Reportāža - Auto klubu sporta spēles 2013

CelicaClub.lv rīkotie vai apmeklējamie pasākumi / CelicaClub.lv organized events or events to attend

Reportāža - Auto klubu sporta spēles 2013

Atbildēt Maricjka » 04 Jūl 2013 16:15

Izcīnīts Ceļojošais auto klubu kauss!!!

29.jūnijā sapulcējās sportiskākie Latvijas auto klubi, lai jau otro gadu pēc kārtas cīnītos par Ceļojošo auto klubu kausu!
Attēls
Lai arī laiks šajā nedēļas nogalē nelutināja, 29.jūnija rītā – aktīvākie un draudzīgākie Latvijas auto klubi pulcējās Ķegumā atpūtas bāzē „Zarumi”, lai sacenstos dažādās netradicionālās sporta disciplīnās visas dienas garumā.
Auto entuziasti un sportotāji no lietus nenobijās un uz sporta spēlēm ieradās Latvijas Mercedes-Benz klubs, Latvijas Mazda klubs, E36 Club Latvia, Latvijas Honda Prelude klubs, E46.lv un DSM Club Latvia.

Sporta spēles atklāja pasākuma vadītājs DJ – tuctuc.pro ar uzrunu un CelicaClub Latvija meitenes parūpējās par kopīgu rīta rosmi mūzikas pavadībā, lai pasākuma dalībniekus iesildītu un sakurinātu pirms sporta spēļu sākuma.
Attēls

Visas dienas garumā komandas sacentās šādās disciplīnās:

ADParts dvieļbols

Attēls

Attēls

I Auto slapjā tautas bumba

Attēls

Met pa vējam
Attēls

Attēls

YUASA jaudīgā stafete

Attēls

Attēls

OranžGaraž pirāti

Attēls


Motul viesmīļi

Attēls

Fantasy aplis
Attēls

Profesors Eparta

Attēls

Attēls

Turaidas dārgumi

Attēls

Sacensību laikā auto klubiem vajadzēja atpazīt auto detaļas, pārvarēt dažādus šķēršļus, sadarboties kā komandai, kā arī būt ātriem, izveicīgiem, radošiem un izturīgiem, jo ik pa laikam pasākuma dalībniekus pārsteidza laika apstākļi.

CelicaClub Latvija sadarbībā ar pasākuma atbalstītājiem, bija parūpējušies par ļoti iespaidīgu balvu fondu. Sporta spēļu uzvarētāji ieguva dāvanu kartes un veicināšanas balvas no mūsu atbalstītājiem APE Motors, ADParts, Atputasbazes.lv, Eparts.lv, i Auto.lv, Bluebox, Wess Motors, OranžGaraž, FantasyPark, CityFitness, Glassdoctor, Carparts.lv, sauleskolektors.lv, Siguldas minerālūdens un šūšanas darbnīcas Zarumi.

Attēls
Attēls


Reklāmas kompānija Abi2
visus disciplīnu uzvarētājus apbalvoja ar medaļām, un 1.vietu ieguvēji ieguva speciālas piemiņas balviņas.
Attēls


Paldies atbalstītājiem sauleskolektors.lv, kas bija uz vietas pasākuma laikā un pašu spēkiem novadīja un apbalvoja labākos savā disciplīnā - CelicaClub Latvija komandu!

Attēls


Otro gadu pēc kārtas 1.vietu un Ceļojošo auto klubu kausu ieguva Latvijas Honda Prelude klubs, aiz sevis atstājot DSM Club Latvia un E36 Club Latvia komandas.

1.vieta - Latvijas Honda Prelude klubs

Attēls

2.vieta – DSM Club Latvia un 3.vieta – E36 Club Latvia

Attēls

Attēls

Noslēdzoties pasākuma oficiālajai daļai par pasākuma dalībniekiem tālāk rūpējās pasākuma vadītājs DJ–tuctuc.pro, kurš ar izcilu mūziku un pārsteidzoši košu gaismu šovu pārsteidza visus pasākuma dalībniekus.

Attēls

CelicaClub Latvija pateicas visām komandām, sadarbības partneriem un pasākuma vadītājam, kuri palīdzēja šim pasākumam notikt!


Tiekamies 2014.gadā!
Pēdējo reizi labojis Maricjka - 27 Aug 2014 08:03, labots 10 reizes.
Lietotāja avatars
Maricjka
CelicaClub member
CelicaClub member
 
Atbildes: 5579
Pievienojies: 12 Okt 2007 23:45
Atrašanās vieta: RigaAtgriezties uz Pasākumi / Events

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi