Viss par Gen-7/ Всё про Gen-7

Par visu un neko / About all and nothing

Atbildēt firefox » 07 Okt 2010 10:50

soulfreak rakstīja:kas paredzēts zemāka oktāna degvielai

Для того чтобы это изменить, нужно корректировать карты зажигания. Причем в разных режимах на разную величину. Для этого данный piggy-back не подходит совершенно...

kā arī man ir modificēta ieplūde/izplūde + 5 ātrumkārba, kas pārslēdzoties apgriezienus nomet zem Lift darbības diapazona. Ar Camcon un Nolan DIY Lift controller es ceru panākt labākus jaudas parametrus vidējā apgriezienu diapazonā, lai pārslēdzoties nav kritums. Cik palasīju informāciju, efekts ir diezgan manāms.

Кое-какой эффект конечно можно получить, но раз уж ты сделал такую серьезную вещь как swap, то я не все-таки не советую НА СТОЛЬКО экономить на управлении... Это не очень логично, если учесть все минусы этого варианта...
Supra MK4 Turbo
///M3 3.2
530D

Настройка двигателей (AEM, MoTeC, Autronic, Solaris, Power FC, Megasquirt, VEMS, "довески" и т.д.)
Lietotāja avatars
firefox
New one

Atbildes: 396
Pievienojies: 08 Jan 2009 23:25
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt soulfreak » 07 Okt 2010 10:58

es saprotu, ka viņš ir primitīvs, bet cik es virspusēji saprotu angļu valodu, tad redzu, ka viņš regulē Air/Fuel ratio un VVT-i
http://www.powerenterpriseusa.net/produ ... camcon.htm

swapam sakrāju, bet elektronikai ir tikpat vajadzīgi resursi, tāpēc meklēju lētāko efektīvo risinājumu. Varbūt nav labākais risinājums, bet tomēr efektīvs.
soulfreak

Atbildēt firefox » 07 Okt 2010 12:53

Да нету в нем ничего эффективного... Корректрировать впрыск только по шкале оборотов это очень не корректно... VVT-i сможешь откорректировать, но тоже далеко не так как надо было бы. В общем - дело конечно твоё, но я бы такой вариант никому не посоветовал. Что-то получится в итоге, но что именно - большой вопрос :) Так как принцип коррекции "по входу" имеет очень большие недостатки. В этом плане - грамотные piggy работают по другому принципу и с большей гибкостью изменения параметров...

А общем - сообщи потом о впечатлениях и т.д. - будет интересно узнать.
Supra MK4 Turbo
///M3 3.2
530D

Настройка двигателей (AEM, MoTeC, Autronic, Solaris, Power FC, Megasquirt, VEMS, "довески" и т.д.)
Lietotāja avatars
firefox
New one

Atbildes: 396
Pievienojies: 08 Jan 2009 23:25

Atbildēt soulfreak » 19 Jan 2011 17:06

Varbūt ne pa tēmu, bet 7gen GT-S/T-Sport īpašnieki varētu pastāstīt, kas notiek ja no izplūdes sistēmas likvidē katalizatoru. Kā tas atstāj iespaidu uz ECU un degvielas patēriņu!? Zinu, ka ir divas zondes un tai šūnai tur teorētiski jābūt, bet varbūt tas ir tikai tā, tikai priekš zaļās domāšanas!? :lol:
man vnk katalizators ir aizaudzis un jaunu vēl nav noskaņojuma pirkt.
soulfreak

Atbildēt zirdzinsh » 27 Feb 2012 17:41

Toyota Celica (T23) 1.8 VVTL - i Sport

Comparison data
Aerodynamic ratio
Attēls

Comparison data
Power & torque
Attēls

Acceleration performance (sec)
Attēls

0-100 km/h acceleration
Attēls

Comparison data
Fuel efficiency (100km/L)
Attēls
Kas ar sidriņu uz mītu brauc, vakarā jau vesels draugs!
Jaunas auto daļas - lētāk kā citur!
Lietotāja avatars
zirdzinsh
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 7040
Pievienojies: 26 Jūl 2007 14:50
Atrašanās vieta: Riga, Upesciems

Atbildēt mattrikss » 09 Dec 2013 13:42

der kvoken pa baloten-hujakt hujakt!!!!
Lietotāja avatars
mattrikss
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 891
Pievienojies: 13 Dec 2007 10:50
Atrašanās vieta: Riiga

Atbildēt Silvia » 28 Feb 2015 19:24

Ir jautājums, meklē atbildi? Ieskaties: http://www.celicaclub.lv/forum/viewtopic.php?t=3799
Attēls
Lietotāja avatars
Silvia
Toyota Celica Gen7

Atbildes: 4894
Pievienojies: 16 Nov 2008 23:31

Iepriekšējais

Atgriezties uz Priekšnams / Lobby

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 2 viesi