Reportāža - Autoklubu sporta spēles 2012

CelicaClub.lv rīkotie vai apmeklējamie pasākumi / CelicaClub.lv organized events or events to attend

Reportāža - Autoklubu sporta spēles 2012

Atbildēt zirdzinsh » 07 Aug 2012 16:04

Šogad CelicaClub Latvija aizsāka jaunu tradīciju Latvijas auto klubu pasaulē – cīņu par Ceļojošo Sporta spēļu kausu. Galvenais pasākuma mērķis ir katru gadu apvienot auto klubus kopīgā sporta un atpūtas pasākumā, veicinot savstarpēju komunikāciju un sadarbību.
Attēls

4.augusta rītā seši aktīvākie Latvijas auto klubi pulcējās Ķeguma novada „Zarumos”. Kā pirmā ieradās Mercedes-Benz un BabeRacing apvienotā komanda, kam sekoja BMW E46, BMW E36, Latvijas Mazda klubs, Latvijas Honda Prelude klubs un JDM.lv komandas dalībnieki.

Sacensības tika atklātas ar visiem kopīgu rīta rosmi uzmundrinošas mūzikas pavadībā, lai dalībnieki uzņemtu pozitīvisma lādiņu 10 stundas ilgajai cīņai par uzvaru.

Attēls
Attēls

Turpinājumā komandas sacentās 4 klasiski improvizētās disciplīnās:

Dvieļbols
Attēls

Oranžais ārprāts
Attēls

Futbijs
Attēls

Rubbers slapjā tautas bumba
Attēls

Un 4 dažādās stafetēs, kuru veiksmīgai izpildei auto klubiem bija jābūt ne tikai pietiekami ātriem, fiziski izturīgiem un radošiem, bet arī sadarboties spējīgiem un psiholoģiski noturīgiem.

Plakanā pēda
Attēls

Apreibušais dzenis
Attēls

FantasyPark slapjie roņi
Attēls

Pazudušais dēls
Attēls

Kā pēdējais komandu uzdevums bija iepriekš sagatavots mājasdarbs, kura laikā sporta spēļu dalībniekiem bija iespēja demonstrēt iepriekš sagatavotu priekšnesumu par savu auto klubu.
Attēls

Šeit nepārspējami un ļoti pārliecinoši uzvaras laurus plūca BMW E36 autoklubs.
Attēls
Attēls


CelicaClub Latvija sadarbībā ar pasākuma atbalstītājiem bija parūpējušies par ļoti iespaidīgu balvu fondu. Sporta spēļu disciplīnu uzvarētāji ieguva – Gros Auto dāvanu kartes 100Ls, 75Ls un 50Ls vērtībā, bezmaksas boulinga un biljarda spēlēs no FantasyPark, īpaši noderīgus komplektus un dāvanas no Rubbers, bezmaksas auto salona ķīmiskās tīrīšanas, savirzes regulēšanas un dāvanu kartes no Oranž Garaž, bezmaksas sporta kluba CityFitness apmeklējumus, BTA klientu lojalitātes kartes un veicināšanas balvas no šūšanas darbīnas „Zarumi”. Dzeramo ūdeni visas dienas garumā nodrošināja „Lāsīte”, savukārt apbalvojuma medaļas nodrošināja reklāmas kompānija Abi2.
Attēls
Attēls
Attēls

Ļoti spraigā cīņā visas dienas garumā, ar tikai viena punkta pārsvaru, 1.vietu un Ceļojošo auto klubu kausu 2012.gadā ieguva Latvijas Honda Prelude klubs, aiz sevis atstājot BMW E36 auto entuziastus. Savukārt 3.vietu izcīnīja JDM.lv komanda.

1.vieta - Latvijas Honda Prelude klubs
Attēls

2.vieta - E36 klubs
Attēls

3.vieta - JDM.lv
Attēls

Pasākuma noslēgumā visus pārsteidza talantīgā Okartes skatuves dalībniece Anita Intaite jeb Košā, kas bija tērpusies spilgti rozā CelicaClub Latvija kreklā, un priecēja sporta spēļu dalībniekus ar savu uzstāšanos.

Attēls

Paldies visiem par piedalīšanos un tiekamies nākamgad, lai turpinātu Sporta spēļu kausa ceļojumu un atkal lieliski pavadītu laiku visi kopā! :lol:
Kas ar sidriņu uz mītu brauc, vakarā jau vesels draugs!
Jaunas auto daļas - lētāk kā citur!
Lietotāja avatars
zirdzinsh
CelicaClub member
CelicaClub member
 
Atbildes: 7040
Pievienojies: 26 Jūl 2007 14:50
Atrašanās vieta: Riga, Upesciems

Atbildēt zirdzinsh » 07 Aug 2012 16:49

Atsauksmes no sporta spēļu dalībniekiem:

MBClub.lv
AMGRacer: tikko ierados majas no pasakums, esmu loti apmierināts par organizāciju. Liels paldies Celicas klubam!

Papis: Tikko arī es ierados mājās. Mēs ar Jolantu mazlietiņ uzkavējāmies "afterītī" galu galā "Celica" klubs bija centies, pat pārcentušies un sarūpējuši eliksīru dvēselei - koncertu. Celica klubs Malači, Meitenes organizatores - cepuri nost viņu priekšā, šitādu darbu paveikuši - no viņiem ir ko mācīties pasākuma organizēšanā.

C180: Ko gan lai te piebilst... Lielum lielais paldies par iespēju piedalīties šajā pasākumā! Visu cieņu Celica Club par organizēšanu, kas bija tiešām augstā līmenī.

Mizx Arī pievienojos teiktajam, ka pasākums bija ļoti labs un žēl, ka bijām tik maz, jo liekas rokas un kājas mums noderētu, 10 stundu sportošana mūsu rindas uz beigām mazliet pat iedragāja, tomēr nekur nepadevāmies un visu godam nospēlējām un izdarījām. Organizatori bija malači, cepuri nost par tik daudzskaitlīgu dalību spēļu organizācijā! Pasākums tiešām izdevies!

E36.lv
Podziņa: Pasākums bija vienkārši super, super, superīgs. Sāp visas maliņas visu dienu sportojot, bet šīs ir patīkamās sāpītes. Nevaru vien sagaidīt nākošo līdzīgo pasākumu.. E 46 klubs , Mazda klubs, Mercedes klubs + baberacing arī rullē.

Sabinchix: Paldies tiešām liels Celica clubam par sporta spēlēm, wiss bij baigi forši. Tad jau tiekamies kādos citos pasākumos.

RENIO: Tiešām THE BIGEST RESPECT organizatoriem. Viss bija līmenī. Ar nepacietību, jau gaidu nākamās sporta spēles. Kā arī protams paldies pasākuma atbalstītājiem! Bija super balviņas.

možais: Jā tiešām milzīgs, milzīgs paldies organizētājiem.. - pasākums izdevies uz visiem 100 % . Dienas gaitā iegūtas milzumdaudz pozitīvas emocijas... Ar nepacietiibu gaidu nākamo gadu. Malači CelicaClub.

Ruu: Kā mana draudzene (Mad) mājupceļā teica - Pasākumam dodu 10 balles!

E46.lv
CaTzz:
Pasakums bija patiesham super. Labi pavadits laiks un labak iepaziti e46.lv useri.

Kristapito: Tieši tā pilnībā piekrītu Catzz , ka pasākums izdevās uz 100%.

ArtE46: Jā! Pasākums izdevies. Liels paldies Celica klubam par uzrīkoto pasākumu!

Krii: Paldies par foršo pasākumu!

Aleens: Piekrītu ArtE46, ka liels paldies Celica klubam par organizēšanu. Gaidam arī celica klubu uz tikšanos mini mītiņos 4dienās, gan arī pie jums pieriposim.

Gra: Pasākums bija super! Prieks par forši sakarīgajiem cilvēkiem un protams CelicaClub.lv

Mazdaklubs.lv
Helix: Paldies Jums, par superīgo pasākumu, man šķiet bija izdevies ļoti labi!

JDM.lv
Dipo: Pasākums bija uzrīkots godam, laika apstākļi arī bija ļoti labi.
Kas ar sidriņu uz mītu brauc, vakarā jau vesels draugs!
Jaunas auto daļas - lētāk kā citur!
Lietotāja avatars
zirdzinsh
CelicaClub member
CelicaClub member
 
Atbildes: 7040
Pievienojies: 26 Jūl 2007 14:50
Atrašanās vieta: Riga, Upesciems


Atgriezties uz Pasākumi / Events

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi