policijas mīļās vietas, soda punkti and stuff

Par visu un neko / About all and nothing

Atbildēt Silvia » 08 Dec 2012 10:38

Attēls
Lietotāja avatars
Silvia
Toyota Celica Gen7

Atbildes: 4903
Pievienojies: 16 Nov 2008 23:31
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Silvia » 09 Dec 2012 00:23

Šodien braucot pa Rīgu Jūrmalas virzienā stāvēja 4 ekipāžas! Viņu ir ka biezs... un ķer visus: gājējus, velosipēdistus un autovadītājus!
Attēls
Lietotāja avatars
Silvia
Toyota Celica Gen7

Atbildēt Silvia » 22 Jan 2013 13:04

Šodien redzēju, ka bija apturēts viens par to, ka nav redzems numurs (viss dubļos), laikam izrakstīja brīdinājumu un turpat uz vietas lika notīrīt! Tā kā, neaizmirstam notīrīt! ;)
Attēls
Lietotāja avatars
Silvia
Toyota Celica Gen7

Atbildēt Maricjka » 22 Jan 2013 13:18

Silvia rakstīja:Šodien redzēju, ka bija apturēts viens par to, ka nav redzems numurs (viss dubļos), laikam izrakstīja brīdinājumu un turpat uz vietas lika notīrīt! Tā kā, neaizmirstam notīrīt! ;)

Jā, mums ar tā gadījās. 131 apturēja, un lika nosaukt numuru :D bet nekādu brīdinājumu neizrakstīja. :)
Lietotāja avatars
Maricjka
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 5579
Pievienojies: 12 Okt 2007 23:45
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt Raimic » 23 Jan 2013 00:22

Silvia rakstīja:Šodien braucot pa Rīgu Jūrmalas virzienā stāvēja 4 ekipāžas! Viņu ir ka biezs... un ķer visus: gājējus, velosipēdistus un autovadītājus!

Par gājējiem un riteņbraucējiem pilnīgi piekrītu,viņus vajag sodīt vēl nežēlīgāk par autotransporta vadītājiem.CSN ir attiecināmi kā uz vieniem,tā uz otriem.
Rodas jautājums,kāpēc,ja šoferis pārbrauc krustojumu pie sarkanās gaismas,tiek uzskatīts par rupju pārkāpēju,bet gājējs ejot pāri pa sarkano gaismu ir jālaiž.
Bija kuriozs atgadījums Tallinā,saistīts ar brauktuves šķērsošanu,bet to kādā sabraukšanā izstāstīšu...
Nekad nesaki-NEKAD
Lietotāja avatars
Raimic
Toyota Celica Gen5

Atbildes: 100
Pievienojies: 09 Jan 2013 23:56

Atbildēt Palma » 23 Jan 2013 08:41

Raimic rakstīja:
Silvia rakstīja:Šodien braucot pa Rīgu Jūrmalas virzienā stāvēja 4 ekipāžas! Viņu ir ka biezs... un ķer visus: gājējus, velosipēdistus un autovadītājus!

Par gājējiem un riteņbraucējiem pilnīgi piekrītu,viņus vajag sodīt vēl nežēlīgāk par autotransporta vadītājiem.CSN ir attiecināmi kā uz vieniem,tā uz otriem.
Rodas jautājums,kāpēc,ja šoferis pārbrauc krustojumu pie sarkanās gaismas,tiek uzskatīts par rupju pārkāpēju,bet gājējs ejot pāri pa sarkano gaismu ir jālaiž.
Bija kuriozs atgadījums Tallinā,saistīts ar brauktuves šķērsošanu,bet to kādā sabraukšanā izstāstīšu...

Vecīt tik nepiemirst ;)
This is no rocket science - it's TOYOTA !!!

Eagle Talon TSi AWD
Dodge Grand Caravan 3.8 LPG Sold
Toyota Celica Gen7 Sold
Toyota Celica Gen 5 Sold
Lietotāja avatars
Palma
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 1825
Pievienojies: 12 Aug 2010 00:11
Atrašanās vieta: Rīga,ķegums

Atbildēt Raimic » 24 Jan 2013 00:02

Palma rakstīja:
Raimic rakstīja:

Vecīt tik nepiemirst ;)

Nu nav jau gluži 18,bet atmiņa pagaidām funkcionē bez kasjakiem... :-D
Nekad nesaki-NEKAD
Lietotāja avatars
Raimic
Toyota Celica Gen5

Atbildes: 100
Pievienojies: 09 Jan 2013 23:56

Atbildēt Silvia » 30 Jūl 2013 20:16

Fotoradari joprojām ir ielās... esam uzmanīgi! ;)
Attēls
Lietotāja avatars
Silvia
Toyota Celica Gen7

Atbildēt Silvia » 21 Nov 2013 09:50

Attēls
Lietotāja avatars
Silvia
Toyota Celica Gen7

Atbildēt Edzy » 21 Nov 2013 11:47

Vakar Sarkandaugavā ap 23:47 mani noturēja, papļāpāju, padalījos ar dokumentiem un palaida mani vaļā :) Pirmo reizi tik jauki sanāca, jo nebiju neko noziedzies :lol: :D
Edzy
New one

Atbildes: 329
Pievienojies: 07 Jūl 2013 21:38

Atbildēt Maricjka » 21 Nov 2013 11:58

Esat piefiksējuši, ka jau kādu laiku policija taisa reidus, kad sabrauc kopā vairākas ekipāžas vienā vietā, gar ceļa malām tiek izliktas pagaidu zīmes, sākumā 50, pēc paris metriem 30, un pēc pāris metriem stop policija. Un tiek pilnībā visas mašīnas apturētas, un pārbaudītas.

Pati tādai izbraucu cauri pirms divām nedēļām uz Siguldas šosejas pretim Brālim, bet man paveicās, jo viņi vai nu gatavojās sākt, vai bija jau beiguši.

Bet man kolēģi ir trāpījušies uz šādiem arī citās vietās.
Lietotāja avatars
Maricjka
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildēt Silvia » 21 Nov 2013 12:26

Maricjka rakstīja:Esat piefiksējuši, ka jau kādu laiku policija taisa reidus, kad sabrauc kopā vairākas ekipāžas vienā vietā, gar ceļa malām tiek izliktas pagaidu zīmes, sākumā 50, pēc paris metriem 30, un pēc pāris metriem stop policija. Un tiek pilnībā visas mašīnas apturētas, un pārbaudītas.

Pati tādai izbraucu cauri pirms divām nedēļām uz Siguldas šosejas pretim Brālim, bet man paveicās, jo viņi vai nu gatavojās sākt, vai bija jau beiguši.

Vangazos, virziena uz Riigu, tur patiik viniem tuset, tas tiesa! Cik reizes esmu vinus tur redzejusi, bet kka nav gadijies apstaties.
Liidzigi esmu redzejusi Keguma centra un Riiga arii, uz sitienu nevaru atcereties vietu.
Attēls
Lietotāja avatars
Silvia
Toyota Celica Gen7

Atbildēt Maricjka » 21 Nov 2013 19:40

Silvia rakstīja:
Maricjka rakstīja:Esat piefiksējuši, ka jau kādu laiku policija taisa reidus, kad sabrauc kopā vairākas ekipāžas vienā vietā, gar ceļa malām tiek izliktas pagaidu zīmes, sākumā 50, pēc paris metriem 30, un pēc pāris metriem stop policija. Un tiek pilnībā visas mašīnas apturētas, un pārbaudītas.

Vangazos, virziena uz Riigu, tur patiik viniem tuset, tas tiesa! Cik reizes esmu vinus tur redzejusi, bet kka nav gadijies apstaties.
Liidzigi esmu redzejusi Keguma centra un Riiga arii, uz sitienu nevaru atcereties vietu.

Sada tipa reidus, ka izliek pagaidu zimes un tur visus pirmo reizi redzeju. Aptuveni kā noziedziniekus mekleetu. :)
Lietotāja avatars
Maricjka
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildēt Maricjka » 23 Dec 2013 14:15

Šodien uz Krastenes visus stādina:

https://www.facebook.com/photo.php?v=426596937468682
Lietotāja avatars
Maricjka
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildēt Silvia » 05 Feb 2014 00:14

Attēls
Lietotāja avatars
Silvia
Toyota Celica Gen7

Atbildēt Silvia » 04 Mar 2014 09:23

Atkal jasak uzmaniities, a bija tik labi bez tiem radariem :D
http://www.csdd.lv/lat/noderiga_informa ... aidrojums/
Attēls
Lietotāja avatars
Silvia
Toyota Celica Gen7

Atbildēt THR » 04 Mar 2014 12:28

Silvia rakstīja:Atkal jasak uzmaniities, a bija tik labi bez tiem radariem :D
http://www.csdd.lv/lat/noderiga_informa ... aidrojums/

es nesaprotu vienu lietu. Kad atver linku, apkašā ir paskaidrots kapēc ievieš radarus. Un skaidrojums ir => (lai palielinātu drošību uz ceļā).. bet jautājums ir => Kāda huja pēc tad uz ceļiem laiž dalbajobus, kas vel aizvien neatšķir automātu no manuāļa, kāpēc mums ir tik debīli instruktori, kas uz alu tilta mācībniekam liek braukt pa 3. joslu uz 45km/h, Nafig mūsu dārgie policisti piekasās par nepiesprādzētu jostu vai nepareizi iedegtiem uguņiem, kapēc mums uz ceļiem kur var braukt pa tramvaja sliedēm, sliedes lien ārā no bruģa pat 3 cm apdraudod krietni daudz ļaužu? bet nē, ātrums ie galvenais, tas jau nekas, ka 20km uz krasta ielas pilnīgi neko neapdraud, bet nu lai jau... pilnīgs sviests
Lietotāja avatars
THR
New one

Atbildes: 158
Pievienojies: 28 Aug 2012 21:10

Atbildēt Silvia » 09 Jūn 2014 09:42

Radari ir atkal ierinda... sodien viens uz Ulmana gatves, pie Nestes centra virziena ;)

Esam uzmanīgi!! 8)
Attēls
Lietotāja avatars
Silvia
Toyota Celica Gen7

Atbildēt Silvia » 21 Sep 2014 19:10

Policijas radari fiksēs SMS sūtītājus. Fotoradari gaida savu kārtu

http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/165746/ ... savu-kartu
Attēls
Lietotāja avatars
Silvia
Toyota Celica Gen7

Atbildēt garfik » 21 Sep 2014 20:39

vispilnigakais sviests.... nezinu ka tur, bet pie mums tas nestradas. Man autiņa var but vel 4 cilveki un visi raksta sms, zvana un serfo interneta... viņš nekadigi nevares atšķirt kurš tas ir :)
garfik
New one

Atbildes: 46
Pievienojies: 16 Dec 2012 12:58

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Priekšnams / Lobby

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi