Jaunie - uz šejieni/Новенькие- сюда!!!

Par visu un neko / About all and nothing

Atbildēt 131 » 26 Nov 2012 22:13

O jē!!! Mums klubā lielākā daļa ir GTS.

Protams, ka uz GT pat nav vērts skatīties! :shura:

Bet tu jūties kā mājās un droši jautā ja kas nav skaidrs! Palīdzēsim kā varēsim! 8)
Attēls
Attēls
Lietotāja avatars
131
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 2525
Pievienojies: 13 Jūl 2007 18:36
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt eozz » 26 Nov 2012 22:34

131 rakstīja:O jē!!! Mums klubā lielākā daļa ir GTS.

Protams, ka uz GT pat nav vērts skatīties! :shura:

Bet tu jūties kā mājās un droši jautā ja kas nav skaidrs! Palīdzēsim kā varēsim! 8)

Un tu man vispār esi gandrīz kaimiņš :) 131. Ja jau tā, tad uzreiz vērsim pie ragiem ! http://www.celicaclub.lv/forum/viewtopi ... 9870#99870
Lietotāja avatars
eozz
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 476
Pievienojies: 03 Dec 2007 19:59
Atrašanās vieta: Rīga

Sveiki celicas draugi!

Atbildēt Viesha » 02 Dec 2012 12:20

Sveicinati ;)
Jau menesi esmu celicas ipasnieks gen 7 :) Pats gan esmu no Ventspils, bet loti kadreiz gribetos piedalities kada no jusu rikotajiem pasakumiem.
Viesha
New one

Atbildes: 22
Pievienojies: 02 Dec 2012 00:27
Atrašanās vieta: Ventspils

Re: Sveiki celicas draugi!

Atbildēt Silvia » 02 Dec 2012 12:27

Viesha rakstīja:Sveicinati ;)
Jau menesi esmu celicas ipasnieks gen 7 :) Pats gan esmu no Ventspils, bet loti kadreiz gribetos piedalities kada no jusu rikotajiem pasakumiem.

Sveicināts forumā vēlreiz, Viesha!! ;)
Rādi nu šurp kā izskatās Tava skaistule! :)

Un obligāti gaidam Tevi ciemos kādā no pasākumiem :)
Attēls
Lietotāja avatars
Silvia
Toyota Celica Gen7

Atbildes: 4906
Pievienojies: 16 Nov 2008 23:31

Atbildēt Viesha » 02 Dec 2012 20:07

http://fotohost.lv/images/b5jorsxoca7yusgmg8fr.jpg

Tada nu man vina ir no iepriekseja saimnieka :) [/img]
Viesha
New one

Atbildēt Silvia » 02 Dec 2012 20:10

Viesha rakstīja:http://fotohost.lv/images/b5jorsxoca7yusgmg8fr.jpg

Tada nu man vina ir no iepriekseja saimnieka :) [/img]

Attēls

Izskatās labi :yo:
Attēls
Lietotāja avatars
Silvia
Toyota Celica Gen7

Atbildēt Viesha » 02 Dec 2012 20:25

Vell jau daudz kas veicams lidz manam idealam, bet lenam jabuvejas jautajumui par so mazuliti ir daudz kuros noteikti lugsu jums padalities ;)
Viesha
New one

Atbildēt Maricjka » 02 Dec 2012 21:19

Viesha rakstīja:Vell jau daudz kas veicams lidz manam idealam, bet lenam jabuvejas jautajumui par so mazuliti ir daudz kuros noteikti lugsu jums padalities ;)

Čau! Prieks redzēt mūsu forumā! ;)

Celica izskatās labi. Un jā, ja ir kādi jautājumi droši raksti forumā! Palīdzēsim. ;)
Lietotāja avatars
Maricjka
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 5579
Pievienojies: 12 Okt 2007 23:45

Atbildēt Raimic » 10 Jan 2013 02:10

Sveiciens visiem!!!

Esmu vārdā Raimonds,1973.gada izlaidums.Dzīvoju Rīgā,centrs.
ēsmu jauniņas ne tik šajā forumā,bet arī auto,jo šis ir pirmais Japānis mana dzīvē.
Par maniem auto,nu to ir bijis daudz,sākot ar vaz-niem,Fords,VW Passat B2(bija laps spridzeklis, 2.1 KG QUATTRO),kapēc quattro nevis synchro,tas ir garš stāsts.Tad 1996.gadā sākās BMW ēra,pirmais bija 525 E12,'79.gada un tad pa sērijām uz augšu,pēdējais tika pārdots š.g. 1.janvārī,tas bija e39 528i.
Uz japāņiem sāku skatīties jau vasarā,kad draugs pārdeva bembi un iegādājās SUBARU IMPREZA 2.0GT.Pabraucu un iepatikās,tad arī pats sāku skatīties uz Japāņu izstrādājumiem.
Celica ir patikusi vienmēr,jo sevišķi Carlos Sainz,bet bija dažādi iemesli kas atturēja no šīs automašīnas iegādes,vienmēr bija vajadzība pēc lielāka auto,bet nu ir sagadījies kad ir otra mašīna,protams tas ir BMW 325 tds touring (chiped) un tika meklēts tā saucamais hobija autiņš.
Ka kritēriji tika uzstādīti japānis,turbo,4x4. Pēc daudzu variantu izpētes,pamatā tie bija IMPREZA,atvēru TOYOTA Celica sadaļu un uzdūros uz interesantu aparātu,kurš ļoti nelika mieru.
Aizbraucu apskatījos,izbraucu un :lol: iepatikās.Tā nu š.g. 3.janvārī kļuvu par TOYOTA Celica ST 185 Carlos Sainz īpašnieku.Pirmajā skatienā autiņš izskatās traki,bet īstenībā tas velns nav tik melns kā viņu mālē,no tehniskā skata autiņš ir labs,tik jāpiestrādā pie vizuālā,šis tas jānomaina,šis tas vnk jāsalabo,bet vizuālais un dažādi šīkumi bija nesvarīgi pie šāda aauto iegādes.

http://foto2.inbox.lv/raikinsm5/Celica/Mans-jaunais-Kukainis-1.jpg

Bildi šeit tā arī nesanāca ielikt... :(
Nekad nesaki-NEKAD
Lietotāja avatars
Raimic
Toyota Celica Gen5

Atbildes: 100
Pievienojies: 09 Jan 2013 23:56

Atbildēt siii » 10 Jan 2013 09:09

Raimic rakstīja:Sveiciens visiem!!!

ēsmu jauniņas ne tik šajā forumā,bet arī auto,jo šis ir pirmais Japānis mana dzīvē.
Par maniem auto,nu to ir bijis daudz,sākot ar vaz-niem,Fords,VW Passat B2(bija laps spridzeklis, 2.1 KG QUATTRO),kapēc quattro nevis synchro,tas ir garš stāsts.Tad 1996.gadā sākās BMW ēra,pirmais bija 525 E12,'79.gada un tad pa sērijām uz augšu,pēdējais tika pārdots š.g. 1.janvārī,tas bija e39 528i.
Uz japāņiem sāku skatīties jau vasarā,kad draugs pārdeva bembi un iegādājās SUBARU IMPREZA 2.0GT.Pabraucu un iepatikās,tad arī pats sāku skatīties uz Japāņu izstrādājumiem.
Celica ir patikusi vienmēr,jo sevišķi Carlos Sainz,bet bija dažādi iemesli kas atturēja no šīs automašīnas iegādes,vienmēr bija vajadzība pēc lielāka auto,bet nu ir sagadījies kad ir otra mašīna,protams tas ir BMW 325 tds touring (chiped) un tika meklēts tā saucamais hobija autiņš.
Ka kritēriji tika uzstādīti japānis,turbo,4x4. Pēc daudzu variantu izpētes,pamatā tie bija IMPREZA,atvēru TOYOTA Celica sadaļu un uzdūros uz interesantu aparātu,kurš ļoti nelika mieru.
Aizbraucu apskatījos,izbraucu un :lol: iepatikās.Tā nu š.g. 3.janvārī kļuvu par TOYOTA Celica ST 185 Carlos Sainz īpašnieku.Pirmajā skatienā autiņš izskatās traki,bet īstenībā tas velns nav tik melns kā viņu mālē,no tehniskā skata autiņš ir labs,tik jāpiestrādā pie vizuālā,šis tas jānomaina,šis tas vnk jāsalabo,bet vizuālais un dažādi šīkumi bija nesvarīgi pie šāda aauto iegādes.

sveiks!
Prieks redzēt Tevi šeit :)
Gaidam ciemos ;)
Lietotāja avatars
siii
Toyota Celica Gen7

Atbildes: 3024
Pievienojies: 09 Jūl 2010 08:02
Atrašanās vieta: Valdlauči

Atbildēt zirdzinsh » 10 Jan 2013 10:06

Ritīgi labs, Raimic!!!! :yo: Atbrauc atrādīties un kluba meitenes izvizināt, kamēr sniegs vēl ir!!!!!! :lol:
Kas ar sidriņu uz mītu brauc, vakarā jau vesels draugs!
Jaunas auto daļas - lētāk kā citur!
Lietotāja avatars
zirdzinsh
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 7040
Pievienojies: 26 Jūl 2007 14:50
Atrašanās vieta: Riga, Upesciems

Atbildēt moon » 10 Jan 2013 13:44

jess, vēl viens Gen5, un vēl st185, un vēl karloss..
Forši!
moon
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 535
Pievienojies: 01 Feb 2006 10:09
Atrašanās vieta: RIX

Atbildēt Silvia » 10 Jan 2013 17:49

Sveicinats forumā Raimic! :)

foto var pielikt šādi:
1) ielādē bildi publiski pieejamā lapā, piemēram, elkorfoto.lv, imageshack.us, bildites.lv utt.
2) nokopē linku
3) liec to forumā [img]links[/img]
4) nospied "apskatīt" vai ir sanācis ;) un tad jau apstiprināt!
Attēls
Lietotāja avatars
Silvia
Toyota Celica Gen7

Atbildēt Raimic » 11 Jan 2013 00:39

[quote="Raimic"]Sveiciens visiem!!!

Attēls
Paldies Silvia,biju jau tā mēģinājis,bet kkā nesanāca,nepatika manis uzrādītais links,tagad paprovēju citu linku un opā,rekur ir... :lol:
Nekad nesaki-NEKAD
Lietotāja avatars
Raimic
Toyota Celica Gen5

Atbildes: 100
Pievienojies: 09 Jan 2013 23:56

Atbildēt Edzy » 19 Sep 2013 10:50

Vards: Edgars
Dzimis: 1993 gada 9 aprili.
Auto: Pusgadu jaunaks nekaa es pats
Marka: Toyota celica
Studeju: RTK par- neteiksu par ko.
Sports: Kadreiz biju diezgan aktiivs :D bet tagad nedaudz ierusejis.
Darbs: Pagaidam dienas zaglis (bezdarbnieks)

Par auto:
Tatad, viss staasts sakaas ar japaani. Pirmais auto bija Honda Accord 1996 gada. Taads zoliids, patiikams braucamais. Bet pirms Hondas jau biju noskatijis Toyotu. :cry: Bet nesanaaca taa uzreiz kaa bija plaanots.
Nu neko nobraucu 2 gadus ar Hondu. Braucu diezgan traki :lol: - jaa patika. :D

Nu un tad pa vidu kas notika, nestastisu seit, kas un kaa un kapeec.... varbut kadreiz pie glaziites :lol:

Bet tad sovasar iegadajos celiku, tur uzreiz sapratu ka man vinja patiik.... 8) Pa gabalu taa teikt "iemileejos" :D nu neko, taa es tagad braucu ar toyotu. Jauzcelj vel vizualais, nedaudz tehniskais, tad bus vel braucamais uz paaris gadiem ;)
Edzy
New one

Atbildes: 329
Pievienojies: 07 Jūl 2013 21:38

Atbildēt Silvia » 19 Sep 2013 19:30

Sveicinats foruma!!! :))
Bildes studijā! :)
Attēls
Lietotāja avatars
Silvia
Toyota Celica Gen7

Atbildēt Edzy » 19 Sep 2013 20:04

Silvia rakstīja:Sveicinats foruma!!! :))
Bildes studijā! :)

Pacietibu, pacietibu ;)
Edzy
New one

Atbildes: 329
Pievienojies: 07 Jūl 2013 21:38

Atbildēt Gubinsh » 03 Nov 2013 02:18

Hello!

Vārdā - Jānis (24)
Pagaidām savu dibenu pārvietoju ar '96 gada Celicu
Bilde/komplektācija/apraksts - http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... 1383437484

Patiesība ir tāda, ka esmu braucis ar dažāda gada un markas A/M un no Toyotām, Celica ir vienīgais auto, kam patiešām ir ērts un konfortabls salons, bet no praktiskā viedokļa viņa der tikai tik daudz cik aizbraukt uz bodi pēc paikas. :)
Gubinsh
New one

Atbildes: 1
Pievienojies: 03 Nov 2013 01:57

Atbildēt Maricjka » 03 Nov 2013 10:32

Cau Gubinsh!

Prieks redzēt mūsu forumā! ;) ;)

Gaidām piektdienās pie Spices. ;)
Lietotāja avatars
Maricjka
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 5579
Pievienojies: 12 Okt 2007 23:45

Atbildēt Silvia » 03 Nov 2013 15:47

Gubinsh - sveiciens foruma!!! :)
p.s. Tu gadijuma nedziivo Bergu gala? nesen tur maniiju Tavu celicu ;)
Attēls
Lietotāja avatars
Silvia
Toyota Celica Gen7

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Priekšnams / Lobby

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis