Logu aspkalosanas suknitis.

Toyota automašīnu tehnikas un remonta jautājumi / Other Toyota repairs and technical information

Logu aspkalosanas suknitis.

Atbildēt Viesha » 09 Jan 2013 21:44

Sveicinati! Man jautajums par celicu gen7 logu apsmidzinasanas sukniti tada liieta ka vins nobeidzas viss kirdik ieksa saests no mitruma. Nopirkt jaunu tadu maksa nenormaligi dargi letakais bija 60Ls un analogu nepiedava varbut kadam ir aizkeries kads lietots ka varetu nopirkt par sapratigu cenu? un vispar kapec vinam pie pumpi nak tris vadi?
Un vell sodien peksni pasi no sevis saka stradat logu tiritaji vinus nesledzot ieksa pa laikam izsledzas tad atkal iesledzas bet apstadinat vinus nekadigi nevar iznemot ja izrauj drosinataju vai izsledzot aizdedzi tam gadijuma nevar but sakars ar to sukniti kad vins tur nav? vai ari releja kirdik?
Viesha
New one

Atbildes: 22
Pievienojies: 02 Dec 2012 00:27
Atrašanās vieta: Ventspils

Re: Logu aspkalosanas suknitis.

Atbildēt siii » 09 Jan 2013 21:56

Viesha rakstīja:Sveicinati! Man jautajums par celicu gen7 logu apsmidzinasanas sukniti tada liieta ka vins nobeidzas viss kirdik ieksa saests no mitruma. Nopirkt jaunu tadu maksa nenormaligi dargi letakais bija 60Ls un analogu nepiedava varbut kadam ir aizkeries kads lietots ka varetu nopirkt par sapratigu cenu? un vispar kapec vinam pie pumpi nak tris vadi?
Un vell sodien peksni pasi no sevis saka stradat logu tiritaji vinus nesledzot ieksa pa laikam izsledzas tad atkal iesledzas bet apstadinat vinus nekadigi nevar iznemot ja izrauj drosinataju vai izsledzot aizdedzi tam gadijuma nevar but sakars ar to sukniti kad vins tur nav? vai ari releja kirdik?

sveika!
Mums bija tāda pati problēma, izmeklējāmies to sūknīti,, beigās nopirkām analogu Gros Auto :) pa 3 LVL :)
bet vins smidzina tikai priekšā.
a vecajam ir 3 vadi tapēc , ka vinš smidzina gan uz priekšjiem tīrītājiem, gan uz pakaļējiem :)
Ja tev īpaši nevajag smidzināt uz pakaļējiem, tad vari iegādāties šõ pa 3 LVL :)
vinš ir universālais ...
izrauj veco sūknīti un parāi Gros Auto, iedos Tev to, bet štekeris būs jāpārtaisa.
Lietotāja avatars
siii
Toyota Celica Gen7

Atbildes: 3024
Pievienojies: 09 Jūl 2010 08:02
Atrašanās vieta: Valdlauči

Atbildēt Viesha » 09 Jan 2013 22:07

Sveiks ne vis sveika :D
Pf ne nu var jau ta bet esmu tiri pedantisks uz tadam lietam un patik ka strada viss kas masinai ir paredzets :roll: Bet kas ar tiem logu tiritajiem kapec vini sledzas ieksa kad gri kadam nav bijis ta?
A un mums Ventspili nav Gros Auto jo mums ir pilseta ar ritdienu :lol: :)
Viesha
New one

Atbildēt Silvia » 09 Jan 2013 22:10

Es pagajuso gad ar mainiiju, bet man kkur pazina dabuja originalo par nelielam naudinam. Uzjautashu, varbut atceresies, kur. ;)
Attēls
Lietotāja avatars
Silvia
Toyota Celica Gen7

Atbildes: 4903
Pievienojies: 16 Nov 2008 23:31
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Viesha » 09 Jan 2013 22:14

Es tikko sazvanijos Jelgava var dabut orginalo no donora lietotu redzes cik prasis un tomeram tas ir lietots...
Viesha
New one

Atbildēt siii » 09 Jan 2013 22:16

Viesha rakstīja:Sveiks ne vis sveika :D
Pf ne nu var jau ta bet esmu tiri pedantisks uz tadam lietam un patik ka strada viss kas masinai ir paredzets :roll: Bet kas ar tiem logu tiritajiem kapec vini sledzas ieksa kad gri kadam nav bijis ta?
A un mums Ventspili nav Gros Auto jo mums ir pilseta ar ritdienu :lol: :)

piedod, es noturēju Tevi par viņu :oops:
nē ar to, ka slēdzas iekšā kad grib , mums nav bijis
Lietotāja avatars
siii
Toyota Celica Gen7

Atbildēt Viesha » 09 Jan 2013 22:20

Busu tiesam pateicigs par jebkuru padomu par logu tiritajiem, jo tas tiesam tracina ka vini tur kustas kad man nevajag :cry:
Viesha
New one

Atbildēt mattrikss » 09 Jan 2013 23:16

nu man bija problēma tādi pati,vaina bij tajā ka man nebija padkriļņiki un celicai sanāk ka drošinātāju un releju kaste ir virs spārna,tāpēc uz vadiem nonāca mitrums un viņi sāka palikt jau zili.
Elektriķis visu notīrija, uzliku tos padkriļņikus un viss kedā!!!!
der kvoken pa baloten-hujakt hujakt!!!!
Lietotāja avatars
mattrikss
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 891
Pievienojies: 13 Dec 2007 10:50
Atrašanās vieta: Riiga

Atbildēt Viesha » 10 Jan 2013 18:13

man gan tas ir ielikt tik tads apjats mosk man tas pats paldies ;)
Viesha
New one

Atbildēt Viesha » 14 Jan 2013 20:27

Paldies par padomiem ko devat beidzot visu esmu sataisijis sodien nopirku sukniti orginalo un logu tiritaji ari vairs nesledzas ieksa :lol: Vainigs bija mitrums, bija ticis salona uz sledza kontaktiem to paris stundas pazaveju un viss ok var atkal laist drosi dzive :)
Viesha
New one

Atbildēt siii » 15 Jan 2013 07:45

Viesha rakstīja:Paldies par padomiem ko devat beidzot visu esmu sataisijis sodien nopirku sukniti orginalo un logu tiritaji ari vairs nesledzas ieksa :lol: Vainigs bija mitrums, bija ticis salona uz sledza kontaktiem to paris stundas pazaveju un viss ok var atkal laist drosi dzive :)

pa cik tad beigās nopirki sūknīti? un no kā?
Lietotāja avatars
siii
Toyota Celica Gen7

Atbildēt Viesha » 15 Jan 2013 21:32

pa 10Ls Jelgava autokapseta atklati sakot tas atmaksajas un suknitis ari bija svaigs pat hermetiskais blivejums nekur nebija bojats ;)
Viesha
New one

Atbildēt siii » 16 Jan 2013 07:41

Viesha rakstīja:pa 10Ls Jelgava autokapseta atklati sakot tas atmaksajas un suknitis ari bija svaigs pat hermetiskais blivejums nekur nebija bojats ;)

supper :)
Lietotāja avatars
siii
Toyota Celica Gen7

Atbildēt eozz » 19 Jan 2013 10:59

es arī izlīdzējos ar grosauto alternatīvu par 3,40 Ls... Priekšējam stiklam špricē un pagaidām var dzīvot arī tā :) tikai šķiet, ka viens sprauslas kanāls aizkakājies, kaut kā šķībi un vāji šauj, otrs gan no sirds :)

Starp citu, kāds ir lietojis Champion grafīta logu slotiņas? Man īsā krīt uz nerviem, nepiespiežas normāli.
Do you even lift?
www.hefaists.lv
Attēls

2ZZ sounds better than Jay-Z!
Lietotāja avatars
eozz
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 476
Pievienojies: 03 Dec 2007 19:59

Atbildēt Silvia » 19 Jan 2013 11:01

eozz rakstīja:es arī izlīdzējos ar grosauto alternatīvu par 3,40 Ls... Priekšējam stiklam špricē un pagaidām var dzīvot arī tā :) tikai šķiet, ka viens sprauslas kanāls aizkakājies, kaut kā šķībi un vāji šauj, otrs gan no sirds :)

Starp citu, kāds ir lietojis Champion grafīta logu slotiņas? Man īsā krīt uz nerviem, nepiespiežas normāli.

Es visu laiku lietoju tās slotiņas ;)
Attēls
Lietotāja avatars
Silvia
Toyota Celica Gen7

Atbildēt siii » 19 Jan 2013 11:01

eozz rakstīja:es arī izlīdzējos ar grosauto alternatīvu par 3,40 Ls... Priekšējam stiklam špricē un pagaidām var dzīvot arī tā :) tikai šķiet, ka viens sprauslas kanāls aizkakājies, kaut kā šķībi un vāji šauj, otrs gan no sirds :)

Champion lietojam visu laiku, tikai nezinu vai grafīta tās ir :)
Gadam pietiek :)
Lietotāja avatars
siii
Toyota Celica Gen7

Atbildēt eozz » 19 Jan 2013 11:15

siii rakstīja:

Nu a jums tā, kas labajā pusē, īsā, normāli tīra? man viņa tikai pusi garuma ir kontaktā ar stiklu, puse ūdens paliek neaizķerta :D

tipa tāda slotiņa Attēls
Do you even lift?
www.hefaists.lv
Attēls

2ZZ sounds better than Jay-Z!
Lietotāja avatars
eozz
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 476
Pievienojies: 03 Dec 2007 19:59

Atbildēt Silvia » 19 Jan 2013 11:37

eozz rakstīja:
siii rakstīja:

Nu a jums tā, kas labajā pusē, īsā, normāli tīra? man viņa tikai pusi garuma ir kontaktā ar stiklu, puse ūdens paliek neaizķerta :D
tipa tāda slotiņa Attēls

Es savu burtiski pāris mēnešus atpakaļ nomainīju! Tīra ļoti labi pa visu laukumu! :)
Attēls
Lietotāja avatars
Silvia
Toyota Celica Gen7

Atbildēt eozz » 19 Jan 2013 11:38

hmmm, cik garu pirki?
Do you even lift?
www.hefaists.lv
Attēls