policijas mīļās vietas, soda punkti and stuff

Par visu un neko / About all and nothing

policijas mīļās vietas, soda punkti and stuff

Atbildēt agressor » 24 Okt 2006 11:50

ja nu kādam gribās palielīties, ne tikai draugiem stāstīt, ka jau 10 punkti par speedingu, tad šeit to var izdarīt. sodi, soda punkti, policijas iemīļotās vietas, kur ķert pārkāpējus un vienkāŗši stāsti par atgadījumiem saistībā ar ceļu, pašvaldības un sazinkādiem vēl autobāņa policistiem no vienības cobra.
welcome, cerams topiks būs cieņā
this is your life and it's ending one minute at a time
Lietotāja avatars
agressor
New one

Atbildes: 129
Pievienojies: 19 Jūn 2006 08:23
Atrašanās vieta: rix

lāčplēša/spīdolas krustojums

Atbildēt agressor » 24 Okt 2006 11:56

nu tad es dabūju savu pirmo soda puntu un - 20 Ls bonusā. protams, vajadzēja steigties un izdomāju, ka jāgriežās no lāčplēša ielas uz spīdolas ielu, kur drīkst tikai taisni (no satekles ielas puses) un tur jau mani, aiz mašīnas paslēpušies gaidīja. biju ievērojis, ka tur viņi vienreiz stāvēja, bet nedomāju, ka tā būs arī šoreiz. gogoļa/lācplēša sastrēgumu ar U turn elementiem bez punktu iegūšanas neizdevās. pats vainīgs
Lietotāja avatars
agressor
New one

Re: lāčplēša/spīdolas krustojums

Atbildēt Dein » 24 Okt 2006 12:13

Domāju,ka šī sadaļa varētu buut mīļa daudziem....cc.lv....biedriem.. :)
:dein:
Lietotāja avatars
Dein
New one

Atbildes: 990
Pievienojies: 21 Jūn 2006 15:17
Atrašanās vieta: Rīga

Re: lāčplēša/spīdolas krustojums

Atbildēt agressor » 24 Okt 2006 12:14

Dein rakstīja:Domāju,ka šī sadaļa varētu buut mīļa daudziem....cc.lv....biedriem.. :)

galvenais, lai aktivitāte būtu
Lietotāja avatars
agressor
New one

Atbildēt JLo » 24 Okt 2006 12:30

Šīsdienas aktualitāte :D

http://www.iauto.lv/art/11193/49
JLo

Atbildēt Panterina » 26 Okt 2006 11:51

JLo rakstīja:Šīsdienas aktualitāte :D

http://www.iauto.lv/art/11193/49

ha, ha :) vislabaakais teksts- klausiijos draudzenes moraali :D
Kaķenei vienalga, ko žurkas par viņu runā :D :shura:
Lietotāja avatars
Panterina
New one

Atbildes: 3745
Pievienojies: 22 Mai 2006 11:12
Atrašanās vieta: Rīga, Zvēraudzētava

Atbildēt evilworm » 26 Okt 2006 13:45

vēl jau bija labais kamēr HaL pie mentiem ogrē bija.. pa logu redz kā accordam līmē 10 ls sodiņu par stāvēšanu (bija atstāts pie ogres mentenes). HaL: DA JŪS KO??? Ments: TUR NEVAR PARKOT! HaL: A ZĪMES TA NAV Ments: Jā, zīmes vēl nav, bet visi ogrēnieši zina, ka tur parkot auto nevar

hahahahaha meenesha anjuks :crazy:
Live fast & Die young
www.gign.lv
Lietotāja avatars
evilworm
New one

Atbildes: 416
Pievienojies: 05 Mai 2006 12:21
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt benasi » 26 Okt 2006 13:48

evilworm rakstīja:
vēl jau bija labais kamēr HaL pie mentiem ogrē bija.. pa logu redz kā accordam līmē 10 ls sodiņu par stāvēšanu (bija atstāts pie ogres mentenes). HaL: DA JŪS KO??? Ments: TUR NEVAR PARKOT! HaL: A ZĪMES TA NAV Ments: Jā, zīmes vēl nav, bet visi ogrēnieši zina, ka tur parkot auto nevar

hahahahaha meenesha anjuks :crazy:
Nu tas ir p..ec,šita pateikt! :crazy: :crazy: :crazy:
Riteni un arī čiveri.. :)
benasi
New one

Atbildes: 1416
Pievienojies: 31 Jan 2006 16:30

Atbildēt Dein » 28 Okt 2006 18:24

Šoreiz šajā topicā varu ierakstiit arī kautko jēdziigu...
braucu ādažos ....uzgriezos uz ceļa...pa oriekšu brauc golfs...protams paviid doma apdziit...kaut ari golfa braukšanas ātrums ir ap 50...bet atturējos...
tad man ar lielu žvunku pie paša dupša piebrauc jauna sieviete ar kkādu baaaiiiigo aparaatu...un takā...provacee mani...
protams padevos...un iemetu 3šajā...laižu ar žvunku garaam golfam..atstājost šo ....sievieti sev aiz muguras...tikko sapriecājos..ka paradiju vinjai ,kur veži ziemo...redzu lec no kruumiem menti...ar smaidu uz luupām... :lol:
man uzreiz pazuda visi prieki...un laime,kad vinjš pateica ,ka braucu uz 95 km/h...kur atļauts 50,...
taatad...sodiņš...laikam 40 ls..un ja nemaldos 3soda punkti...
protams par skaistaam acii man sods tika samazinaats..uz 80km /h un attieciigi uz 20ls..un 1 soda punktu..
diemžēl neko vairāk nevareeju izspiest..;)
:dein:
Lietotāja avatars
Dein
New one

Atbildes: 990
Pievienojies: 21 Jūn 2006 15:17

Atbildēt Jeepis » 29 Okt 2006 20:36

Dein rakstīja:Šoreiz šajā topicā varu ierakstiit arī kautko jēdziigu...
braucu ādažos ....uzgriezos uz ceļa...pa oriekšu brauc golfs...protams paviid doma apdziit...kaut ari golfa braukšanas ātrums ir ap 50...bet atturējos...
tad man ar lielu žvunku pie paša dupša piebrauc jauna sieviete ar kkādu baaaiiiigo aparaatu...un takā...provacee mani...
protams padevos...un iemetu 3šajā...laižu ar žvunku garaam golfam..atstājost šo ....sievieti sev aiz muguras...tikko sapriecājos..ka paradiju vinjai ,kur veži ziemo...redzu lec no kruumiem menti...ar smaidu uz luupām... :lol:
man uzreiz pazuda visi prieki...un laime,kad vinjš pateica ,ka braucu uz 95 km/h...kur atļauts 50,...
taatad...sodiņš...laikam 40 ls..un ja nemaldos 3soda punkti...
protams par skaistaam acii man sods tika samazinaats..uz 80km /h un attieciigi uz 20ls..un 1 soda punktu..
diemžēl neko vairāk nevareeju izspiest..;)

Ja gribeeji paraadiit ko Celica speej , tad pie 50 km/h vajadzeeja mest 2-ajaa robaa , tad aptuveni pie 8000 apgr mest 3-šajaa... pa starpai veel izbaazt pa logu :pn: Un tad buutu divi varianti: vai nu menti nepaspeetu iznaakt uz ceļa :crazy: vai nu sashnjoreetu ar radara raadiijumu aptuveni 130 km/h... :karate: Nu tad gan Tu nevareetu ieskaidrot vinjiem ka steidzies uz veikalu peec cukura (par cukuru atsevishkjs staasts iz dziives par policistiem)... :doh:
Lietotāja avatars
Jeepis
New one

Atbildes: 499
Pievienojies: 22 Aug 2006 11:58

Atbildēt Diablos » 26 Nov 2006 00:21

:arrow:
This is a block of text that can be added to posts you make. There is a 255 character limit
Lietotāja avatars
Diablos
New one

Atbildes: 488
Pievienojies: 10 Feb 2006 18:19

Atbildēt vamis » 09 Mar 2007 19:42

Varat apsveikt... Shodien izbaudiiju jaunaas sodu sisteemas priekshrociibas. :doh:

Paspeeju sadzeesties liidz 92. Taalaako sabremzeeshanos es jau kopaa ar CP ekipaazhu veeroju video vinju mashiinaa monitoraa....

+42 pilseetaa sanaaca :hook:
Celica GTS 2000 213Hp & 217 Nm
Attēls
Lietotāja avatars
vamis
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 1056
Pievienojies: 31 Jan 2006 10:44

Atbildēt benasi » 09 Mar 2007 19:47

vamis rakstīja:Varat apsveikt... Shodien izbaudiiju jaunaas sodu sisteemas priekshrociibas. :doh:

Paspeeju sadzeesties liidz 92. Taalaako sabremzeeshanos es jau kopaa ar CP ekipaazhu veeroju video vinju mashiinaa monitoraa....

pizdec.. un kāds tad sods? :shock:
Riteni un arī čiveri.. :)
benasi
New one

Atbildes: 1416
Pievienojies: 31 Jan 2006 16:30

Atbildēt Panterina » 09 Mar 2007 19:48

vamis rakstīja:Varat apsveikt... Shodien izbaudiiju jaunaas sodu sisteemas priekshrociibas. :doh:

vo vo... cik??
Kaķenei vienalga, ko žurkas par viņu runā :D :shura:
Lietotāja avatars
Panterina
New one

Atbildes: 3745
Pievienojies: 22 Mai 2006 11:12
Atrašanās vieta: Rīga, Zvēraudzētava

Atbildēt JLo » 09 Mar 2007 19:50

ar kaajaam liidz bankomaatam un 50 ls
JLo

Atbildēt WALA » 09 Mar 2007 23:12

Nu buus bishku jaapieraujas ar tiem aatrumiem, bet nu kopsummaa jau laikam muusu tautu gruuti piespiest ieveerot CSN, taa teikt nacionaalaa iipatniiba. :) No otras puses protams ja nekur nav jaaskrien - var jau arii vilkties, bet nu 1x biju stingri noleemis ieverot CSN braucot noRiigas liidz Siguldai - tas bija kaut kaac pisec.
Pirmos 5 km nekaadu probleemu naakamo 5km laikaa saaaku jau shtukot kaa lai neaizmieg pie stuures un naakamos km jau es braucu ar 110+ citaak tas nebuutu beidzies labi. :vamis: :|
In cars we trust !!!
Lietotāja avatars
WALA
New one

Atbildes: 6018
Pievienojies: 09 Jūn 2006 12:06

Atbildēt Artis » 09 Mar 2007 23:24

Tā nav tautas īpatnība. Tie ierobežojumi tika ieviesti vēl padomju laikos, bet autobūve tak ir gājusi uz priekšu. Lielai daļai mūsdienu autovadītāju vadīt piem volgu, vai moskviču būtu neaizmirstams piedzīvojums. Bet ja jau ar moskviču tīri normāli var braukt ārpus pilsētas ar 100, tad es domāju, ka 20 gadu jaunākām mašīnām varētu mierīgi ļaut braukt piem. uz 150, tikai tad nedaudz jāpārstrādā tiesību iegūšanas kārtība, lai cilvēki pamācas arī pie lielāka ātruma vadīt auto.
Lietotāja avatars
Artis
New one

Atbildes: 444
Pievienojies: 11 Dec 2006 22:56

Atbildēt WALA » 09 Mar 2007 23:45

Jazz, varu piekrist tikai daljeeji, jo CCCP laikos ar zhiguli vareeja uz 120 briivi, ar Moskvichu, kuram nebija nobalanseeti ritenji arii uz 100 bija OK, bet pashreizeeja satiksmes intensitaate + celju staavoklis + tas ka kravas transportam ierobezjojumi paarvietoties uz 80 km/h stipri samazina sho iespeejamiibu braukt uz tiem 150 +. Teiksim Riiga > Sigulda, ja salabotu visas idiotiskas bedres + rises + grunts seeshanos atsevishkjaas vietaas, buutu OK shaadam aatrumam, tachu jau taalakais posms peec Siguldas ir pilniigi nelietojams shaadiem aatrumiem. Tur ir paaraak maz taisnu- paarskataamu posmu, ljoti daudz kalnu un leju kaa arii liikumu. Es pat esmu ljoti biezji domaajis, kas ir licis savulaik celja buuveetajiem atstaat tos mazos paugurinjus taisnaa celja posmaa ( it iipashi Beerzkroga tuvumaa) aiz kuriem vieglais "pasleepjas" tikai taa.
In cars we trust !!!
Lietotāja avatars
WALA
New one

Atbildes: 6018
Pievienojies: 09 Jūn 2006 12:06

Atbildēt Artis » 09 Mar 2007 23:57

njā, to ceļu zinu diezgan labi. pats arī uz to pusi bieži uz laukiem braucu. es jau nedomāju par krievu mašīnu max iespējamiem ātrumiem. atceros, ka vecfāterīts ar moskviču, ar lisām riepām mierīgu sirdi pa gurntofku vidēji uz 80-90 dudināja...
Labi varbūt pārspīlēju - 120-130 gan varētu ļaut pa pleskaveni līdz Siguldai, kur platais ceļš. pēc tam, teiksim uz 110, kur šobrīd ir 90. Vai arī uz jaunās Tallinas šosejas varētu ļaut ar saviem 130-140 braukāt. Domāju, ka cilvēki pierastu (kas izdzīvotu pirmos 2 gadus :) )
Lietotāja avatars
Artis
New one

Atbildēt Artis » 10 Mar 2007 00:07

interesants atgadījums pagājušā vasarā.
Ar čomiem braucam uz laukiem kautko atzīmēt. Sanāca izkasīties no Rīgas vēlu. Autombīlī valda diezgan liela jautrība. Man lauki atrodas diezgan nomaļā vietā uz Vecpiebalgas pusi. Pēdējie 30, (vai 50km, ja brauc pa taisnāko ceļu) jāveic pa gruntofku, pa kuru pat dienas laikā reti kad mašīnas brauc. Ir kautkur ap 12-1 naktī. Tā kā ceļš ir garš, čomi neiztur, un (jau izbraucot no Rīgas) sāk tukšot sapirkto dziru. Kad esam jau uz gruntofkas - sākās runas par to, ko šitādos laukos vispār var darīt - tikai dzert. Ja kāds brauks pretī, tad droši vien pielējies. Menti droši vien vispār tādā nomaļā vietā nemaz nav. Man arī piedāvā alu, es atsakos, jo principā pie stūres nedzeru. Te aiz nākamā līkuma mentu žigulis bez maz sāniski iznesās pretīm. Nezinu kādēļ, bet kādu laiku mašīnā bij klusums...
Lietotāja avatars
Artis
New one

Nākošais

Atgriezties uz Priekšnams / Lobby

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 2 viesi