Radiators

Toyota automašīnu tehnikas un remonta jautājumi / Other Toyota repairs and technical information

Radiators

Atbildēt laurich » 26 Jūl 2012 21:33

Sveiki.Nesen iegādājos toyota celica 1.6 16valves sti. Man vajadzētu mainit radiatoru. Es gribeju zināt,mosk kads ir meģinājis pielāgot no kādas citas japāņa automašīnas?
laurich. :)
laurich
Toyota Celica Gen5

Atbildes: 41
Pievienojies: 26 Jūl 2012 21:21
Atrašanās vieta: Kuldiga

Re: radiators.

Atbildēt CAHbKA » 26 Jūl 2012 21:46

laurich rakstīja:Sveiki.Nesen iegādājos toyota celica 1.6 16valves sti. Man vajadzētu mainit radiatoru. Es gribeju zināt,mosk kads ir meģinājis pielāgot no kādas citas japāņa automašīnas?

так ты посмотры что бы трубки подошли и всё :) кстате покажи хоть фотки машины? :)
Lietotāja avatars
CAHbKA
New one

Atbildes: 51
Pievienojies: 20 Okt 2008 07:37
Atrašanās vieta: Livani

Atbildēt laurich » 26 Jūl 2012 21:59

CAHbKA rakstīja:
laurich rakstīja:Sveiki.Nesen iegādājos toyota celica 1.6 16valves sti. Man vajadzētu mainit radiatoru. Es gribeju zināt,mosk kads ir meģinājis pielāgot no kādas citas japāņa automašīnas?

так ты посмотры что бы трубки подошли и всё :) кстате покажи хоть фотки машины? :)

krieviski maz saprotu,bet cik nopratu,tad man vajag zināt kā nāk trubiņas,ja? diemžēl šobrīd es nevaru safočēt bildes,jo man nav kameras. Bet to varu izdarīt tuvakajā laikā. ;) Itkā man viens cilvēks teica,ka varētu pielāgot no galanta,un ari minēja kautko par tam trubām.

Jūtu,ka būs daudz jāieliek mašīnā,lai viņa būtu braucama. :D pa 150 latiem iegādājos,bija zālē ieaugusi,bet esmu apņēmies viņu atdzīvināt. ;)
laurich
Toyota Celica Gen5

Atbildēt Palma » 27 Jūl 2012 00:02

laurich rakstīja:
CAHbKA rakstīja:

krieviski maz saprotu,bet cik nopratu,tad man vajag zināt kā nāk trubiņas,ja? diemžēl šobrīd es nevaru safočēt bildes,jo man nav kameras. Bet to varu izdarīt tuvakajā laikā. ;) Itkā man viens cilvēks teica,ka varētu pielāgot no galanta,un ari minēja kautko par tam trubām.

Jūtu,ka būs daudz jāieliek mašīnā,lai viņa būtu braucama. :D pa 150 latiem iegādājos,bija zālē ieaugusi,bet esmu apņēmies viņu atdzīvināt. ;)

Kam tev tur ko pielagot vnk panem noperc lietotu izmaksas aptuveni 20ls plus tosols un miers mājās nevis tur ko čakarēties ar skruvju vietam utt saku bus vieglak un ar mazak galvassapem ;)

Zinu jo man pasam bij Gen5 1.6 un ari radiators nobeidzas taka saku ieej ss.lv paskaties saku dargi nebus ;)
This is no rocket science - it's TOYOTA !!!

Eagle Talon TSi AWD
Dodge Grand Caravan 3.8 LPG Sold
Toyota Celica Gen7 Sold
Toyota Celica Gen 5 Sold
Lietotāja avatars
Palma
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 1825
Pievienojies: 12 Aug 2010 00:11
Atrašanās vieta: Rīga,ķegums

Atbildēt laurich » 27 Jūl 2012 06:43

Palma rakstīja:
laurich rakstīja:
CAHbKA rakstīja:

Kam tev tur ko pielagot vnk panem noperc lietotu izmaksas aptuveni 20ls plus tosols un miers mājās nevis tur ko čakarēties ar skruvju vietam utt saku bus vieglak un ar mazak galvassapem ;)

Zinu jo man pasam bij Gen5 1.6 un ari radiators nobeidzas taka saku ieej ss.lv paskaties saku dargi nebus ;)

Nū jā piekrītu tev. Vienkārši biju domājis dabūt pa velti kādu,jo strādāju šrotā.;)
laurich
Toyota Celica Gen5

Atgriezties uz Tehnika & remonti / Technics and repairs

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis