Kuldīgas dzīres 2015!

CelicaClub.lv rīkotie vai apmeklējamie pasākumi / CelicaClub.lv organized events or events to attend

Kuldīgas dzīres 2015!

Atbildēt Dhainaa » 25 Jūn 2015 17:41

Par tradīciju jau kļuvusi Celica Club dalība Kuldīgas dzīrēs!

Šogad Kuldīgas dzīres svin 20. jubileju, kuru svinēs no 16. līdz 19. jūlijam.
„Jubilārs” gatavs katram no Jums pievērst īpašu uzmanību, ieraujot raibā notikumu un piedzīvojumu virpulī, kurā noteikti atradīsiet ko tieši sev piemērotu. Kā jau jubilejas reizē, godātas tiks gan ,,Dzīru” leģendārās tradīcijas, kuru īpašā aura pulcē skatītāju tūkstošus, gan piedāvāts kas jauns, Kuldīgā un Latvijā vēl neredzēts. :lol:

Pārsteigumi sāksies jau ,,Dzīru” atklāšanā. Ceturtdien, 16. jūlijā, ar krāšņu šovu uz ūdens Kuldīgā viesosies franču teātris ,,Ilotopie”. Īsi pirms pusnakts izrādes ,,Ūdens trakie” fantāziju tēli uzburs grandiozu mitoloģisku stāstu, kurā reāli un pārdabiski tēli iegūs spēju pārvietoties pa ūdens virsmu. Atjaunotā Māras dīķa tumšajā spogulī zaigos krāšņi gaismas efekti, virmos kaislības un sprakšķēdami birs ugunsziedi. Tas noteikti jāredz tieši Kuldīgā, jo nākamās izrādes būs skatāmas Venecuēlā, Japānā, Beļģijā un Portugālē.

Pēc šī krāšņā raibuma, pavisam nesteidzīgi varēsiet sev atklāt naksnīgo Kuldīgas ieliņu šarmu un pagalmu noslēpumus, vai gremdēties skaņu un sajūtu pasaulē klasiskās mūzikas nakts koncertā ,,Mūzika mēnessgaismā”.

Uz ,,Dzīru” laiku Kuldīgā enkuru izmetīs arī publikas īpašie mīluļi - Nīderlandes pirātu koris ,,De Stormvogels”. Leģendāras jūrnieku dziesmas, populāri šlāgeri, joki un jautrība ir tie ieroči ar kuriem šie vīri iekaro skatītāju sirdis visā Eiropā. Pie mums viesos pošas arī dziedātāji un dejotāji no Lietuvas un Polijas.

Tikai un vienīgi ,,Dzīrēs Kuldīgā” būs skatāms un klausāms ar īpašu mīlestību gatavotais šīsvasaras lielkoncerts „Sirds stīgu spēle”, kas Kuldīgas estrādes apmeklētājus saviļņos piektdienas, 17. jūlija vakarā. Aizraujošā muzikālā pastaigā Jūs vedīs populāri solisti, „Mirage Jazz Orchestra” un diriģents Mārtiņš Ozoliņš. Ceļazīmes (biļetes) šim ceļojumam varēsiet iegādāties KKC vai ,,Biļešu paradīzes kasē” jau no 21.maija.

Ja Āfrikā bijušam cilvēkam obligāti jāredz t.s. eksotisko zvēru ,,lielais piecnieks”, tad ,,Dzīru” viesa obligātajā programmā jāiekļauj Alekšupītes pasākumu ,,trio” - ekstrēmais upītes skrējiens, ūdens karnevāls un superatrakcija ,,Zelta ikrs”, kuras košās bumbiņas spēj sagādāt īstus pārsteigumus saviem īpašniekiem.

Īpaši liels un garš šogad solās būt ,,Dzīru” tirgus, uz kuru pieteikties jau tagad steidz tirgotāji no malu malām.

Festivāla galvenajā dienā, sestdien, 18. jūlijā, sagaidīsim svētku kulmināciju - lielo, atraktīvo ,,Dzīru” gājienu un svētku dižballi. Tajā, kopā ar grupu ,,Kraujas Band”, dejas skurbumam varēs ļauties līdz pat četriem rītā, mirkli piestājot vien krāšņā salūta vērošanai naksnīgajās debesīs.

Svētdienas rītā smago metālu pilsētas estrādē rībinās un cilās spēkavīri - Latvijas čempionāta dalībnieki. Ģimeniski mierīgu, bet darbīgu rītu Pilsētas dārzā piedāvās „Šurumburums visai ģimenei”. Festivāla izklaides programmu noslēgs jautrās olu kaujas estrādē, bet saviļņojoši fināla akordi tradicionāli izskanēs Rātslaukumā ,,Dzīru” noslēguma koncertā „Lai dzirkstī prieks”, kurā šogad dominēs operešu melodijas. Ar opereti ir kā ar vieglprātīgu sievieti, kuru publiski visi kritizē, bet klusībā pielūdz. Melodiskums, dramatisms, smalks muzikālais jūtīgums, virtuozs vieglums, spilgti varoņu tēli, romantiski mīlas stāsti, krāšņi tērpi, spožums, elegance, jautrība, humors un dzirkstoša mūzika izcilu mākslinieku izpildījumā!

Dažādu žanru koncerti un izrādes, ballītes, karuseļi un sporta sacensības lieliem un maziem - tā tiešām būs labākā nedēļas nogale šovasar!

,,Dzīres Kuldīgā” nevar aprakstīt, tās jāredz, jādzird un jāsajūt pašiem!

Celica Club draudzīgā bariņā dodas uz Kuldīgu 18.jūlijā, lai kopā ar visiem dotos jautrajā dzīru gājienā! Ja ir vēlme pievienoties un jautri pavadīt sestdienu, droši raksti PM Dhainaai! :lol:

Pavadīsim jautru sestdienu Kuldīgā! :lol: :lol:
@Celica_lv
Lietotāja avatars
Dhainaa
CelicaClub member
CelicaClub member
 
Atbildes: 1528
Pievienojies: 19 Sep 2012 17:17
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Dhainaa » 25 Jūn 2015 17:58

Ieskats 2013./2014. Kuldīgas dzīrēs!

Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
@Celica_lv
Lietotāja avatars
Dhainaa
CelicaClub member
CelicaClub member
 
Atbildes: 1528
Pievienojies: 19 Sep 2012 17:17
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Dhainaa » 20 Jūl 2015 08:54

Paldies visiem par foršajām brīvdienām!!! 8) īpašs paldies Goža, bez tevi kā bez rokām! :lol:

Attēls

Pārējas bildes no Kuldīgas šeit ---> http://failiem.lv/u/pyisvym#

P.S. Jauku visiem darba nedēļu! :lol:
@Celica_lv
Lietotāja avatars
Dhainaa
CelicaClub member
CelicaClub member
 
Atbildes: 1528
Pievienojies: 19 Sep 2012 17:17
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt JackFrost » 20 Jūl 2015 11:47

https://youtu.be/DE1Cpipx7kg?t=19m25s video beigās arī redzami :D
Attēls
Lietotāja avatars
JackFrost
CelicaClub member
CelicaClub member
 
Atbildes: 3879
Pievienojies: 28 Aug 2007 22:04
Atrašanās vieta: Rīga, LMC


Atgriezties uz Pasākumi / Events

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 5 viesi