Automūzika

Par visu un neko / About all and nothing

Automūzika

Atbildēt Antra » 25 Jūl 2016 07:58

Sveiki, tauta!
Kā tad īsti ir, vai es esmu vienīgā, kurai ir speciāla mūzika, kuru klausos tikai braucot? Ko tad īsti klausāties? Jūs vispār piešķirat nozīmi tam, kas skan brauciena laikā, jeb arī radio ir pietiekoši labs?
Antra
New one

Atbildes: 3
Pievienojies: 25 Jūl 2016 07:23

Re: Automūzika

Atbildēt JackFrost » 25 Jūl 2016 10:07

Antra rakstīja:Sveiki, tauta!
Kā tad īsti ir, vai es esmu vienīgā, kurai ir speciāla mūzika, kuru klausos tikai braucot? Ko tad īsti klausāties? Jūs vispār piešķirat nozīmi tam, kas skan brauciena laikā, jeb arī radio ir pietiekoši labs?

Sveika!

Mēs te sarakstam mūziku ko pārsavarā klausās šejienieši
viewtopic.php?f=1&t=535

Iespējams kautkas sakrīt arī ar Tavu gaumi :D

Bet tur gan pasen tas pēdējais ieraksts :D tā kā jaunāko klausāmo vari updeitot ja ir kas foršāks :D
Attēls
Lietotāja avatars
JackFrost
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 3874
Pievienojies: 28 Aug 2007 22:04
Atrašanās vieta: Rīga, LMC

Atbildēt Dhainaa » 25 Jūl 2016 14:32

Sveika Antra!
Prieks redzēt tevi forumā.
Ar to mūzki man, piemēram, ir galīgi dažādi un viss ir ļoti atkarīgs no garastāvokļa, kad labs, tad, protams, kāds ātrāks, ritmiskāks gabals, bet ir reizes, kad gribas ko nomierinošu :) Kas ietilpst tavā speciālajā mūzikā? ;)
@Celica_lv
Lietotāja avatars
Dhainaa
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 1528
Pievienojies: 19 Sep 2012 17:17
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Ketlina » 25 Jūl 2016 18:46

Sveika!
Varu klausīties dažādu mūziku, bet piekritēja esmu deju mūzikai un alternatīvajai. Radio ar varu klausīties, bet pārsvarā klausos flashkā sarakstītu mūziku, kas aktuāls manai sirdij. Un pats galvenais - skaļi!!!! :)
Lietotāja avatars
Ketlina
New one

Atbildes: 10
Pievienojies: 01 Mai 2016 09:24

Atbildēt Dhainaa » 28 Jūl 2016 11:35

Ketlina rakstīja:Sveika!
Varu klausīties dažādu mūziku, bet piekritēja esmu deju mūzikai un alternatīvajai. Radio ar varu klausīties, bet pārsvarā klausos flashkā sarakstītu mūziku, kas aktuāls manai sirdij. Un pats galvenais - skaļi!!!! :)

Par skaļumu tas gan, vienmēr esmu teikusi, ka man auto ir svarīgi laba, skaļa mūzika.
Pēdējā laikā gan pa radio liekas, ka laiž vienu un to pašu, jau mazliet prasās, kad beidzot būs kas jauns un savādāks :D
@Celica_lv
Lietotāja avatars
Dhainaa
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildēt JackFrost » 28 Jūl 2016 23:12

Jāpamaina stacijas :D
Attēls
Lietotāja avatars
JackFrost
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildēt Antra » 29 Jūl 2016 13:43

Man ir tā, ka braucot, sevišķi garos gabalus, klausos klasisko mūziku. Kaut ko no Bethovena, Verdi, Baha. Tas gan ir nedaudz dīvaini, jo neesot pie stūres, neko tādu neklausos (ja neskaita Lielās Ģildes apmeklējumus reizi ceturksnī). Bet pie stūres man vajag vairāk koncentrēties braukšanai, tāpēc vajag klausīties kaut ko, kas, neteiksim, ka nepatīk, bet kam gluži vienkārši būtu sarežģītāk padziedāt līdzi :D
Antra
New one

Atbildēt Antra » 29 Jūl 2016 13:50

:oops:
JackFrost rakstīja:

Mēs te sarakstam mūziku ko pārsavarā klausās šejienieši
http://celicaclub.lv/forums/viewtopic.php?f=1&t=535

Sorry, nepamanīju šo tēmu :oops:
Antra
New one

Atbildēt Maaris » 01 Aug 2016 08:54

Es parasti klausos tos izpildītājus, uz kuru koncertiem drīzumā domāju doties. Piemēram, nesen Dopethrone uzstājās Nabaklab. Tad nu kādu nedēļu pirms viņu koncerta pārslēdzos uz viņiem. Nu labi, ko tur slēpt, viņi vēl aizvien ir mana songlista augšgalā :D

Bet lielākoties tas ir kaut kas no metāla, no Sludge/Doom, ko arī ikdienā mājās klausos. Tā kā par automūziku to īsti nenosauks (jo neklausos jau tikai esot auto :) )
Maaris
New one

Atbildes: 1
Pievienojies: 29 Jūl 2016 13:52

Atbildēt Ritma » 01 Aug 2016 14:37

Man radio ir ierastais pavadonis. Parasti tas ir radio Tev.
Ritma
New one

Pievienojies: 01 Aug 2016 08:58

Atbildēt Liiva » 01 Aug 2016 15:56

Latviešu mūziku neviens no Jums neklausās?
Liiva
New one

Pievienojies: 01 Aug 2016 15:41

Atbildēt JackFrost » 02 Aug 2016 06:08

Nav ne vainas arī latviešu mūzikai :) Agrāk bija visādi diski usb un savi playlisti, nu jau man radiostacijas skan biežāk laikam pat pārāk bieži :D Citreiz pat braucot klausos Ar dziesmu par dzīvi kur vairāk runā kā mūzika skan :D Laikam Vecums nāk virsū :D
Attēls
Lietotāja avatars
JackFrost
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildēt Silvia » 03 Aug 2016 16:24

Man dikti patīk latviešu mūzika, pils sarakstīts, bet reizēm uznāk, ka gribas vnk radio. Tagad topā man ir vietējais radio, kur pārsvarā skan vecie ārzemju gabali, reizēm kas no mūsdienu, bet dienā max 1 reizi dziesma tiek atskaņota (ne tā kā Eiropas hītos :D)
Attēls
Lietotāja avatars
Silvia
Toyota Celica Gen7

Atbildes: 4903
Pievienojies: 16 Nov 2008 23:31

Atbildēt Dhainaa » 08 Aug 2016 16:00

Latviešu mūzika ir topā! Gan vecie labie gabali, gan arī jaunie.. principā mums mašīnā skan gan angļu, latviešu, krievu mūzika :)
@Celica_lv
Lietotāja avatars
Dhainaa
CelicaClub member
CelicaClub member

Atgriezties uz Priekšnams / Lobby

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 2 viesi