Jaunie - uz šejieni/Новенькие- сюда!!!

Par visu un neko / About all and nothing

Atbildēt Kiwi » 13 Nov 2010 13:17

Panjok rakstīja:
Kiwi rakstīja:Sveiki!:) Mani sauc Karīna, man vakar bija tas gods uzspēlēt ar jums boulingu un es jau sen ļoti vēlos pievienoties jūsu bariņam! :) un Celica man tā pati, kas Eināram - melna 7gen, gt ;)

Bija prieks iepāzities ar tevi un Einaru !

Abpusēji ;)
Kiwi
New one

Atbildes: 27
Pievienojies: 25 Sep 2009 20:45
Atrašanās vieta: Zoliks

Atbildēt hrol » 15 Nov 2010 19:13

Здравствуйте! )))))))))))))))))
меня не зовут, я че-то сам прихожу.
в общем, временно обитаю в РФ, Москва
машина 20-рик. как тут фото выкладывать я не знаю, я ваще боюсь че-нить не то нажать, ниче не понятно на кнопках )))
в остальном, i have a dream, я хочу отметиться на всех селиковских форумах )
ну и в мае надеюсь приеду к вам, LED-BOY как-то неосмотрительно предложил мне моё зеленое земноводное покрасить ))
I'am spam bot*:
* Motherf**ker, who floods in forum
Lietotāja avatars
hrol
New one

Atbildes: 9
Pievienojies: 04 Sep 2010 12:11

Atbildēt Christin » 15 Nov 2010 19:21

Ой , hrol, WELCOME!!! :D
Attēls
Lietotāja avatars
Christin
New one

Atbildes: 2879
Pievienojies: 04 Nov 2008 10:54
Atrašanās vieta: Riga,Jugla,Valdlauči

Atbildēt LED-BOY » 15 Nov 2010 20:37

Рады, что и тут Ты отметился!! :naac:
Lietotāja avatars
LED-BOY
New one

Atbildes: 5374
Pievienojies: 09 Mar 2007 02:02
Atrašanās vieta: www.celica-club.lv

Atbildēt Pluton » 24 Feb 2011 13:49

Всем привет!
Зовут меня Леной, родилась 19.11.1985.
Живу в Риге.

То, что у меня будет Celica и только Celica поняла еще в далеком 2003-ем, балуясь в небезизвестную игрушку Need For Speed. Время шло, а моя любовь к этой машине ни на каплю не угасала, и вот, 01.11.2010. моя мечта наконец-то сбылась! При том, пришлось сильно постараться, прежде чем я нашла именно "свою" машинку... ради этого сорвалась и сама полетела за ней аж в Берлин. Вернулась уже не одна... Счастлива безгранично!

Attēls
Lietotāja avatars
Pluton
New one

Atbildes: 10
Pievienojies: 24 Feb 2011 11:14
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt WALA » 24 Feb 2011 13:53

Dobro pozhalovatj Pluton v semju Celica-vodov.
In cars we trust !!!
Lietotāja avatars
WALA
New one

Atbildes: 6018
Pievienojies: 09 Jūn 2006 12:06
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt 131 » 24 Feb 2011 17:23

:appl: :flower:
Attēls
Attēls
Lietotāja avatars
131
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 2526
Pievienojies: 13 Jūl 2007 18:36
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt Tumsa » 24 Feb 2011 22:26

So, biju laikam palaidis šo hmm, sadaļu garām...
Pirmo reizi esmu iegādājies Toyotu, Gen 6 1.8 94.gada, par cik nezināju par japāņiem neko - likās pietiekoši jaudīga, bet, bet... šobrīd gribās gan kādu divnieku. Pārsteigums - degvielas patēriņš - so fcking small o_O. Pašlaik apmierināts, bet aktīvi domāju par ko jaudīgāku. Sapnis Gen 7. Attēls[/img]
Vajag izmērīt kloķa klaņa mehānisma aksiālo kardānpievadu attiecībā pret primārās vārpstas sekundārā griezes momenta ietekmi uz oktānskatli un galvasblīvi. Ja tā ir lielāka tad jā bet ja nē tad viens no diviem.
Lietotāja avatars
Tumsa
New one

Atbildes: 71
Pievienojies: 03 Feb 2011 19:27
Atrašanās vieta: Baloži

Atbildēt Rudziņš » 25 Feb 2011 19:17

Sveiki, mani sauc Oskars, mani ir 20 gadi un dzīvoju Ventspilī no oktobra.
Pirms tam 2us gadus dzīvoju uk, strādāju, maksāju nodokļus, un pirms braukšanas uz Latviju dabūju visus pārmaksātos nodokļus atpakaļ un iegādājos 1mo autiņu:
gen6 1.8l
Autiņš komfortabls, kluss, viss pa rokai, viss kas vajadzigs un nekas lieks.
Esmu itkā apmierināts, BET!
Braukāju tikai mēnesi, iepriekšējais īpašnieks arī bija jauns, arī mīl spiest.
Tātad:
Abi priekšējie spārni, vienkārši metami laukā!
Priekšējam logam pa visu apakšu plaisa!
Un autiņš 3ās krāsās: :lol:
1. Sarkana pēcpuse.
2. Virs sliekšņiem ir bijusi tā plastmasa, un iepriekšējais saimnieks kad esot noņemis esot mēģinājis krāt naudu lai nokrāsotu, bet apakša visa kaut kāda nekāda, nemāku uzrakstīt, itkā melna, bet nav, nav krāsa bet gan grubuls kaut kāds - vienkārši :damn:
3. Bet galvenā krāsa melna.
Īsumā sako - 'Leišu tuning'
Nesenkā paliku stumjoties atpakaļ bez luktura un salocīju bamperu, kā arī spārnu,- konkrēti paņēmu dzelzs vārtus!

hmm, itkā viss ar ritošo kārtībā, nekāda vaina, tikai vizuālais vienkārši :doh:
Neko, ar autiņu apmierināts, braukšu daudz un dikti, kā arī likšu uz sezonu naudu iekšā vizuālajā daudz un dikti.

ps. Šausmīgi liels paldies LED-BOY par lukturi. ;)

Un vēl, par cik šī ir mana 1mā mašīna, nēesmu ložņājis par šādiem forumiem un nemāku ielikt bildi! Piedodiet, bet nu jūs nevarētu mani ar kādu citu sajaukt.
Pēdējo reizi labojis Rudziņš - 26 Mar 2011 19:56, labots 1 reizi.
Burkānzils cūkdelfīns
Lietotāja avatars
Rudziņš
New one

Atbildes: 234
Pievienojies: 16 Jan 2011 13:54
Atrašanās vieta: Ventspils/Kuldīga

Atbildēt Palma » 18 Mar 2011 01:23

Pirmkārt jau čau visiem :)
Mani sauc Reinis
dzimis esmu 11.01.1992
mācos Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolā džezistos 3 kursā :)

Cecīlija man ir pirmā mašīna un esmu sapratis ka man viņa būs uz ilgu laiku ka jau teicu kursabiedram (savu sirdu esmu atdevis Toyotai)

mans stasts sākās tā kad vel nebiju nokartojis tiesības jau meklēju mašīnu domaju ka baigi gribas civic ilgi meklējām ar tēti skatijamies visus variantus beigas kad jau biju atmetis ceribas uz kadu jauku skaistu sportisku mašīnu tetis pateica ''Eu siikais paskatamies celicas'' un tas pielika visam punktu es ieraudzīju savu sirds dāmu (mm) es vnk teicu viss njemu no jums mazo kredītu un perku nost tad bij ta ka uz sitiena naudas nebij bet nakamaja diena sazvanijos ar pardevējiem un vinji teica ka vel divi cilveki stav uz vinju rinda tad bij ta ka vnk ar brali aizbraucam paskatities kas un ka ar vinju darās protams bralis pateica ka vinja ir paaraak laba prieks pirmas mashinas bet iemaksajam droshibas naudu sastadijam savu ligumu un pec divām nedēļām vinja jau stāvēja mājas pagalmā un tas bij vnk idēāls mirklis :)
This is no rocket science - it's TOYOTA !!!

Eagle Talon TSi AWD
Dodge Grand Caravan 3.8 LPG Sold
Toyota Celica Gen7 Sold
Toyota Celica Gen 5 Sold
Lietotāja avatars
Palma
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 1825
Pievienojies: 12 Aug 2010 00:11
Atrašanās vieta: Rīga,ķegums

Atbildēt edvins » 25 Mar 2011 17:54

Nu jau laiku apgrozos šajā forumā, laikam jāiepazīstina ar sevi :)

Vārds: Edvins
Vecums: 20

Mācos uzņēmējdarbības vadību

Braucu ar gen6 - tāpēc to dievinu.
Attēls Attēls
Lietotāja avatars
edvins
New one

Atbildes: 537
Pievienojies: 27 Jan 2009 16:29
Atrašanās vieta: Latvia

Atbildēt Rudziņš » 26 Mar 2011 20:12

Ir, pienācis brīdis jums parādīties, bet pirms tam daru jums zināmu - nofočēju ātri izbraucot no mazgātuves ceļā uz servisu, šobrīd tiek špakelēta un pārkrāsota dirsiņa.
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Burkānzils cūkdelfīns
Lietotāja avatars
Rudziņš
New one

Atbildes: 234
Pievienojies: 16 Jan 2011 13:54
Atrašanās vieta: Ventspils/Kuldīga

Atbildēt andiso2 » 10 Mai 2011 12:30

Nu ta tad esmu piekerts. (ZIRDZINS TOMER IEVEROJA)
Nu tadad sauc mani par Andi nezinu vai uzvardu vajag bet nu itka nau nekas jau slepjams tadad Ozolins dzimis tālajā 1987gadā.Skaitos Valcēnietis ja kads nezin kur tas i tad tas i pie Igaunijas robežas pie pilsētas VALGAS.Bet dzive piespieda parvakties uz RIGU stradaju par soferi izmantojot savu celiku taka biezi var mani sastapt Talinas un Caka ielas apkartne
Mašinas ir bijusas dazadas bet neviena parak ilgi nau nodzivojusi, bet nu kops nopirku celica liekas ka melnais posms beidzies...
Toyota Celica 1991 2.0 gt. Ir sis tas pielabots.
1.uzlikts body Ķekavas un aizmugureja bampera uzlika no Kirila pagasgad( pirmstam nezinaju par jums kad mekleju prieks celicas, bet nu neko izskatas smuki)
2.veikts motora remonts (agrak eda ellu ka husim.tagad negrama nepazud :lol: )
3.parkrasota orginala krasa (vel tik janopule butu)
4.galvenais prieks cs halbe orginala
NAKOTNES PLANI
1.1 cs bamperis
1.2 sarkans led zem auto.
Tas laikam ari visss cik atceros no lielajiem darbiem...

Attēls

Attēls

Attēls
Pēdējo reizi labojis andiso2 - 16 Mai 2011 07:36, labots 2 reizes.
Toyota Celica Gen5 2.0 twin
Lietotāja avatars
andiso2
New one

Atbildes: 147
Pievienojies: 17 Mar 2009 19:43
Atrašanās vieta: Rīga, Valka

Atbildēt Njauva » 10 Mai 2011 18:35

Njau! :)
Mani sauc Madara,dzīvoju Liepājā,studēju Rīgā. Pārstāvu arī tādu klubu kā Windcitycars (www.windcitycars.lv)
Mana pirmā mašīnīnīte ar kuru pārvietojos bija tēva Fiat Strada ,iesaukta par "džakuzi" :D
Tad gribējās savu mašīnīti un nācās pārdot zirgu ,lai nopirktu Celica gen6, bet neuztraucaties zirgi man ir vēl 6 gabali - offtopic - ja esat kādreiz Liepājā un gribat izjāt ar zirgu var sakontaktēt droši mani :)
Celica ir sarkana, 1,8l, manā īpašumā 2 gadus, pirms tam bijusi pārkrāsota un tagad izskatās pāris vietās it kā būtu krāsota ar grīdas krāsu,bet ir plānos to labot... Ir šādas tādas skrambiņas pēc šīs ziemas gonkām ,bet līdz nākamajai ziemai arī tās tiks labotas :) Kā jau meitene,esmu devusi Celicai iesauku - Sirsniņa :D
Mani var atpazīt pēc Windcitycars uzlīmēm :)
Bildes var atrast draugiem.lv meklējot "njauva" :)
Lietotāja avatars
Njauva
New one

Atbildes: 76
Pievienojies: 22 Sep 2009 22:36
Atrašanās vieta: Liepāja, Rīga

Atbildēt zirdzinsh » 10 Mai 2011 18:43

Njauva rakstīja:Njau! :)
Mani sauc Madara,dzīvoju Liepājā,studēju Rīgā. Pārstāvu arī tādu klubu kā Windcitycars (www.windcitycars.lv)
Mana pirmā mašīnīnīte ar kuru pārvietojos bija tēva Fiat Strada ,iesaukta par "džakuzi" :D
Tad gribējās savu mašīnīti un nācās pārdot zirgu ,lai nopirktu Celica gen6, bet neuztraucaties zirgi man ir vēl 6 gabali - offtopic - ja esat kādreiz Liepājā un gribat izjāt ar zirgu var sakontaktēt droši mani :)
Celica ir sarkana, 1,8l, manā īpašumā 2 gadus, pirms tam bijusi pārkrāsota un tagad izskatās pāris vietās it kā būtu krāsota ar grīdas krāsu,bet ir plānos to labot... Ir šādas tādas skrambiņas pēc šīs ziemas gonkām ,bet līdz nākamajai ziemai arī tās tiks labotas :) Kā jau meitene,esmu devusi Celicai iesauku - Sirsniņa :D
Mani var atpazīt pēc Windcitycars uzlīmēm :)
Bildes var atrast draugiem.lv meklējot "njauva" :)

ooo, super!!! Prieks tevi te redzēt!!! Mums daudz kopiga! Sarkana Gen6 un zirgi (man gan tikai viens mīlulītis ir) ;)
Kas ar sidriņu uz mītu brauc, vakarā jau vesels draugs!
Jaunas auto daļas - lētāk kā citur!
Lietotāja avatars
zirdzinsh
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 7040
Pievienojies: 26 Jūl 2007 14:50
Atrašanās vieta: Riga, Upesciems

Atbildēt Arsens » 10 Mai 2011 19:00

Čau visiem :)
Mani sauc Jānis. Dzīvoju Kuldīga bet vairāk uzturos Rīga jo darbs :). Mana pirmā mašina bija golfiņš otrais melns divdurvīgs :) pēc tam ar žēlu sirdi pardevu savu pirmo auto un nopirku audi a3 zeltītā krāsa nobraucu kadu gadu varbūt biku vairāk bet tad tika pieņemts lēmums ka jamaina :) tika apsvertas dažādas mašinas gan audi gan nissani utt bet man ģimene gandrīz visiem bija Toyotiņas divi avenči un viens rav 4. biju noskatijis coroliņu braucam skatitie bet tad sanāca ka preti brauca celica un manas domas mainijas ka rezultāta tika iegadāta GEN 7. Jatzīst ka nopirku diezgan nolaistu apskrāpētu apdauzītu nabadzīti :D bet nju bija padaudz jaieliek tika parkrasota un motors tika parlasits paldies iepriekšējam saimniekam :D. bet nu viss ir ok un iet ka pulkstens pa šiem 4iem gadiem nav ne reizi pievilusi un plānoju brauk un braukt ar savu celicu. aa ja daudzi draugi viņu ir iesaukuši par (Kojotu) :lol:
Attēls
lexus is
Lietotāja avatars
Arsens
New one

Atbildes: 124
Pievienojies: 24 Dec 2007 20:47
Atrašanās vieta: Kuldiga/Rīga

Atbildēt Gunchik » 10 Mai 2011 19:03

Pluton rakstīja:Всем привет!
Зовут меня Леной, родилась 19.11.1985.
Живу в Риге.

То, что у меня будет Celica и только Celica поняла еще в далеком 2003-ем, балуясь в небезизвестную игрушку Need For Speed. Время шло, а моя любовь к этой машине ни на каплю не угасала, и вот, 01.11.2010. моя мечта наконец-то сбылась! При том, пришлось сильно постараться, прежде чем я нашла именно "свою" машинку... ради этого сорвалась и сама полетела за ней аж в Берлин. Вернулась уже не одна... Счастлива безгранично!

Attēls

HAAAAA Privet Lena :DDDDD
nu nakonecto ja uvidel tut tebja :P
Lietotāja avatars
Gunchik
New one

Atbildes: 266
Pievienojies: 21 Jan 2009 21:27

Atbildēt Babaj » 10 Mai 2011 23:29

Зовут меня Андрей, друзья кличут : Babaj.
Работаю .... работу :twisted:
Живу на планете ЗЕМЛЯ (Рижский район)
Счастливый обладатель CELICA GEN5 2.0 GTi
До того были:МОСКВИЧь 412(с дедом ковырял), FORD siera, AUDI 200, CELICA GEN4, CHRYSLER vision, CHRYSLER 300m, RENAULT trafic (рабочий)...
Нету лучьше велика - чем Тойота Селика!!!
Lietotāja avatars
Babaj
New one

Atbildes: 16
Pievienojies: 02 Mai 2011 01:47
Atrašanās vieta: Планета Земля (недалеко от Риги)

Atbildēt zirdzinsh » 10 Mai 2011 23:33

Babaj rakstīja:Зовут меня Андрей, друзья кличут : Babaj.
Работаю .... работу :twisted:
Живу на планете ЗЕМЛЯ (Рижский район)
Счастливый обладатель CELICA GEN5 2.0 GTi
До того были:МОСКВИЧь 412(с дедом ковырял), FORD siera, AUDI 200, CELICA GEN4, CHRYSLER vision, CHRYSLER 300m, RENAULT trafic (рабочий)...

welcome!!! Prieks iepazīties!!! :hug:
Kas ar sidriņu uz mītu brauc, vakarā jau vesels draugs!
Jaunas auto daļas - lētāk kā citur!
Lietotāja avatars
zirdzinsh
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 7040
Pievienojies: 26 Jūl 2007 14:50
Atrašanās vieta: Riga, Upesciems

Atbildēt Maarcha » 20 Sep 2011 09:38

Sveiki, kādu laiciņu ja esmu sheit reģistrējies, bet tā arī nav sanācis sevi stādīt priekšā. Tātad, mani sauc Mārtiņš Škarsts esmu dzimis 24.05.1989. Limbažos.
Mans ceļš līdz Celicai bija ļoti ilgs, lai gan tā man ir pirmā mašīna.
Iespēja nopirkt auto parādījās pagājušo gad, kad biju devies peļņā uz UK. Tas ka tas būs japānis, man bija skaidrs manuprāt kopš noliku tiesības 2007. gadā, bet nezīnāju ko tieši, pētīju preludes, civikus, eclipses, mx3, 3000GT un Supras. Bet kā vnm apstākļi sarežģijās un no variantiem par Supru un 3000GT bija jāatsakās, bet viss kas notiek notiek uz labu :| , jo jau tajā pašā dienā uz ielas redzēju Celicu gen 6 un sapratu ko vēlos, sēdos pie datora un čekoju sludinājumus, nepagāja 3 nedēļas kad savā īpašumā biju ieguvis Celicu, 2.0l 3S-FE 1996. gads.
Attēls
Attēls
Attēls
Doma bija, ka pabraukšu pa UK un tad viņu pārbūvēšu iekš LV. Bet kārtējā problēma, apdrošināšana UK, par dārgu un autō vnk nostāvēja pie stūra aptuveni pusotru mēnesi. Aizvedu uz LV, nopirku kkādu apdrošināšanu un mēnesi pabraukājos pa LV. Domāju par pārbūvi, bet tas sanāca pārāk sālīti manai kabatai tajā brīdī un nolēmu ka viņa paliks kā donor auto priekš Celicas ko nopirkšu LV, un ne mirkli neesmu šo lēmumu nožēlojis.
Un reāli tikai gadu vēlāk pēc UK Celicas nopirkšanas, nopirku Celicu arī LV, 1.8 7A-FE 1994. gads.
Attēls
Attēls
Nu pie šīs Celicas man būs ko piestrādāt, jo vizuāli auto ir ļoti nolaists, vienīgi ko var slavēt ir tas ka tehniski nav kur piesieties.
Attēls
Labi ka ir donōrs, nomainīti jau ir: priekšējais buferis, tālās gaismas lukturi, aizmugures lukturi un labās puses ABS sensors ir darba progresā. ;)
(Oo oO)
Lietotāja avatars
Maarcha
Toyota Celica Gen6

Atbildes: 126
Pievienojies: 29 Aug 2010 18:55
Atrašanās vieta: Alojas novads

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Priekšnams / Lobby

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi