rakstīja:
eozz rakstīja:
Viesha rakstīja:Nu nez kas tas par tādu "veikalu", EU katalogos uzrāda tikai 34mm

Tas ir favorit west ventspili. nebiju slinks un nomeriju 32mm :?

Nez iespējams USA modeļiem nāk 32mm, neesmu pētījis ..................
Rezerves daļas STR-Auto
Lietotāja avatars
Atus
New one

Atbildēt Artis » 28 Apr 2014 21:38

Gen5 celicai ir problēmas ar bremzēm ja nebrauc ikdienā, tur neko nevar darīt. Vara smēre ir ļoti laba iesaku 3M-
Attēls
Sasmērē vadīklas un iekustini, lai ar pirkstiem kustināmas. Galveno cilindru, suportā, arī jāiekustina. Ir speciāls instruments, lai viņu iekustinātu. Ne tik ļoti kā vadīklas, bet ja ar rokām ( ar palielu spēku ) beigās viņš iespiežās tad viss ok, ja nē, jāņem ārā bremžu cilindrs un jāskatās vai ir glābjams + gumiju maiņa obligāti.
Lietotāja avatars
Artis
New one

Atbildes: 444
Pievienojies: 11 Dec 2006 22:56

Atgriezties uz Tehnika & remonti / Technics and repairs

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi