Jaunie - uz šejieni/Новенькие- сюда!!!

Par visu un neko / About all and nothing

Atbildēt Martins1 » 16 Feb 2010 10:34

ar detaļām Tev tiešām veicas :shock: :flower: :naac: :naac:
PM
Lietotāja avatars
Martins1
New one

Atbildes: 146
Pievienojies: 23 Apr 2009 03:36
Atrašanās vieta: Meksika

Atbildēt mmx29 » 07 Apr 2010 18:19

Всем привет,

Хоть и не живу в Латвии больше, все равно решил присоединиться,
потому как приобрел себе Сеlicu и желаю инфу по ней получать и на родном языке.

Коротко о себе:
Зовут Макс, живу в Англии иже давно (5 лет+) но родился и рос в Риге.

Моя машина:
1995 1.8 ST - не много, но пока не могу себе позволить что-то мощнее потому как надо каждый день на работу ездить а цены на бензин тут кусаются.

Фотки :

Attēls

Attēls

Attēls
The problem is stupidity. I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity,
but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

1995 1.8 ST 6th Gen 125bhp
Lietotāja avatars
mmx29
New one

Atbildes: 22
Pievienojies: 07 Apr 2010 18:12
Atrašanās vieta: UK - Lincoln

Atbildēt WALA » 07 Apr 2010 18:43

Welcome MMX29 !!! 8)

t.e. dobro pozhalovatj, esli dela tak i dalshe budut obstojatj, to pridetsa otkrivatj celicaklub.lv filial v UK. :lol:
In cars we trust !!!
Lietotāja avatars
WALA
New one

Atbildes: 6018
Pievienojies: 09 Jūn 2006 12:06
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt LED-BOY » 07 Apr 2010 19:52

Привет! Добро пожаловать!!! Где в Англии обитаешь? Может как-нибудь сможем пересечься? ;) Я тут довольно-таки часто!!!
Lietotāja avatars
LED-BOY
New one

Atbildes: 5374
Pievienojies: 09 Mar 2007 02:02
Atrašanās vieta: www.celica-club.lv

Atbildēt mmx29 » 07 Apr 2010 20:10

Мидландс - Линкольн... а ты насколько я понимаю, в Лондоне... это далеече будет ))
The problem is stupidity. I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity,
but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

Lietotāja avatars
mmx29
New one

Atbildēt LED-BOY » 07 Apr 2010 20:56

mmx29 rakstīja:Мидландс - Линкольн... а ты насколько я понимаю, в Лондоне... это далеече будет ))

Да уж.. Далекова-то.... Посмотрим, может и пересечёмся как-нибудь.
Lietotāja avatars
LED-BOY
New one

Atbildēt eliinaj » 08 Apr 2010 14:35

Pienācis arī mans laiks iepazīties tuvāk... Mans vārds ir Elīna un pārsvarā dzīvojos pa Rīgu. Man jau 2 gadus pieder un braukāju ar Gen6 1.8 (čipota:)). Mašīna laba - skaista, ekonomiska, jaudīga. Man kā meitenei ļoti patīk. Pārbaudītais ātrums ir 210 km/h, vairāk nepaspējām, jo galapunkts bija sasniegts ļoooti ātri! :D Ātrumu un savas braukt prasmes gan pagaidām vairs nepārbaudu, tāpēc, ja redzat ka pa šoseju velkas mana skaistule, apdzeniet mani bez izbrīna, jo es dažreiz tā mēdzu darīt, kad man uznāk bailes no savām braukšanas prasmēm pa risēm (pēcavārijas trauma - sorry)! ;) Pilsētā gan patīk pagonkot. :)
Pēc tehniskās puses remonta, šobrīd notiek mana auto nelielas vizuālas korekcijas, tāpēc uz ielām nav redzama, taču ceru, ka tas notiks ātri un pēc kādas nedēļas vai divām viss būs ok. Tad arī tiksimies ielās! ;)
Lietotāja avatars
eliinaj
New one

Atbildes: 10
Pievienojies: 07 Apr 2010 13:44

Atbildēt 131 » 08 Apr 2010 17:50

Nu gaidam, kad būs gatava un varēsi atrādīt! ;)
Attēls
Attēls
Lietotāja avatars
131
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 2526
Pievienojies: 13 Jūl 2007 18:36
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt eliinaj » 08 Apr 2010 20:01

131 rakstīja:Nu gaidam, kad būs gatava un varēsi atrādīt! ;)

Izmaiņas tiešām būs minimālas. Galvenokārt radušos defektu korekcija. :) Bet atrādīšanu, protams, var noorganizēt! ;)
the world is mine
Lietotāja avatars
eliinaj
New one

Atbildes: 10
Pievienojies: 07 Apr 2010 13:44

Atbildēt LED-BOY » 08 Apr 2010 20:14

eliinaj rakstīja:

Izmaiņas tiešām būs minimālas. Galvenokārt radušos defektu korekcija. :) Bet atrādīšanu, protams, var noorganizēt! ;)

Добро пожаловать!!! Шестых селик нам всегда будеи не хватать! ;)
Lietotāja avatars
LED-BOY
New one

Atbildēt mmx29 » 09 Apr 2010 08:47

LED-BOY rakstīja:
eliinaj rakstīja:

Добро пожаловать!!! Шестых селик нам всегда будеи не хватать! ;)

Welkam :)

Lai gan pats tikko esmu iestaajies, ir prieks redzeet ka te ir daudz cilveeku uz 6th gen Celikaam :) Zheel, ka nevareeshu atbraukt uz meetingiem.

Lietotāja avatars
mmx29
New one

Atbildēt ShorohOff » 28 Apr 2010 17:05

Привет, привет!
Меня зовут - Андрей, вид деятельности - DJ, об этом подробнее на: http://rey-shorohoff.promodj.ru
О Селике узнал, проехал и стал мечтать в году 95-96ом. Получив водительскую корочку пользовался родительским авто, но как и фантазировал - первым собственным автомобилем стала Celica!
1. 2004 апрель - Celica 5 gn. 1991 года, красная, американской версии, с двигателем - 2.2 литра, с элементами кузова Carlos Sainz (то есть: расширенные передние и задние крылья, распорка под капотом, зеркала заднего вида - "капли", передние сиденья были перешиты - красный винил в перемешку с синим велюром. Машинка досталась в проблемном состоянии, так что первые месяца 3 поэтапно лечил у Славика в Илгуциемсе. Насколько было известно, в Латвии такой "мутант" был в единственном экземпляре. Сгорела в 2006-ом во дворе, припаркованная близко к деревянному строению которое подожгли.
2. 2006 июнь - Celica 5 gn. 1991 года, красная, двигатель 1.6 ST-i
3. 2007 август - Celica 7 gn. 2000 года, чёрная, двигатель 1.8 GT-S, VVTLi, американская версия, кожаный салон.
Lietotāja avatars
ShorohOff
New one

Atbildes: 282
Pievienojies: 07 Nov 2008 22:53
Atrašanās vieta: Riga, Jugla

Atbildēt LED-BOY » 28 Apr 2010 17:12

Добро пожаловать!!!!!!!!!!!!! :naac: На Открытие Сезона не планируешь приехать? ;)
Lietotāja avatars
LED-BOY
New one

Atbildēt ShorohOff » 28 Apr 2010 17:25

LED-BOY rakstīja:Добро пожаловать!!!!!!!!!!!!! :naac: На Открытие Сезона не планируешь приехать? ;)

Спасибо за гостеприимство!
Хотел бы поучаствовать, но не нашёл информации: когда и по какому плану открытие будет происходить. Зависит от рабочего графика, ну и второе - надо машину привести в порядок, на новой неделе сменить лифт-болты и проточить тормозные диски с заменой колодок - при торможении начало "бить по рулю"... но для участия в празднике это решаемая проблема.
Lietotāja avatars
ShorohOff
New one

Atbildes: 282
Pievienojies: 07 Nov 2008 22:53
Atrašanās vieta: Riga, Jugla

Atbildēt LED-BOY » 28 Apr 2010 17:30

ShorohOff rakstīja:
LED-BOY rakstīja:Добро пожаловать!!!!!!!!!!!!! :naac: На Открытие Сезона не планируешь приехать? ;)

Спасибо за гостеприимство!
Хотел бы поучаствовать, но не нашёл информации: когда и по какому плану открытие будет происходить. Зависит от рабочего графика, ну и второе - надо машину привести в порядок, на новой неделе сменить лифт-болты и проточить тормозные диски с заменой колодок - при торможении начало "бить по рулю"... но для участия в празднике это решаемая проблема.

Почитай тут:

http://www.celicaclub.lv/forum/viewtopi ... 15&start=0

уже 31 селика собирается!!! Так что присоединяйся!!! ;) 8)
Lietotāja avatars
LED-BOY
New one

Atbildēt Faraons » 28 Apr 2010 17:33

ShorohOff rakstīja: надо машину привести в порядок

Es vel neesmu dzirdejis, ka kads pirms sis atklasanas palielitos ar to, ka masina ir pilna kartiba :D Visi pec avarijam, ziemas negadijumiem utt :)
www.hqrgroup.lv
Galvenais ir ģenerēt idejas...
Lietotāja avatars
Faraons
New one

Atbildes: 1031
Pievienojies: 27 Sep 2009 11:07
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt noname » 28 Apr 2010 21:09

Sveiki, atrodos forumā jau kādu laiciņu, bet nu tākā būs mītings un iespējams braukšu uz to [ ja sataisīšu bremzes] ar savu gen 6.
Mani sauc Jevgēnijs, bet visi pārējie sauc par žeņu, slēpjos zem nika noName.
Pirmā mašīna man bija golfs , kurš bija tīri labs auto iesācējiem, bet tikai iesācējiem :D . Tad vēlējos pirkt kā jau citi jaunieši bmw, bet lieta tāda, ka labam bembim nebij naudas, un nopirku celicu, sistu. Protams pirms tam konsultējoties ar cc. http://celicaclub.lv/forum/viewtopic.php?t=1763 auto tika ieguldīt minimāli, tikai vizuālajam remontam, ja nemaldos bija kādi 80 ls kopā par bapmeri, gabarītiem, kapotu, spoguļiem, fārām. un auto tika notirgots atpelnot izdevumus, principā vēl ir manā īpašumā, un ja savam gen 6 nesataisīšu bremzes, tad braukšu ar to....

Takā vispār man iepatikās celicas, pavērās izdevība un iegādājos gen 6, arī ar vizuāliem defektiem, un kautkādu bodykitu....

Attēls

pagaidām auto gaida kad sakšu ar to ņemties :D tuvākajos plānos salabot stiklašķiedras izstrādājumus, un iepējams pārkrāsot visu auto....
Komunicēju pilnīgi brīvi gan LV gan RU, vnk RU slinkums rakstīt :D
принц на красной селике
Lietotāja avatars
noname
New one

Atbildes: 445
Pievienojies: 06 Sep 2009 21:14
Atrašanās vieta: salaspils

Atbildēt Raivitis » 29 Apr 2010 12:33

Un tātad... čau visiem... nu es arī kā jauniņais ar Melnu Gen6, Atpazīstama pēc mana vārda mīkstinājuma formā - aizmugurējā logā - Raivītis.
Mans stāsts ar Gen6 ir tāds, ka iegādājos pagājušā vasarā 2 litrīgu, bet diemžēl rudenī man viņu nošķīla - apdrošināšana izmaksāja smieklīgi mazu summu, tādēļ nācās ķerties pie alternatīviem variantiem - paņēmu Celicu ar 1.8 izjauktā veidā pa mazu summu, un pārmetu visu ko vien varēja no savas vecās, gan salonu, gan motoru un ritošo... un bonusā vēl ir palikušās daudzas detaļas no 1.8 no kurām analogās 2litrīgajām kad vajag lieku sev bet ar 1.8 detaļām tirgojos...
nu un cerams, ka 7dien spēšu ar visiem kopā izvizināties... :)
1. divas bildes vecā sista un izjaukta,
2. divas bildes jaunā izjaukta un salikta

Attēls
Lietotāja avatars
Raivitis
New one

Atbildes: 2
Pievienojies: 29 Apr 2010 12:03
Atrašanās vieta: Imanta

Atbildēt Christin » 29 Apr 2010 12:37

Sveiks atkal Raiviti! ;) Prieks bij iepazities! Atraksties seit - http://www.celicaclub.lv/forum/viewtopi ... 0&start=20
Attēls
Lietotāja avatars
Christin
New one

Atbildes: 2879
Pievienojies: 04 Nov 2008 10:54
Atrašanās vieta: Riga,Jugla,Valdlauči

Atbildēt LED-BOY » 29 Apr 2010 13:19

Добро пожаловать!!!! ;) :naac:
Lietotāja avatars
LED-BOY
New one