Gen5 kompresija

Tehiskās nianses! Par un ap auto niķiem, defektiem un remontiem! / Celica repairs and technical information

Gen5 kompresija

Atbildēt buch » 25 Aug 2018 21:34

Sveiki. Vajadzēja servisā at restaurēt stūres reiku un pie reizes nomainīja vārstu vāku blīvi. Nepaspēja noregulēt savirzi. Divas dienas pabraucu tāpat. Sajūta bija tāda kā es kuģi aizmugurē velku, vilkme galīgi švaka. OK audzinu uz servisu lai noregulē savirzi. Pēc divām dienām man zvana un prasa kāpēc mašīna nelec.? Šodien zvanīju uz servisu lai painteresēties kad varēšu savu auto savākt, man pasaka ka kompresijas neesot. Esot 3 3.5.. Normāli? Pirms pusotra mēneša meriju 13.8 14.. Un pēkšņi pazudusi, ka tas ir iespējams? Varbūt kādsan apgaismot kur ķerties un ko skatīties? Vai jauns dzinējs jāmeklē.
:)
buch
New one

Atbildes: 5
Pievienojies: 06 Aug 2013 11:37
Atrašanās vieta: kengarags

Re: Gen5 kompresija

Atbildēt buch » 29 Aug 2018 22:25

Tātad! Paldies par izsmelosajam atbildēm. Vēlreiz pārliecinos ka nav šeit nekādas jēgas kaut ko rakstīt.
Ps. Vainu atradu.
Prieks ka palīdzējāt meitenei!
:)
buch
New one

Atbildes: 5
Pievienojies: 06 Aug 2013 11:37
Atrašanās vieta: kengarags

Re: Gen5 kompresija

Atbildēt Silvia » 31 Aug 2018 13:05

buch rakstīja:Tātad! Paldies par izsmelosajam atbildēm. Vēlreiz pārliecinos ka nav šeit nekādas jēgas kaut ko rakstīt.
Ps. Vainu atradu.
Prieks ka palīdzējāt meitenei!

Neņem ļaunā, bet forums kādu laiku ir tā teikt iemidzis... Lielākajai daļai ex kluba un aktīvo foruma biedru vairs nemaz nav celicu. Jaunas sejas neparādās, diemžēl, tāpēc nav kam nodot stafeti!
Prieks, ka izdevās atrast vainu un cerams, esi atkal ielās! :) Lai labi ripo!
Attēls
Lietotāja avatars
Silvia
Toyota Celica Gen7

Atbildes: 4908
Pievienojies: 16 Nov 2008 23:31
Atrašanās vieta: Rīga

Atgriezties uz Tehnika & remonti / Technics and repairs

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi