Reportāža - Auto klubu sporta spēles 2015

CelicaClub.lv rīkotie vai apmeklējamie pasākumi / CelicaClub.lv organized events or events to attend

Reportāža - Auto klubu sporta spēles 2015

Atbildēt Dhainaa » 01 Sep 2015 10:45

2015.gada Auto klubu netradicionālās sporta spēles ir aizvadītas.

22. augustā Latvijas auto klubi sanāca kopā Ķegumā, lai ceturto gadu pēc kārtas mērotos spēkiem dažādās netradicionālās sporta disciplīnās un cīnītos par Ceļojošo auto klubu kausu.

Attēls

Auto klubu sporta spēlēs piedalījās Quattroclub.lv, E46 Club Latvia, E36 Club Latvia, Mercedes Benz Club, Latvijas Honda klubs, E30 klubs, Celica-Club.lv, Latvijas Mazda klubs, DSM Club Latvia un Speedgang.lv.

Auto klubu pārstāvji pirms sacensību sākuma iesildījās ar treneri Hardiju Janovski no Iron Gym.

Attēls

Visas dienas garumā komandas sacentās 4 turnīra disciplīnās

ADParts dvieļbols

Attēls

Fantasy tautas bumba

Attēls

Netradicionālais futbols

Attēls

ADS Security slapjā stafete

Attēls

Kā arī 4 komandu stafetēs

Piedzīvojumu stafete

Attēls

Smaržīgie sieriņi ar Fungi Spray

Attēls

Eparts detaļu trase

Attēls

Glassdoctor riņķi

Attēls

Sacensību laikā auto klubiem vajadzēja būt ātriem, izveicīgiem, radošiem un sadarboties kā komandai pārvarot dažādus šķēršļus.

Visas dienas garumā auto klubu atbalstītājiem bija pieejams bērnu stūrīts ar dažādām spēlēm un foto stūrīts ar dažādu atribūtiku.

Attēls


Pēc obligātajām disciplīnām auto klubi piedalījās draudzības stafetē, kuras mērķis bija veicināt ciešāku auto klubu sadraudzību. Auto klubi tika apvienoti vairākās komandās, kuru uzdevums bija izspēlēt dažādas ainiņas iekš sporta spēlēm, piemēram, kāzas, apmācības jaunajos zemessargos, prezidenta vēlēšanas un deju svētku lieluzvedums. Šeit auto klubu pārstāvji ļāvās izdomai, un tapa ļoti interesanti un aizraujoši priekšnesumi.

Attēls

Attēls

Attēls

Attēls

Pasākuma dalībniekiem visas dienas garumā bija iespēja balsot par trīs nominācijām – Auto klubu kačoks, Seksīgākais zaķis un Skaļākā balss. Uzvarētāji šajās nominācijās saņēma īpaši izveidotus kausus no mikroautobusu nomas „Essex Auto”.

Attēls

CelicaClub Latvija sadarbībā ar pasākuma atbalstītājiem, bija parūpējušies par ļoti iespaidīgu balvu fondu. Sporta spēļu uzvarētāji ieguva dāvanu kartes un veicināšanas balvas no mūsu atbalstītājiem Essex auto, Iglita autocentrs, Glassdoctor.lv, Peldošā pirts pa Daugavu, Rīgas Pulēšanas centrs, Eparts, ADParts, iAuto, Zarumi, Rocket burn, Abi2, ADS Serviss, Veselības laboratorija, Fantasy Park, Atpūtas bāzes, Silvanols, Almont, JFProjects, Force Fix.

Attēls

Šogad Ceļojošo auto klubu kausu ieguva DSM Club Latvia, aiz sevis atstājot Latvijas Mazda klubu un E36 Club Latvia komandas.

Attēls

Celica Club Latvija pasakās visiem auto klubiem par dalību un sadarbības partneriem par atbalstu!

Attēls
@Celica_lv
Lietotāja avatars
Dhainaa
CelicaClub member
CelicaClub member
 
Atbildes: 1528
Pievienojies: 19 Sep 2012 17:17
Atrašanās vieta: Rīga

Atgriezties uz Pasākumi / Events

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi